Sohbet Xiaomi Mi5s Sonunda Aldım

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
mi5s aldım alalı parmak izini hiç sevmedim. Beto rom yükledim 1 ay önce, daha güncelleyiciye 1 kere güncelleme gelmedi. iyice soğuttular makinadan. Yeri geliyo 2 kerede açıyo parmak izi yeri geliyo 20 kere deniyorum yoook açmıyo arkadaş.

Bence parmak izinde sorun yok . sizde sorun olabilir mi ? ben neden 1 defada aciyorum . kullandigin romdanda kaynakli olabilir.

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Hayırlı olsun..
3-6 saat ekran süresi normal mi bu telefonla?
Isınma durumu nasıl?
Batarya %100 den çok çabuk 8-10puan düşüyor, siz de durum nasıl?
bende note 4x kullanıyorum bende de %100 den 90 a çok çabuk düşüyor.. ilginç..
bide hayırlı olsun hoşgeldin kardeş :)

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
Hayırlı olsun..
3-6 saat ekran süresi normal mi bu telefonla?
Isınma durumu nasıl?
Batarya %100 den çok çabuk 8-10puan düşüyor, siz de durum nasıl?
Ekran süresi olarak bakmamak lazım aslında sağlıklı bir sonuç vermez. Şarjı gayet yeterli 1 gün için benim 4g konum wifi hep açık. Aktif olarak kullanıyorum sosyal medya oyun youtube kamera. 1 günü çıkarıyor. %100 den çok çabuk bi düşme olmadı bende şuana kadar.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MrReckless

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğur
Cihazım
Xiaomi Mi5S
Konular
8
mi5s aldım alalı parmak izini hiç sevmedim. Beto rom yükledim 1 ay önce, daha güncelleyiciye 1 kere güncelleme gelmedi. iyice soğuttular makinadan. Yeri geliyo 2 kerede açıyo parmak izi yeri geliyo 20 kere deniyorum yoook açmıyo arkadaş.
Evet bu konuda haklısın bazen okumamazlık yapıyor yazılım kaynaklı. Aynı parmağı 3 kere kaydettim ben de. Daha iyi gibi

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
Bence parmak izinde sorun yok . sizde sorun olabilir mi ? ben neden 1 defada aciyorum . kullandigin romdanda kaynakli olabilir.

hocam telefonu olk aldigimda global rom yukluydu, baktim guncelleme gelmiyo bende beta 7.5.25 telefona zip olarak indirip guncelleyiciden buldum yukledim. iki sürümdede parmak izi düzgün değil. bazen ilk segerde açılıyo bazen 15 20 kerede denesem acmiyo. sizce hangi sürümü yüklemeliyiz ne önerirsiniz?

mskblt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musa
Cihazım
Mi5S
Meslek
Bilgisayar Programcılığı-Call Center
Konular
0
Cİhazın Panelinde ne gibi bir sorun vardı benden 3 Gün oldu aynı mağazadan aldım.

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
hocam telefonu olk aldigimda global rom yukluydu, baktim guncelleme gelmiyo bende beta 7.5.25 telefona zip olarak indirip guncelleyiciden buldum yukledim. iki sürümdede parmak izi düzgün değil. bazen ilk segerde açılıyo bazen 15 20 kerede denesem acmiyo. sizce hangi sürümü yüklemeliyiz ne önerirsiniz?

Global gelistirici yukleyin . sorunsuz parmak izi.forumda anlatimi var hocam

piyanist79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sadık
Cihazım
mi5s
Konular
0
Global gelistirici yukleyin . sorunsuz parmak izi.forumda anlatimi var hocam
global geliştirici nedir hocam tam anlayamadım? benim bildiğim beta romlar var ben 7.5.25 versiyonu yükledim enson. global geliştirici diye başka bir yazılım vss... mi var? bu konu hakkında link atabilirmisiniz. direk onu yükleyelim. parmak izinin iyi çalışmasi için mecburen herşeyi yükleyebilirim.

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
global geliştirici nedir hocam tam anlayamadım? benim bildiğim beta romlar var ben 7.5.25 versiyonu yükledim enson. global geliştirici diye başka bir yazılım vss... mi var? bu konu hakkında link atabilirmisiniz. direk onu yükleyelim. parmak izinin iyi çalışmasi için mecburen herşeyi yükleyebilirim.

Global geliştirici dediğim HAFTALIK BETA . 7.6.15 Parmak izi Sorunsuz .

Üst Alt