Yardım Xiaomi mi5s oyunlarda kasma

ahmetcan1655

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmetcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
2
Merhaba foruma yeni katıldım ama sorununun çözümünü bulamadım antutuda 160 bin puan almama rağmen oyunlarda kasma telefonda CPU izleme programı oyundayken kontrol ettim 2 çekirdek %55 i geçmiyor diğer çekirdekler 0 da sabit kalıyor snapdragon 821 işlemcili telefonun oyunlarda kasma yapması bana saçma geliyor tek isteğim kasma yapmaması pil takıntım yok MIUI 9.2 kararlı
9.2.1.0 NAGMIEG rom u kullanıyorum temizbir kurulum yaptım daha öncesinde developer Rom kullandım ondada oyunda kasma mevcuttu yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Son düzenleme:

Raison

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi 5s
Konular
1
[doublepost=1520233881,1520233804][/doublepost]

Hocam merhaba Lineageos15.1'den şuan için çok memnunum sadece hiçbir kasma yaşamadım ama ekran kilitini parmak iziyle desen yaparsanız parmagı okutmadan desenle açtiğınız zaman 1-2 saniye bekleyerek açıyor onun dışında bir hataya raslamadım bence sürekli kullanılacak dereceye gelmiş güncelemelerle çok daha iyi olacaktır 1 hafdadır kullanıyorum pil performansı çok iyi değil ama kötüde degil çift hat takılı 5.5 saat ekran süresi alıyorum rootda yaptım dolby atmos'da yükledim şahsen ben miui 9'dan performans alamadım küçük küçük kasmalar yaşıyordum bana miui 8 yada Lineageos daha iyi geldi saygılar.

Hocam bende de Mi 5s var PUBG mobile'da kasma yapıyor. Bazı uygulamalarda kasma yapıyor ek olarak yine. Kurup dener misiniz? Romdan mı acaba yani?

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 5S PUBG'de Medium ayarlarda kasma yapıyor. Lowdada hafif takılmalar mevcut.

Oyla:

ibrahimsa94

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi
Konular
69
Miui pro daha mı iyidir lineageos göre

Oyla:

sonkray

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hikmet
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Genelde android tabanlı oyunlar FPS değeri fazla ister bu konuda Snap dragon işlemcisine güvenim sonsuz ben şahsen mobil legend bayadir oynayan birisiyim bu zamana kadar hiç FPS düşüşleri olmadı lag laf oldu ama bu genelde oyunla alakalı olan takılma vsler. Cpu-z şuan bende miui9 stabil rom kurulu sizlere ss de vereyim birde siz bakın arkadaşlar bende 4 çekirdek gerektiği yerde devrede.

Kusura bakmayın arkadaşlar resim upload edilemiyor şuanlık.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Kıymetli hazirunlar ben uzun zamandır pro dayim ve SF 3 tek oyunumdur kasma falan hikaye tel 5s size tavsiyem proya geçin kendi gözlerinizle görün selametle

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Genelde android tabanlı oyunlar FPS değeri fazla ister bu konuda Snap dragon işlemcisine güvenim sonsuz ben şahsen mobil legend bayadir oynayan birisiyim bu zamana kadar hiç FPS düşüşleri olmadı lag laf oldu ama bu genelde oyunla alakalı olan takılma vsler. Cpu-z şuan bende miui9 stabil rom kurulu sizlere ss de vereyim birde siz bakın arkadaşlar bende 4 çekirdek gerektiği yerde devrede.

Kusura bakmayın arkadaşlar resim upload edilemiyor şuanlık.
Benimki de mi 5s ama 2.0 ghz yazıyor maksimum ve 2 çekirdek çalışıyor miui pro

Oyla:
Üst Alt