Soru Xiaomi Mİ5 Pro Almayı Düsünüyorum

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Öncelikle herkese selamlar.Suanki Cihazım 16gb İphone 6 Plus lakin Xiaomi nin her ürününü yakından takip ederim.İmkan oldukça almaya çalısırım.Mesela Yi Action Cam'i aldım.Suanda kafamda Xiaomi Mi5 Pro var.Cihazı öneriyormusunuz herhangi problem sorun oluyormu belli bi süreden sonra.

Birde su parmak izi okuyucusunun calısmasını merak ediyorum. Örneğin Samsung S5 te home tusuna bastan asagıya dogru sürüklüyorsunuz.Bu cihazdada böylemi.

Birde cihazın su an Çin de satıs fiyatı kaç Yuan'dır Bilen Varmı

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Herşey yazdığınız rakamlar gibi olmuyor. Olay baktığınız gibi değil. Seramik model ile 64 GB model arasında 100 dolar fark var satış yapan sitelerde. Mi.comu baz almayın. Adamlar 109 dolara telefon çıkarıyorlar. Mağazalarda en az 150 dolardan satışa çıkarıyor lar. Türkiye ye getiren lerde 600-700 arası satıyor. Pro modeli mi.com da 350 dolarsa yukarıda ki hesaba göre 120 dolar koyar mağaza etti sana 470 dolar ki ; gerçekten öyle gearbest olsun, geekbuying olsun oppomart olsun seramik model ile diğer modeller arası fiyat farkı çok fazla

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Herşey yazdığınız rakamlar gibi olmuyor. Olay baktığınız gibi değil. Seramik model ile 64 GB model arasında 100 dolar fark var satış yapan sitelerde. Mi.comu baz almayın. Adamlar 109 dolara telefon çıkarıyorlar. Mağazalarda en az 150 dolardan satışa çıkarıyor lar. Türkiye ye getiren lerde 600-700 arası satıyor. Pro modeli mi.com da 350 dolarsa yukarıda ki hesaba göre 120 dolar koyar mağaza etti sana 470 dolar ki ; gerçekten öyle gearbest olsun, geekbuying olsun oppomart olsun seramik model ile diğer modeller arası fiyat farkı çok fazla

Valla hocam daha önce çinden bi mağazadan alısveris yapmadıgım için bi bilgim yok sitede 375 dolara geliyor telefon lakin mi mağazada fiyat ne olur bilemiyorum insallah fiyat farkı olmaması veyahutta olursada cüzi miktarlarda fark olması olur yoksa komisyon vb seylerle cok tuzluya patlayacak gibi gözüküyor.Ama dediğim gibi parayı yollarım çok fark varsa böyle 150-200 tl gibi rakamlar mi.com üzerinden aldırırım sonuçta çinde oturan biri benim için sorun olucagını sanmıyorum bu konuda ilginiz içinde tesekkürlerimi iletiyorum hocam

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Ayrıca gearbest geekbuying oppomart bu firmalarda fiyat farkı var demissiniz normal duruyo benim görüsümde sonuçta bunlarında kazanması gereken bi para var ve bunlarda komisyon koyuyor.Tek temennim mi mağazasında fiyat farkı olmaması.Apple gibi bi markanın mağazalarında fiyat farkı yokken xiaominin olması mantıksızda geliyor.

Oyla:

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Bakalım hocam cinde oturuyorsa vardır onunda tanıdığı. Kaça gelecek bakalım cihaz

Oyla:

uguragas81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğraş
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Abicim ne cokmesi.6 aydir kullaniyorum xiaomi mi5 64 gb olanini birak cokmeyi teklemedi bile.sen telefona neler yapiyon :)) iphone vardi bende sattim kurtuldum.elimde sarj aletiyle dolasmaktan bikmistim.

Oyla:

uguragas81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Uğraş
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Parmak izini surtmuyosun.daha yaklastirirken gavurun mali aciyor :) videolarini izle sonra dusun bu iphonu nasil kullaniyorum diye.birde alirsan siyah cerceve al.icerdeki daralan koseler goze batmaz beyazda batiyor

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Parmak izini surtmuyosun.daha yaklastirirken gavurun mali aciyor :) videolarini izle sonra dusun bu iphonu nasil kullaniyorum diye.birde alirsan siyah cerceve al.icerdeki daralan koseler goze batmaz beyazda batiyor

Evet,siyah alıcam zaten ama suan stokta yok :( Bide mi note 2 yi bekliyorum özellikler tasarım ve fiyat olarak hayırlısı bakalım :)

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır mi5 pro kullanıyorum. Aldığım kişide birsüre kullandığını söylemişti. Yurtdışı cihazlar için Yasal süreç olan 120 günden padaport kaydı için kaç gün kaldığını nasıl öğrenirim.

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır mi5 pro kullanıyorum. Aldığım kişide birsüre kullandığını söylemişti. Yurtdışı cihazlar için Yasal süreç olan 120 günden padaport kaydı için kaç gün kaldığını nasıl öğrenirim.

Aldığınız kisi pasaport kaydı yapmamıs anlasılan peki sordunuzmu cihaz kayıtlımı diye imei yöntemiyle de kayıt oluyor çünkü

Oyla:
Üst Alt