Soru Xiaomi Mİ5 Pro Almayı Düsünüyorum

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Öncelikle herkese selamlar.Suanki Cihazım 16gb İphone 6 Plus lakin Xiaomi nin her ürününü yakından takip ederim.İmkan oldukça almaya çalısırım.Mesela Yi Action Cam'i aldım.Suanda kafamda Xiaomi Mi5 Pro var.Cihazı öneriyormusunuz herhangi problem sorun oluyormu belli bi süreden sonra.

Birde su parmak izi okuyucusunun calısmasını merak ediyorum. Örneğin Samsung S5 te home tusuna bastan asagıya dogru sürüklüyorsunuz.Bu cihazdada böylemi.

Birde cihazın su an Çin de satıs fiyatı kaç Yuan'dır Bilen Varmı

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Tesekkür ediyorum cevabınız için bi arkadas var cinde suan fiyat bekliyorum ondan tabi oda üstüne biraz koyucak ama cin fiyatını bilelimki bize çinde su kadar para diyip fazlasıyla üstüne koyup bizi kandırmasın diye sordum

Oyla:

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
Tesekkür ediyorum cevabınız için bi arkadas var cinde suan fiyat bekliyorum ondan tabi oda üstüne biraz koyucak ama cin fiyatını bilelimki bize çinde su kadar para diyip fazlasıyla üstüne koyup bizi kandırmasın diye sordum
Hocam paracevirici.com var , orada butun dunyanin guncel piyasasi mevcut. Buradan kac tl denk geldigini bulabilirsin.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

2499 Yuan : 1105TL denk geliyor 09:44 piyasasına göre..

Oyla:

Ottway

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi6 64
Konular
65
Öncelikle herkese selamlar.Suanki Cihazım 16gb İphone 6 Plus lakin Xiaomi nin her ürününü yakından takip ederim.İmkan oldukça almaya çalısırım.Mesela Yi Action Cam'i aldım.Suanda kafamda Xiaomi Mi5 Pro var.Cihazı öneriyormusunuz herhangi problem sorun oluyormu belli bi süreden sonra.

Birde su parmak izi okuyucusunun calısmasını merak ediyorum. Örneğin Samsung S5 te home tusuna bastan asagıya dogru sürüklüyorsunuz.Bu cihazdada böylemi.

Birde cihazın su an Çin de satıs fiyatı kaç Yuan'dır Bilen Varmı
Bu arada mi5 pro kullanıcısıyım. Arada bir yazılımda sıkıntı cıkarıp çöküyor. 1.5 aydır kullanıyorum 3 defa çöktü ve çok inatcı bir cihaz. Ama sıkıntı varmı dersen ,yok . Çok seri cihaz formdan yardım alarak her işi kendin çözebilirsin. Arkadaşlar sağolsun hemen yardım ediyorlar.

Oyla:

seyyahtayfa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
çin e giden bir arkadaştan mi5 pro getirmesini istedim. şu anda kendi sitesinde mi5 pro satışı yokmuş. ama 1 eylülden itibaren stoklarda olacakmış. fiyatı 2499 yuan. cüzi bir farkla yanında kılıf ekran koruyucu power bank kulaklık ve usb type c bağlantısınıda alabiliyorsun. bayramdan sonra cihazım gelecek heyecanla bekliyorum :)

Oyla:

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
çin e giden bir arkadaştan mi5 pro getirmesini istedim. şu anda kendi sitesinde mi5 pro satışı yokmuş. ama 1 eylülden itibaren stoklarda olacakmış. fiyatı 2499 yuan. cüzi bir farkla yanında kılıf ekran koruyucu power bank kulaklık ve usb type c bağlantısınıda alabiliyorsun. bayramdan sonra cihazım gelecek heyecanla bekliyorum :)

bizim arkadasımızda cinde suan isi için hep gidip geliyor.Kendisinin çinde oldugunu bilen bütün çevresi telefon fiyatı sorup telefon aldırdıgı için oda üstüne biraz para koyuyor tabi.Bende dün öğrendim 2500 yuan oldugunu 1105 tl yapıyor oda bakalım ne kadar diyecek üste ne kadar koyucak bekliyorum bende sabırsızlıkla bi kesinlessede iphone yi satayım bari :)

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu fiyat mi.com sitesinden alınırsa geçerli olan fiyattır. Mağazalarda fiyatlar biraz daha yüksek olacaktır.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt