Soru Xiaomi Mİ5 Pro Almayı Düsünüyorum

KeremUyar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kerem
Cihazım
Mi5Pro
Konular
7
Öncelikle herkese selamlar.Suanki Cihazım 16gb İphone 6 Plus lakin Xiaomi nin her ürününü yakından takip ederim.İmkan oldukça almaya çalısırım.Mesela Yi Action Cam'i aldım.Suanda kafamda Xiaomi Mi5 Pro var.Cihazı öneriyormusunuz herhangi problem sorun oluyormu belli bi süreden sonra.

Birde su parmak izi okuyucusunun calısmasını merak ediyorum. Örneğin Samsung S5 te home tusuna bastan asagıya dogru sürüklüyorsunuz.Bu cihazdada böylemi.

Birde cihazın su an Çin de satıs fiyatı kaç Yuan'dır Bilen Varmı

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
hocam yanlıs anlamıssınız 375 dolar hersey dahil fiyat. 375*2,96 = 1110 tl ye geliyor bana magaza komisyonu gibi seyler yok hocam anlıyacagınız bana 1110 tlye geliyor cihaz

''eğer mağaza farkı denen sey var ise çok ufak bi komisyon yok ise 60 dolarlık bir komisyonu var''

Bu kısım fazlasıyla kafa karıstırıcı olmus kusura bakmayın :)

O zaman getirtmek çok daha mantıklı tabii hocam, kusura bakmayın yanlış anlamışım :)

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Benim cihazımın ne kadar yasal süresi kaldığını nasıl öğreneceğim arkadaşlar pasaporta kaydetmek için bilen varmı lütfen bir yardım

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Benim cihazımın ne kadar yasal süresi kaldığını nasıl öğreneceğim arkadaşlar pasaporta kaydetmek için bilen varmı lütfen bir yardım

Açıkçası pek çok imei kaydetmek yerine imei değiştiriyor hocam. Dolayısıyla kontrol etmeye de gerek kalmıyor. IMEI kayıt sayfasından göstermiyor mu?

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1

Kayıtdışı görünüyor