İnceleme Xiaomi Mi5 Kutu Açılışı ve İlk İnceleme

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
hayırlı olsun. Güle güle kullanınız. siyah 64 gb aynı cihazdan 10 gün oldu sıfır almıştım. Düşünen arkadaşlara belirtmek isterim çok hızlı çok şık bir telefon. Bootloader unlock için siteye bilgileri gönderdim sms gelmesini bekliyorum. sms süreci kaç gün sürüyor bilgisi olan arkadaşımız varmı?

5-6 günde açılır endişelenmeyin.

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Home tusuna basili tutunca degil ama normalde secenekler butonu olan soldaki butona basinca son kullanilanlar cikiyor, Bende kurcalama firsati bulamadim ama anaekran acikken Home tusu bi ise yaramiyor sanirim, uygulama icinden ana ekrana Home tusunabasarak gecis yapabiliyorum sadece.

Ayarlar > Gelişmiş > Tuş Ayarlarından Görevlerini Belirleyebilirsiniz.

fztalarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Çetin
Cihazım
mi4
Konular
2
Sanal gerçeklik gözlüğü hakkında konu açmak istiyorum nasıl açarım bilmiyorum mı 4 kullanıyorum uyumlu mu öğrenmek istiyorum birisi yardım etsin lütfen

METYU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
S3 mini
Konular
0
Bende 2 aya kadar yakın zaman kovaladım . en sonunda bir tane alabildim. Şimdi her satış sabahı kalkıyorum almaya çalışıyoruz. Bakalım hayırlısı ile alabilirsek. :)

Hocam kusura bakmazsanız,xiaomi china siteden alış yaparken ;versiyon,Renk,seçiminden sonra ,ad soyad, mail, malum tablo sonundaki doğrulama kodu kısmındaki bu ÇİN harflerini nasıl yazıyosunuz.bilgi verebilirmisiniz.özelden yazabilirsiniz.

MGM Barut

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUHARREM
Cihazım
Mi9T Pro 128gb
Meslek
Emekli
Konular
78
Çetin hocam tekrar güle güle kullanın.bu cihaz şimdiden bir efsane.

METYU

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
S3 mini
Konular
0
Hocam kusura bakmazsanız,xiaomi china siteden alış yaparken ;versiyon,Renk,seçiminden sonra ,ad soyad, mail, malum tablo sonundaki doğrulama kodu kısmındaki bu ÇİN harflerini nasıl yazıyosunuz.bilgi verebilirmisiniz.özelden yazabilirsiniz.

erhan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
mi 4, mi 5S
Konular
54
chatin_62 Hocam cihaz nasıl sağlam mı ? Yoksa hemen kırılacak gibi mi ? Malum videoda gofret gibi kırılıyordu.

fztalarm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman Çetin
Cihazım
mi4
Konular
2
Biri bana yardımcı olsun lütfen

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
chatin_62 hocam home tuşunu dokunmatik olarak (fiziksel baskı uygulamadan) kullanabiliyor muyuz? Birde home tuşuna dokunmatik olarak (fiziksel baskı uygulamadan) basılı tuttugumuzda son kullanılan uygulamalar çıkıyor mu? Fiziksel tuşu sevmiyorum. home tuşunu tamamen dokunmatik olarak kullanabiliyor muyuz?

Ayarlarını kurcalamadım. Şu anda şu şekilde çalışıyor.
Ekran uyanıksa yani kilit ekranındaysa dokunarak parmak izini okutabiliyorsunuz. Eğer ekran kapalıysa tuşa bastırarak hem uyandırmış hem de aynı zamanda parmak izini okutmuş oluyorsunuz. Normal ekranda tuşa dokunmak bir işlem yaptırmıyor.

Sent from my MI PAD using Tapatalk

Müsait olduğunuzda -ki miui tuş ayarları çok zengin- home tuş işlevi ve son uygulamaları dokunmatik yapan ayarı var mı bakarsanız sevinirim. Zira home tuşunu çok sık kullanıyorum. Tuşun fazla deforme olmasını istemiyorum. Sırf bu yüzden hiç Samsung cihaz kullanmadım.
Gece xiaomi.eu Stable ve developer romlarını yükledim. Az önce farkettim ki Home tuşuna değdiğim zaman beni ana ekrana atıyor. Yani tam istediğiniz gibi basmak gerekmiyor. Uyandırma için zaten ses tuşları da, çift tıklama da kullanılabiliyor.

hocam telefonun malzeme kalitesi nasıl? redmi note 3 gibi düşük kalite değildir umarım..
Note3 görmedim ama oldukça iyi. Samsung'ların oyuncak hissini almadım. Ancak bir Mi4 gibi de değil.
hayırlı olsun. Güle güle kullanınız. siyah 64 gb aynı cihazdan 10 gün oldu sıfır almıştım. Düşünen arkadaşlara belirtmek isterim çok hızlı çok şık bir telefon. Bootloader unlock için siteye bilgileri gönderdim sms gelmesini bekliyorum. sms süreci kaç gün sürüyor bilgisi olan arkadaşımız varmı?
Teşekkür ederim.

Home tusuna basili tutunca degil ama normalde secenekler butonu olan soldaki butona basinca son kullanilanlar cikiyor, Bende kurcalama firsati bulamadim ama anaekran acikken Home tusu bi ise yaramiyor sanirim, uygulama icinden ana ekrana Home tusunabasarak gecis yapabiliyorum sadece.
Ana ekranda birkaç pencere varsa bir tanesi Home penceresidir. 3 parmakla çimdikleyerek bu ekran belirlenebiliyor. HiddeNKinG hocam hem burada hem Youtube kanalımızda paylaşmıştı. Eğer farklı pencerede olursanız home tuşuna dokununca bu ana pencereye gelir.

Çetin hocam tekrar güle güle kullanın.bu cihaz şimdiden bir efsane.
Teşekkür ederim.

chatin_62 Hocam cihaz nasıl sağlam mı ? Yoksa hemen kırılacak gibi mi ? Malum videoda gofret gibi kırılıyordu.
Onu anlamak için telefonu bükmem yada biryerden düşürmek lazım. Şimdilik böyle bir niyet taşımıyorum. :)
Aynı konuda başka bir video daha paylaşıldı. Orada da neler neler yaptılar zavallıya ama gık demedi. :)

Bu arada cevaplara geç cevap verdiğim için özür dilerim. Rehberler çok zamanımı alıyor. Birçok ta sorunlar çıkıyor. Foruma çok giremiyorum.

Son düzenleme:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sanal gerçeklik gözlüğü hakkında konu açmak istiyorum nasıl açarım bilmiyorum mı 4 kullanıyorum uyumlu mu öğrenmek istiyorum birisi yardım etsin lütfen

Biri bana yardımcı olsun lütfen
Alakasız bir konuda alakasız bir soru sorulunca pek yardım alamazsınız. Forumda yardım bölümüne girdiğinizde sağ üst köşede yeni konu aç butonunu göreceksiniz.

Üst Alt