Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Konuyu Yararlı Buldunuz mu ?

• Kullanılan toplam oy
    192

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Eklendi :

36)

İndirme Linkleri :

(Benim Kullandığım ARM64 / Android 7.1 / Pico)

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
Eklendi :

36)

İndirme Linkleri :

Elinize sağlık hocam.Kamera çalışıyor mu?Bir de gapps paketi neden 7.1 ?

bayram1468

Forever
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BAYRAM
Cihazım
Mİ 10T
Konular
7
@musabcel hocam bu romu merak ediyorum deneyimledinmi ,türkçe mevcut mu bilgi verebilirmisin.

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21

Dr.Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Çelim
Konular
0
Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkürler. Elinize sağlık. Sabahtandır parandroid yüklemeye çalılıyorum. Twrp aosp ve en önemlisi uyumlu gapps ı atar mısınız. Bire hangi romdan geçiş yapayım? Kararlı 8.2.2 var şu an.

Teşekkürler
[doublepost=1510150072,1510149785][/doublepost]
Ayrıntılı bilgilendirmeniz için teşekkürler. Elinize sağlık. Sabahtandır parandroid yüklemeye çalılıyorum. Twrp aosp ve en önemlisi uyumlu gapps ı atar mısınız. Bire hangi romdan geçiş yapayım? Kararlı 8.2.2 var şu an.

Teşekkürler
Kullandığınız gapps ı yazmışsınız. 7.1 pico 120 küsür mb olan. Ayrıca aospa diye bir şey var ona gerek var mı? Kernek sanırım. Birde son olarak TwRP den yüklerken önce sıfırladım sonra format data deyip internal storage hariç hrpsini formatladım sonra sırayla rom, aosp, gaps vr super su flashladım. Arada davik cache yapmadım direkt gittim ama telefon mi ekranında kaldı. Sizce hatayu nerede yaptın?

Teşekkürler...

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21

Teşekkürler
[doublepost=1510150072,1510149785][/doublepost]
Kullandığınız gapps ı yazmışsınız. 7.1 pico 120 küsür mb olan. Ayrıca aospa diye bir şey var ona gerek var mı? Kernek sanırım. Birde son olarak TwRP den yüklerken önce sıfırladım sonra format data deyip internal storage hariç hrpsini formatladım sonra sırayla rom, aosp, gaps vr super su flashladım. Arada davik cache yapmadım direkt gittim ama telefon mi ekranında kaldı. Sizce hatayu nerede yaptın?

Teşekkürler...

İlk Olarak son çıkan developer firmware yi fastboot olarak indirip mi flash tool ile bootloader kapanmayacak şekilde kurun. sonra twrp yükleyin. rom dosyalarını indirin android sürümüne göre opengapps dan seçim yapım arm 64 olacak şekilde benim önerim pico sürüm sadece google play hizmetleri ve store var . dosyaları cihaza kopyalayın twrp yi acıp wipe den internal hariç diğerlerini seçip wipe yapın sonrasında rom , gapps , supersu flashlayın

Dr.Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Çelim
Konular
0
İlk Olarak son çıkan developer firmware yi fastboot olarak indirip mi flash tool ile bootloader kapanmayacak şekilde kurun. sonra twrp yükleyin. rom dosyalarını indirin android sürümüne göre opengapps dan seçim yapım arm 64 olacak şekilde benim önerim pico sürüm sadece google play hizmetleri ve store var . dosyaları cihaza kopyalayın twrp yi acıp wipe den internal hariç diğerlerini seçip wipe yapın sonrasında rom , gapps , supersu flashlayın
Ayrıntılı cevap için teşekkürler. Hatam stabil romdan geçmek. Yarın halledeceğim. Son olarak twrp paylaşabilir misiniz? Adb den iki komutla yükledim. Birde 3 4 komutla yükleyen vardı. Hangisi sağlıklı?

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Ayrıntılı cevap için teşekkürler. Hatam stabil romdan geçmek. Yarın halledeceğim. Son olarak twrp paylaşabilir misiniz? Adb den iki komutla yükledim. Birde 3 4 komutla yükleyen vardı. Hangisi sağlıklı?
Rehber - Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Burdaki işlemleri uygulayın
[doublepost=1510225113,1510225022][/doublepost]Eklendi :

37)

İndirme Linkleri :

Dr.Ali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferit
Cihazım
Çelim
Konular
0
Rehber - Xiaomi Mi5'e TWRP Yükleme, Şifre Sorunu Çözümü, Wipe ve Custom Rom Yükleme

Burdaki işlemleri uygulayın
[doublepost=1510225113,1510225022][/doublepost]Eklendi :

37)

İndirme Linkleri :

Teşekkürler...

isosafags

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail SAFA
Cihazım
OnePlus 6
Meslek
Öğrenci
Konular
63
Mİ5 batarya performansı için hangi romu tavsiye edersiniz? eu kullanıyorum şuan.

Üst Alt