Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Konuyu Yararlı Buldunuz mu ?

• Kullanılan toplam oy
    192

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
bazı romlar güncel modem istiyor o yuzden son firmware kurulması gerekiyor kurulmasa modem dosyası eski olup kurulumda error 7 hataları veriyor ve bazı romlardada belirtilir miui tabanlı romda üstüne ek olarak uygulama sistem ekledikleri için üstüne kurulabilir ama tavsiyem rom kurarken full wipe yapın
full wipe yapıyorum zaten formatta atıyorum hatta öncesinde firmware gerek yok o zaman

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Eklendi :

28)

İndirme Linkleri :

(Benim Kullandığım ARM64 / Android 7.1 / Pico)

29)

İndirme Linkleri :

(Benim Kullandığım ARM64 / Android 7.1 / Pico)

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
arkadaslar mi5 telefonuma 7.1 LineageOS 14.1 ve 5.8.3 yüklerken e: unknown command [log] hatası alıyorum format data yapıp yüklememe rağmen bu hatayı alıyorum. Romu yüklüyor ancak resurrection romda root yetkisinde sadece uygulamalar yazısı görünmüyor ve root yetkisi veremiyorum. bu hatayla root yetkisi verememin bir bağlantısı var mı. hatayı almamak için ne yapmam lazım. firmware_miui_7.7.20_dev yükleyip yükledim romu

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
arkadaslar mi5 telefonuma 7.1 LineageOS 14.1 ve 5.8.3 yüklerken e: unknown command [log] hatası alıyorum format data yapıp yüklememe rağmen bu hatayı alıyorum. Romu yüklüyor ancak resurrection romda root yetkisinde sadece uygulamalar yazısı görünmüyor ve root yetkisi veremiyorum. bu hatayla root yetkisi verememin bir bağlantısı var mı. hatayı almamak için ne yapmam lazım. firmware_miui_7.7.20_dev yükleyip yükledim romu
bu hatayı alınca bile açılıyor olması lazım ama açılmadı mı

kutay.celenk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kutay
Cihazım
mi5
Konular
2
bu hatayı alınca bile açılıyor olması lazım ama açılmadı mı

açıldı ancak root yetkisi yerinde sadece uygulamalar yazısı yoktur magiskir diye bi prgram olması lazımmıs ama xda forumdan yüklediğim rr romda bu dosya yoktu. aldıgım hata önemli değilmiş ilgi için tesekkür ederim

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
açıldı ancak root yetkisi yerinde sadece uygulamalar yazısı yoktur magiskir diye bi prgram olması lazımmıs ama xda forumdan yüklediğim rr romda bu dosya yoktu. aldıgım hata önemli değilmiş ilgi için tesekkür ederim
tavsiyem rom indirince zipli dosyayı aç içini karıştır magisk yazan kalasör yoksa ayirtten magisk indir romu kurduktan sonra onu da flashla

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21

Lineage os sitesinde cihazların altında extras kısmı var orsan su dosyasını indir flashla

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
bu linage romu en güzel haliyle nasıl kurulur kardeşim kısa bir özet geçebilir misin

En temizinden son çıkan global develop sürümünü fastboot olarak indir miflash tool ile kur sonra twrp kur tüm wipeleri yap
lineage indir su dosyasıyla beraber sırasıyla kur bu kadar

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
En temizinden son çıkan global develop sürümünü fastboot olarak indir miflash tool ile kur sonra twrp kur tüm wipeleri yap
lineage indir su dosyasıyla beraber sırasıyla kur bu kadar
bl açık twrp var zaten custom rom kullanıyorum. bazıları miu üzerine kurulacak diyor bazıları firmware kurmaya gerek yok diyor onda sordum

Üst Alt