Xiaomi Mi5 Alınır mı?

turgayssl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Turgay Süslü
Cihazım
MI MAX 2
Konular
11
Usb ile şarja taktığında ekranı üstten aşağı kaydırırsan seçenekler var MTP olanı işaretle tüm dosyaları görürsün. Ayrıca MI% pro kullanıyorum ve senin sorduğun hiç bir sorun çıkmadı süper telefon. Arka kapak seramik olduğundan elden kayma riski çok bunun için n11 de cepsesuar adlı dükkan var ordan 29 tl ye kırılmaz cam ile gönderiyorlar ve çok güvenli oluyor . Ben aldım tavsiye ederim.

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
1 hafta içinde Mi5 alıcam ama sorunlu gelirse korkuyorum ayrıca ses biraz kötü diyorlar karasızım.

trsdroid

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi mi 5
Konular
7
1 hafta içinde Mi5 alıcam ama sorunlu gelirse korkuyorum ayrıca ses biraz kötü diyorlar karasızım.
Garantili alacaksan korkmana gerek yok direk iadeye verirsiniz alırsın paranı ses biraz kısık müzik dinlemeye falan ama konuşurken fazla bile geliyor kısıyorum

SercanZyn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Konular
11
sorunlu gelirse iade edersin yazılımsal ise zaten biz yardımcı oluruz ses konusuna gelince xiaomi nin kendi kulaklıkları ile kullandıgımızda sorun ortadan kalkıyor diye birsey okudum yabancı forumlarda hybrid kulaklık siparisi verdim yakında elime gecer onun dısında herhangi bir sorun yok illa ses cok kısık diyorsan china rom da ses diger telefonlardan daha yuksek :D 32 db cıkıs saglıyor cihaz yeterince fazla baska sorun varsa cevaplayabilirim mi 5 pro kullanıcısıyım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Hocam bu kılıftan kullanan bir arkadaş şebeke sinyalini engellediğini yazmıştı. Rica etsem kılıflı ve kılıfsız olarak bir deneyip sonucu yazabilir misiniz?

inferno28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mx4
Konular
2
Mi5 ve mi5s arasında çok gidip geliyordum bu gün mi5s aldım.Vaktim olmadığından ani karar verdim.Mi5 in tipi daha çok hoşuma gidiyordu aslında.
Sizce mi5 32/3 ile mi5s 32/4 arasında performans olarak çok hissedilir bir fark var mı?
Ben s4 den mx4 e geçince performans olarak uçuyorum sandım.(60 uygulama kurduktan ve güncelledikten sonra)

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Hocam bu kılıftan kullanan bir arkadaş şebeke sinyalini engellediğini yazmıştı. Rica etsem kılıflı ve kılıfsız olarak bir deneyip sonucu yazabilir misiniz?
Kapaklı kılıfla mı deneyeyim? Daha telefonu almadım. Şebeke derken internet mi yoksa telefon sinyali mi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Kapaklı kılıfla mı deneyeyim? Daha telefonu almadım. Şebeke derken internet mi yoksa telefon sinyali mi?

Bağlantıda vermiş olduğunuz aynalı gibi olan kılıf hocam. Forumumuzda bir arkadaş şebeke sinyalini engellediğini söylemişti.

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Bağlantıda vermiş olduğunuz aynalı gibi olan kılıf hocam. Forumumuzda bir arkadaş şebeke sinyalini engellediğini söylemişti.
Aynalı gibi dediğiniz bu mu?
Ben bunu alıcam çünkü. Ben aynalı bişey atmadım çünkü.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aynalı gibi dediğiniz bu mu?
Ben bunu alıcam çünkü. Ben aynalı bişey atmadım çünkü.
Hocam kusura bakmayın, hatalı alıntı yapmışım. Dİğer arkadaşın mesajını alıntı yapmam gerekiyormuş yeni fark ediyorum. Benim kast ettiğim kılıf bu :

Tekrar kusura bakmayın...

Üst Alt