Xiaomi Mi5 Alınır mı?

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Merhaba arkadaşlar. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Ama sorularım var.
1)Telefon kaliteli mi?
2)Çin romuyla gelince global rom atarsak imei değişir mi daha doğrusu yasallıktan çıkar mı?
3)Diyelim ki telefon bozuldu garanti nasıl olcak?
Cevaplarınızı bekliyorum. Kullananlar nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba arkadaşlar. Bu telefonu almayı düşünüyorum. Ama sorularım var.
1)Telefon kaliteli mi?
2)Çin romuyla gelince global rom atarsak imei değişir mi daha doğrusu yasallıktan çıkar mı?
3)Diyelim ki telefon bozuldu garanti nasıl olcak?
Cevaplarınızı bekliyorum. Kullananlar nasıl olduğunu söyleyebilir mi?

1:Mi5 telefon hala xioamin tepe modellerinden olan bir cihazdır alınabilecek bir cihaz (diğer hususlarda kullanan arkadaşlar daha detaylı bilgi vereceklerdir.)
2:Rom root atmaya imei silinmez,değişmez yasallıktanda çıkmaz :)
3:garantisi varsa cihazın garanti belgesinin üstündeki firmayla iletişime geçeçeksiniz.Yoksa sitede tamir yapan arkadaşlarımız mevcut selduman

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum önerir misiniz? İthataçı garanti dediği için biraz endişeliyim telefonda sorun çıkabiliyor mu?

sirnova

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
patates
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Kardeşim n11den turuncumağaza adlı satıcıdan almanı öneririm yorumlarına bak baya bir yorum yapılmıştır herkes memnun soru cevap bölümünde her türlü soruna cevap veriyorlar ayrıca kargo filan herşey iyi delta garantili globalbeta roomlu(yani günceleme alırken beta güncellemelerde geliyor istersen yükler istemezsen yüklemesin kararlı güncellemeleri zaten yüklersin) 1075tlye alabileceğin en iyi telefon tartışmasız Mi 5 Dir foto oyunda iyi bataryada 5-6 saat daha ne olsun arayüz akıcı abuk subuk telefon almaktan iyidir delta garantiyi sağlıyor tabi her garanti firması gibi iyi denemez ancak kullanıcı hatan olursa tamir için en azından bir yer olur zaten hiçbir garanti firması kullancıı hatasını ücretsiz tamir filan etmiyor kargoda hatalı gelirse kargocu abiye raport tuttur bunu taratım yolla turuncumağazaya değişimi gerçekleştirir. Yani düşünme al bence

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum önerir misiniz? İthataçı garanti dediği için biraz endişeliyim telefonda sorun çıkabiliyor mu?

Doğru kullanırsanız cihazı herhangi sorun olmaz garanti konusunda özellikle delta servisinden memmun olmayanlar var.

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Turuncumağazadan almayı düşünüyorum link bu:
Sizce alıyım mı? Delta garantiden memnun olmayanlar var dediniz bir sorum var. Diyelim ki telefonda kullancı hatası olmayan bir sorun oluştu. Delta bu arızayı parayla mı düzeltir yoksa ücretsiz mi?

Lopus

Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Turuncumağazadan almayı düşünüyorum link bu:
Sizce alıyım mı? Delta garantiden memnun olmayanlar var dediniz bir sorum var. Diyelim ki telefonda kullancı hatası olmayan bir sorun oluştu. Delta bu arızayı parayla mı düzeltir yoksa ücretsiz mi?

kullanıcı hatası olmadığı sürece cihaz garantiyi kapsar.Ücretsiz yapmak zorundalar

sirnova

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
patates
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Evet link o kardeş dediğimi unutma paketleme iyi ancak sıkıntı çıakrsa rapor tuttur ayrıca ilerde kırarsan filan deltaya yollar yaptırırsın

rastegamer

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Batu
Cihazım
Mi5
Konular
18
Arkadaşlar peki n11'deki elektro asist hasar koruma paketini işaretlemezsem yinede delta garantili oluyor mu? Bu arada yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Üst Alt