Rehber Xiaomi Mi4c TWRP Yükleme Anlatımı

Cemiuist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi4c
Konular
1
hocam 1 haftadır telefonla uğraşıyorum şu twrpyi bi yükleyemedim bunu yükleyemediğim için orjinal miui sürümünü de yükleyemiyorum telefon özelliklerinden baktığımda miui sürümü 77.0.4.0(LXKCNCI)I Kararlı diyor bu orjinal sürüm geğilmiş. anca root yapabildim kingo root ile ve develepor rom yükleyip imei yenilemeside yapmam lazım kullanabilmem için yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum zar zor 850 tl verip aldım bu telefonu ama kullanamıyorum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
hocam 1 haftadır telefonla uğraşıyorum şu twrpyi bi yükleyemedim bunu yükleyemediğim için orjinal miui sürümünü de yükleyemiyorum telefon özelliklerinden baktığımda miui sürümü 77.0.4.0(LXKCNCI)I Kararlı diyor bu orjinal sürüm geğilmiş. anca root yapabildim kingo root ile ve develepor rom yükleyip imei yenilemeside yapmam lazım kullanabilmem için yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum zar zor 850 tl verip aldım bu telefonu ama kullanamıyorum
Hocam flashify apk bulup telefona yükleyin. Root izni verip recovery kısmından bu linkten indirdiğinz dosyayı seçin ve flashlayın telefonu yeniden başlatıp recovery ye girdiğinizde TWRP yüklenmiş olduğunu görürsünüz. Telefonu nerden aldınız acaba?

Mi-4c cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cemiuist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Hocam telefonu istanbul da bi arkadaş tan aldım sıfır di kullanılmamış tı jelatin leri duruyor du üzerinde eğer lazımsa özelden telefonunu ver arattırayım bu telefonlardan getiriyor herhalde ben elden teslim aldım.
Hocam birde stabil olarak hangi sürümü developer olarak hangi sürümü yükleme mi tavsiye edersiniz normalde stabil ve resmi sürüm kullanmak istiyorum linkleri verirsen sevinirim developer sürümü ise imei işlemi için istiyorum TWRP yi kurduktan sonra yüklediğim bütün romlar arasında sorunsuz geçiş yapabilirim değil mi?
Hocam flashify apk bulup telefona yükleyin. Root izni verip recovery kısmından bu linkten indirdiğinz dosyayı seçin ve flashlayın telefonu yeniden başlatıp recovery ye girdiğinizde TWRP yüklenmiş olduğunu görürsünüz. Telefonu nerden aldınız acaba?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam telefonu istanbul da bi arkadaş tan aldım sıfır di kullanılmamış tı jelatin leri duruyor du üzerinde eğer lazımsa özelden telefonunu ver arattırayım bu telefonlardan getiriyor herhalde ben elden teslim aldım.
Hocam birde stabil olarak hangi sürümü developer olarak hangi sürümü yükleme mi tavsiye edersiniz normalde stabil ve resmi sürüm kullanmak istiyorum linkleri verirsen sevinirim developer sürümü ise imei işlemi için istiyorum TWRP yi kurduktan sonra yüklediğim bütün romlar arasında sorunsuz geçiş yapabilirim değil mi?
Bu v77.xx.xx çakma sürümlü telefonlar yaygınlaşmaya başladı ondan sordum kimden aldınız diye. Ben aldığımdan beri dev. romla kullanıyorum en stabil dev rom sürümü 6.1.28 şuan onu kullanıyorum. Link:

TWRP kurduktan sonra romlar arası geçişler sorunsuz oluyor. Dediğim şekilde TWRP yi kurabildiniz mi?

Cemiuist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Mi4c
Konular
1
Bu v77.xx.xx çakma sürümlü telefonlar yaygınlaşmaya başladı ondan sordum kimden aldınız diye. Ben aldığımdan beri dev. romla kullanıyorum en stabil dev rom sürümü 6.1.28 şuan onu kullanıyorum. Link:

TWRP kurduktan sonra romlar arası geçişler sorunsuz oluyor. Dediğim şekilde TWRP yi kurabildiniz mi?

Hocam twrp yı kurdum ilk açıldı neyse kapattıktan sonra tekrar recovery mod da açalım dedim mi recovery 2.0.1 versiyon açıldı tekrar twrp yı nasıl açacağım

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Flasify den TWRP yi aynı şekilfe flashla TWRP yi açtığında install bölümüne gir yukarda veya aşada img yazan bi buton olmalı ona tıkla ve twrp nin imaj dosyasını yanı flashify ile flashladığın dosyayı ordan seç karşına ekran gelecek boot ve recovery diye recovery yi seç hallolur

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Hocam twrp yı kurdum ilk açıldı neyse kapattıktan sonra tekrar recovery mod da açalım dedim mi recovery 2.0.1 versiyon açıldı tekrar twrp yı nasıl açacağım
Hallettiniz mi hocam?

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
TeamSuperlumınal in son çıkardığı TWRP 3.0.0.3 sürümünü Eu 7.2.3.0 stabil sürümüyle kullanıyorum. Tamamen sorunsuz dokunmatik sorunu v.s. yok kullanabilirsiniz.

Link:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
ayni surum bende dokunmatik sorunu. ts 2.8.7.3 sorunsuz gibi bide Coffeeca 2.8.7.0 bikac sn gecikmeli

Üst Alt