İnceleme Xiaomi mi11 kamerası

M.Sami

Xiaomi Mİ 11 - 12/256 Special Edition
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Bence ultra veya pro para tuzagi hic bir fakr yok mi 11 sinifinda suanda en iyisi isinma orani falan da yok 5 saat telefonu kurcalar oyun oynarsan isinir tabiki asus ron 5 bile isiniyor ozel sogutmasi olmasina ragmen ve oyun telefonu birde biraz enpati lutfen okadar cihaz kullandim mi 11 ekrani ve kamerasi gibi birsey gormedim boyle bir telefona sadece vatarya az kalmis 4600ap 55 vat bu degerler yuksel olaymis uc sene antutu listesinde birinci olurdu :)
hacı :) tamam sen haklısın sorun başka işlemci GPU 8 10 dakika içinde 91 derece çıkıyor :) antutu yazılım gösterdi bir çok kez resimler kanıtladım
lakin Kryo çekirdeklerin çok yüksek GHZ çıkmasında ( 3 GHZ ) çıkmasından dolayı sıcaklık ortaya çıkması ondan dolayı Kryo alakalı bugün GPU güncellemesi geldi her güncelleme sonra antutu testlerimi bir konuda toplayacam ve konu açıçam .
şuanda geçen haftaki güncelleme 707k ulaşdı bakalım bugün ne olacak güncelleme inmesini bekliyorum.

Optimization - Updated GPU driver [Mi 11]

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Bence ultra veya pro para tuzagi hic bir fakr yok mi 11 sinifinda suanda en iyisi isinma orani falan da yok 5 saat telefonu kurcalar oyun oynarsan isinir tabiki asus ron 5 bile isiniyor ozel sogutmasi olmasina ragmen ve oyun telefonu birde biraz enpati lutfen okadar cihaz kullandim mi 11 ekrani ve kamerasi gibi birsey gormedim boyle bir telefona sadece vatarya az kalmis 4600ap 55 vat bu degerler yuksel olaymis uc sene antutu listesinde birinci olurdu :)
Hocam instagram için bana yorum yapacaktınız kalite vs bozuluyor mu nasıl optimizasyon

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Hocam instagram için bana yorum yapacaktınız kalite vs bozuluyor mu nasıl optimizasyon
bunun telefon alakası yok instagram kendisi Apple dışında telefon çekilen fotolar kabul etmiyor ondan görüntüler çok kötü oluyor yüklenince yani instagram kendisi bunu eklemesi gerek.

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
bunun telefon alakası yok instagram kendisi Apple dışında telefon çekilen fotolar kabul etmiyor ondan görüntüler çok kötü oluyor yüklenince yani instagram kendisi bunu eklemesi gerek.
Aslında şöyle hocam örneğin ios tek bir telefon çıkarıyor ama Android de durum farklı binlerce model var hepsine farklı optimizasyon lar mümkün değil lakin son yıllards xiaomi bu durumun üstünde duruyor mi 10 da mesela iyiydi kalite çok bozulmuyor du

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
Aslında şöyle hocam örneğin ios tek bir telefon çıkarıyor ama Android de durum farklı binlerce model var hepsine farklı optimizasyon lar mümkün değil lakin son yıllards xiaomi bu durumun üstünde duruyor mi 10 da mesela iyiydi kalite çok bozulmuyor du
deneriz hocam :) sorun yok yarın gündüz bir kaç foto çekip paylaşım yaparız

ErayÇ.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
eray
Cihazım
iphone 8plus :)
Konular
0
karşılaştıranlar genelde mi 10 ultranın kamerası daha iyi diyorlar. Aranızda ikisini karşılaştıran oldu mu ? Ekran konusunda mi11 cezbediyor ama kamera da önemli sonuç olarak :)

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
karşılaştıranlar genelde mi 10 ultranın kamerası daha iyi diyorlar. Aranızda ikisini karşılaştıran oldu mu ? Ekran konusunda mi11 cezbediyor ama kamera da önemli sonuç olarak :)
lensler neredeyse birbirin aynısı 1 kaç fark 120x gibi kamera derdi olan sony AX43 Exmor R™ CMOS sensörlü 4K Handycam® alsın süper bir cihaz abime aldık.

Son düzenleme:

M.Sami

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Mİ 11
Meslek
IT
Konular
7
ilgili antutu testini paylaşdım

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Telefonda cekilen resimler instegrama veya baska yere yuklediginde boyutlar ve cozurnuluk her zaman bozulur. Ama bu telefonun ekraninda guzel gorunur baska cihazlarda gorunmez resim kalitelide olsa elinde cihaza bagli sen net gorursun ama bir baskasi bozuk gorur. Oyuzden instegramla test falan yapilmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hacı :) tamam sen haklısın sorun başka işlemci GPU 8 10 dakika içinde 91 derece çıkıyor :) antutu yazılım gösterdi bir çok kez resimler kanıtladım
lakin Kryo çekirdeklerin çok yüksek GHZ çıkmasında ( 3 GHZ ) çıkmasından dolayı sıcaklık ortaya çıkması ondan dolayı Kryo alakalı bugün GPU güncellemesi geldi her güncelleme sonra antutu testlerimi bir konuda toplayacam ve konu açıçam .
şuanda geçen haftaki güncelleme 707k ulaşdı bakalım bugün ne olacak güncelleme inmesini bekliyorum.

Optimization - Updated GPU driver [Mi 11]
91 derece demissin burda bir sorun var ixaomi lerde asiri isinma meydana gelince telefon guvenlik moduna gecer yani butun verileri keser aksi halde kendini bile kapatir sende boyle sorunlar oldumu . 91 derece basit birsey degil hatta sunu diyim emolet yanigi yapabilirde bence yanlisin olmali

Son düzenleme:
Üst Alt