İnceleme Xiaomi mi11 kamerası

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Ben fazla resim cekmem ama bu telefonun kamerasına laf edemem bazı görüntüler yükledim sizde nasıl görünüyor bilemiyorum . Mi 11 ekranında çektiğiniz resimler videolar mükemmel ötesi.
Merak ettiğiniz şeyler olursa bana yazın paylaşırım

Ekli dosyalar

• VID_20210314_171203.mp4
    8,7 MB · Görüntüleme: 54
  • VID_20210314_171042.mp4
    12,8 MB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20210314_165559.jpg
    IMG_20210314_165559.jpg
    6,8 MB · Görüntüleme: 142
  • IMG_20210314_165552.jpg
    IMG_20210314_165552.jpg
    6,4 MB · Görüntüleme: 136

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
KALKAN, Linkte yer alan konuya yazarsanız alacak olanlara rehber olur

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Hocam instagram da deneme fırsatı buldunuzmu kalite nasıl
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam acaba titreşim motoru nasıl mi 9 a kadar olan bütün seride titreşim rezaletti hissedilmeyecem dereceydi

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Hocam instagram da deneme fırsatı buldunuzmu kalite nasıl

Hocam acaba titreşim motoru nasıl mi 9 a kadar olan bütün seride titreşim rezaletti hissedilmeyecem dereceydi
Bu telefonda tek hoşuma giden kamerasi oldu inanilmaz birsey sabit video var sen telefonu oynatsada karsidaki nesne sabit tituyor titresim yok 4k 60fps video inanlmaz bu telefonla video cek basin donuyor acayip birsey ekraninin yuzunden telefonu aldim alali tansiyonum dusuyor acayip ekran hz var ben normalde video resim cekmem ama simdi ne gorsem cekiyorum hele makro cekimi akillara zarar eger kamera icin alacaksan al dusunme

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Bu telefonda tek hoşuma giden kamerasi oldu inanilmaz birsey sabit video var sen telefonu oynatsada karsidaki nesne sabit tituyor titresim yok 4k 60fps video inanlmaz bu telefonla video cek basin donuyor acayip birsey ekraninin yuzunden telefonu aldim alali tansiyonum dusuyor acayip ekran hz var ben normalde video resim cekmem ama simdi ne gorsem cekiyorum hele makro cekimi akillara zarar eger kamera icin alacaksan al dusunme
Titreşim yok derlen anlayamadım

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Kameradaki titresim yok yani cok akici video cekiyor ozel sesorler var titremeyi engellemek icin
Pardon yanlış anladınız titreşim derken arama ve bildirimi kastettim konu dışı ama sorayım dedim bende mi 9 var titreşim gerçekten çok düşük mi 8 de öyleydi

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Yok gayet iyi ama titresimi benim bildigim beyne girerek yukselte biliyorsun telefonun tepolama alanina uc sefer ust uste tiklarsan giriyordu tama emin degilim bir dene istersen

escobarhakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakanay
Cihazım
Mi-9
Konular
6
Yok gayet iyi ama titresimi benim bildigim beyne girerek yukselte biliyorsun telefonun tepolama alanina uc sefer ust uste tiklarsan giriyordu tama emin degilim bir dene istersen
Tam olarak nasıl hocam açıklarmısın rica etsem

Ve benimde Mi 11 alma düşüncem var genel olarak ne diyorsunuz alayımmı?

KALKAN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
VOLKAN
Cihazım
xiaomi mi 11
Konular
18
Tam olarak nasıl hocam açıklarmısın rica etsem

Ve benimde Mi 11 alma düşüncem var genel olarak ne diyorsunuz alayımmı?
Suan en iyi ekrana sahip selefon daha ustune cikan olmadi bu yonden al derim. Pubg mobile oynuyorsan 120hz var ama pubg 90 fps acilmiyor buda anlasmalari yok sanirim ondan dolayi. Fotograf cekiyorsan o konudada uzman 2021 en iyisi sd 888 grafik 660 iclemci hizi 2.84ghz bu ozellikler yeni telefonlarla gelmeye basladi ama hic birinde 2k ekran yok fark ediyormu dersen evet ediyor heleki cektigin video ve resimlerde ekran kasa orani cok guzel ful ekrana bakiyormussun gibi benim tek hosuma gitmeyen standart mi 11 arka kapagi ama suni deri olani var onu tavsiye ederim fyatini bilmiyorum

Pardon yanlış anladınız titreşim derken arama ve bildirimi kastettim konu dışı ama sorayım dedim bende mi 9 var titreşim gerçekten çok düşük mi 8 de öyleydi
Selam hocam buldum titresim olayini umarim ise yarar ayarlar,telefon,tum ozellikler, cegirdek surumune uc defa bas seni ayar menusune goturecek orada vibretor test var oradan ayar yapmaya calis bakalim olcakmi ben baktim 3 kademeli ayar var sende ise yararmi bilmiyorum dene banada soylersin

Son düzenleme:
Üst Alt