İnceleme Xiaomi mi note 3

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Yeni güncellemeyle sanırım batarya %10 daha az gidiyor gibi.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Cihaz Özellikleri

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Genel Olarak Sorulan Sorular....

• Cihaz Tanıtımın Ertesi Günü Satın Alındı Yani Muhtemelen ülkemize giren ilk cihaz 8 gündür aktif kullanamıyorum bootloaderi açmak yeni nasip oldu :)
  • Ön kamerası Muhteşem Bence , Arka Kamera ise Mi6 İle Aynı Kullananlar anlayacaktır.
  • Depolama hızı neredeyse gördüğüm en hızlı aktarım sağlayan telefon diyebilirim.
  • Bataryası Bence Fazlasıyla makul Çünkü 3 Saatte % 8 Düştü Ki Bilirsiniz ilk gün batarya sömürülür...
  • Telefon 5x Boyutlarıyla aynı ...
  • Parmak izi sensörü gayet hızlı ve stabil ekran kapalı iken Cihaz parmak iziyle açılabiliyor.
  • Ses Çift Hoparlörden Geliyor ve Oldukça Tatmin edici ( ahize de ses veriyor)
  • Fiyat Bilgisinide Verelim Ben Geliş Fiyatına Aldım ama ülkemizde 2000 lira civarı diyebilirim.
  • Mi 6 mı ? Mi note 3 Mü ? Sorusuna Tek bir Cevabım var O da Kesinlikle Mi note 3 :)
Sormak istediğiniz soruları bu konunun altında paylasın buraya ekleyelım

Kutu İçeriği

VoLTE Desteği

Cihaz Bilgisi

Antutu Test Sonucu

Uygulama Tepki süreleri

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Temayı alabilir miyim :D
[doublepost=1529657309,1529656390][/doublepost]
Cihaz Özellikleri

Genel Olarak Sorulan Sorular....

• Cihaz Tanıtımın Ertesi Günü Satın Alındı Yani Muhtemelen ülkemize giren ilk cihaz 8 gündür aktif kullanamıyorum bootloaderi açmak yeni nasip oldu :)
  • Ön kamerası Muhteşem Bence , Arka Kamera ise Mi6 İle Aynı Kullananlar anlayacaktır.
  • Depolama hızı neredeyse gördüğüm en hızlı aktarım sağlayan telefon diyebilirim.
  • Bataryası Bence Fazlasıyla makul Çünkü 3 Saatte % 8 Düştü Ki Bilirsiniz ilk gün batarya sömürülür...
  • Telefon 5x Boyutlarıyla aynı ...
  • Parmak izi sensörü gayet hızlı ve stabil ekran kapalı iken Cihaz parmak iziyle açılabiliyor.
  • Ses Çift Hoparlörden Geliyor ve Oldukça Tatmin edici ( ahize de ses veriyor)
  • Fiyat Bilgisinide Verelim Ben Geliş Fiyatına Aldım ama ülkemizde 2000 lira civarı diyebilirim.
  • Mi 6 mı ? Mi note 3 Mü ? Sorusuna Tek bir Cevabım var O da Kesinlikle Mi note 3 :)
Sormak istediğiniz soruları bu konunun altında paylasın buraya ekleyelım

Kutu İçeriği

VoLTE Desteği

Cihaz Bilgisi

Antutu Test Sonucu

Uygulama Tepki süreleri

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Temayı alabilir miyim :D

Alibenzer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali benzer
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Herkeze iyi akşamlar önce 9.6.2 global rom yayınlanacak daha sonrasında Çin için yayınlandı miui 10 bilginize

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Arkadaşlar önceki surum guncellemesinde söylediğim her şeyi geri alıyorum; sarj düzelmiş, kilit ekraninin ortasina yerlestirilen (ekte) saat dışında herhangi sevmediğim yönü yok şimdilik. Huzurla kalın, miui ile kalın!

celalibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
discovery
Konular
0
Mobil verideyken bazen hatta genelde internet kopuyor bende. Durup dururken oluyor bu dediğim. Mesela evde akşam alıyorum telefonu elime. Forumlarda dolaşırken gayet hızlı şekilde, bi anda sayfalar açıklamaya başlıyor. Bu yaklaşık 5-6 dakika sürüp sonra normale geliyor. Gün içinde de bi kaç gündür dikkat ettim uzun süre kullanınca benzer şekilde oluyor. Benzer olayı yaşayan ya da çözüm tavsiyesi olan var mı?

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Kopma yokta aşırı yavaslama oluyo mesaj 10-15saniye sonra gidiyo whatsappta filan
Mobil verideyken bazen hatta genelde internet kopuyor bende. Durup dururken oluyor bu dediğim. Mesela evde akşam alıyorum telefonu elime. Forumlarda dolaşırken gayet hızlı şekilde, bi anda sayfalar açıklamaya başlıyor. Bu yaklaşık 5-6 dakika sürüp sonra normale geliyor. Gün içinde de bi kaç gündür dikkat ettim uzun süre kullanınca benzer şekilde oluyor. Benzer olayı yaşayan ya da çözüm tavsiyesi olan var mı?

celalibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
discovery
Konular
0
Kopma yokta aşırı yavaslama oluyo mesaj 10-15saniye sonra gidiyo whatsappta filan

Yok benmki öyle değil. Dediğim gibi olduğunda hatta whatsap kendiliğinden hata gibi birşey veriyodu. İnternet bağlantınız kontrol ediliyor mu internet bağlantınız yok mu ne gibi bişi yazıyodu. En son yarım saat önce oldu ama hatırlayamadım şimdi

turankaya42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
4
Yok hocam öyle tamamen kopma yok bende yukarida internet sürekli aktif gözüküyor 4g olarak
Yok benmki öyle değil. Dediğim gibi olduğunda hatta whatsap kendiliğinden hata gibi birşey veriyodu. İnternet bağlantınız kontrol ediliyor mu internet bağlantınız yok mu ne gibi bişi yazıyodu. En son yarım saat önce oldu ama hatırlayamadım şimdi

celalibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
discovery
Konular
0
Yok hocam öyle tamamen kopma yok bende yukarida internet sürekli aktif gözüküyor 4g olarak

O yazı bende de hiç gitmiyor zaten. Gerçi ben 3g bağlanıyorum. Hatta yandaki hız göstergesi bile hiç sıfırlanmıyor. Bi türlü anlayamadım olayı

Üst Alt