İnceleme Xiaomi mi note 3

turankaya42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Girişleri kontrol ettim . Hangi ayari yaparsam yapayim sol taraftan hafif az geliyor ses
Öncelikle kulaklık jack girişini kontrol edin.
Her hangi bir kir toz olmadığına dair edin.
Sonra yazılımsal olarak kulaklık ayarları ile oynayın müzik çalar ekolayzır ayarlarından.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
0
Forum sayfasi sayfa yapisi surekli yenileniyor, karmasik ve kullanissiz buldugumu belirtmek isterim, eski hali de yeni hali de terim yerindeyse tam bi karmasa hakim sayfaya. Bu sayfa daha basit ve kullanisli olmali, bir seylere ulasmak icin, orayi tikla burayi daha olmadi sonra oburunu tikla vs ... ara ki bulasin... Ayni Ruslarin bi oyuncagi vardi adi gelmedi aklima ayni ona benziyor... Admine duyurulur...

celalibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
discovery
Konular
0
işaretlediğim şey ne oluyor acaba? bugün bi ara kendiliğinden çıktı sonra gitti galiba.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-07-16-12-19-52-106_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2018-07-16-12-19-52-106_com.miui.home.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 46

buz_mavisi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
1
Cihazım
mi4
Konular
0
Mobil verideyken bazen hatta genelde internet kopuyor bende. Durup dururken oluyor bu dediğim. Mesela evde akşam alıyorum telefonu elime. Forumlarda dolaşırken gayet hızlı şekilde, bi anda sayfalar açıklamaya başlıyor. Bu yaklaşık 5-6 dakika sürüp sonra normale geliyor. Gün içinde de bi kaç gündür dikkat ettim uzun süre kullanınca benzer şekilde oluyor. Benzer olayı yaşayan ya da çözüm tavsiyesi olan var mı?
Oncelikle cok iyi gozlemci biriyimdir.Bu sorunu daha once mi4 de basima geldi.sonra redmi note 4 de. Simdide redmi 5 plus global ver. da basima geliyor. Araştırdığım kadariyla xioaminin cogu modelinde bu sorun mevcut ama kimse farkında degil. Bunun nedeni internet kopma sorunu sadece uzun sureli 3g kullaniminda goruluyor.Wifide, edgede,veya 4g de yok. Hatta hattiniz arada edge-3g-4g arasinda dolasiyorsa yine farkina varamiyorsunuz. Cunku bazen 2-3 hatta 4 saatte bir baglanti kesiliyor o arada edgeye ve 4g ye baglanirsa hat tabi internet kopmasini atlatmis oluyorsunuz.bu sorun meydana gelince mobil veriyi kapatıp acinca cok hizli bir sekilde internete baglanti saglaniyor. Mobil veriyi acip kapatmazsaniz 5-10 dakika icinde baglanti tamamen üst bardan kopuyor ve baglanti direk tekrar geliyor. Gunde 3-4 defa hatta daha fazla sorunu yaşayanlar var. Mobil veriyi kapatip acmaktan baska cozum bulamadim.Stabil, beta, android 6-7-8 farketmez bu sorun devam ediyor. Turkcell Vodafone turktelekomda farketmez aynen sorun devam ediyor.Baglanti kopsa da H+ile hala baglanti oldugu goruluyor ama bir yere baglanmaya calisinca koptugunu anliyorsunuz. Sirf bu nedenle xiaomi almaktan korkar oldum. Xiaomi globala bu sorunun videosunu dahi gonderdim. Klasik fabrika ayarlari, simkart degisimi vs onerilerde bulundular.Sorunun telefonlarında degil bizim ulkemiz ile alakalı olduğunu ima ediyorlar. Bende keyfiniz bilir gonderir servise parami geri alirim cevabini gonderdim. Eminim ki cogu kisi uzun sureli 3g kullansin farkina varacaklar. Telefonu bosuna sifirlamayin. Ben betada her hafta guncelleme gelince wipe all ile sifirlarim.Sorunun cozumu yok. Bu sorun caninizi cok sikacak.Video linki veriyorum. Hattim turkcell.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Buyrun 3g bağlantı kopma sorunu
Mobil veride internet kopma sorunu

Son düzenleme:

serkankayaoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Serkan Aslan
Cihazım
Mi note3
Konular
0
Herkese merhaba. Hepsiburadan aldığım delta servisli telefonum kısa bir süre sonra arizalaninca servis raporu ile değişim yapıldı. Hepsi burada arızalı telefonu değiştirip yenisini yolladi. Fakat eski telefonum delta servisli olduğu halde yeni gelen güncel dijital diye bir servise ait. Bu servisi duyan hiç oldu mu acaba? Netten araştırdım yorumlar çok kötü. Ne yapayım tekrar değişim talebinde mi bulunayım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Pentaloris

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Herkese merhaba. Hepsiburadan aldığım delta servisli telefonum kısa bir süre sonra arizalaninca servis raporu ile değişim yapıldı. Hepsi burada arızalı telefonu değiştirip yenisini yolladi. Fakat eski telefonum delta servisli olduğu halde yeni gelen güncel dijital diye bir servise ait. Bu servisi duyan hiç oldu mu acaba? Netten araştırdım yorumlar çok kötü. Ne yapayım tekrar değişim talebinde mi bulunayım. Yardımlarınızı bekliyorum.
Ben de bugün teslim aldım kargoyu, Hepsiburada'dan almıştım, garantide Ritzy yazıyor.

Selam herkese,

Telefonu bugün aldım bir sistem güncellemesi var diyor, v9.5.4.0 NCHMIFA kararlı olarak, dolu sayfa okudum numaralar kafamı karıştırdı, bazıları
güncelleme yapmayın demiş, bu şekilde bıraksam olur mu ? yoksa güncelleme şart mı ? SS de sistem bilgilerini ekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Ben de bugün teslim aldım kargoyu, Hepsiburada'dan almıştım, garantide Ritzy yazıyor.

Selam herkese,

Telefonu bugün aldım bir sistem güncellemesi var diyor, v9.5.4.0 NCHMIFA kararlı olarak, dolu sayfa okudum numaralar kafamı karıştırdı, bazıları
güncelleme yapmayın demiş, bu şekilde bıraksam olur mu ? yoksa güncelleme şart mı ? SS de sistem bilgilerini ekliyorum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme yapın her hangi bir sıkıntı yok o sürümde hatta telefonu yeni almışsınız henüz uygulama filan yüklü değilken güncelleyin bence. Onun üstüne bir güncelleme daha geldi zaten

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ümit Bey

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ümit
Cihazım
Mİ NOTE 3
Konular
0
Xaiomi de reklamlari nasil engelleriz, dosya klasorlerde aralarda reklamlar cikiyor. Beni biktirdi. Sirf bu yuzden bir daha xaiomi almicam.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
A
Xaiomi de reklamlari nasil engelleriz, dosya klasorlerde aralarda reklamlar cikiyor. Beni biktirdi. Sirf bu yuzden bir daha xaiomi almicam.
O uygulamanın ayarlarına girip önerileri kapatın.

Üst Alt