İnceleme Xiaomi mi note 3

hagao46

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hamdi
Cihazım
xiaominote3
Konular
4
selamun aleyküm arkadaşlar. 3 gün önce mi note 3 aldım. bazı sorularım olacak. bi kaç tane uygulamayı açtığımızda uygulamalar arasında nasıl geçiş yapabilirm? yada nasıl bazılarını kapatabilirm. örnek vericek olursam mesela rehberi, mesaj kutusunu , twitterı ekranda aynı anda nasıl görebilirim, daha önce lg g2 kulanıcısıydım dokunmatik tuşa basılı tutarak çalışan bütün uygulamalrı gösteriyodu sağa yada sola çekerekte kapatabiliyodunuz yada tıklayarak tekrar uygulamaya girebiliyodunuz.

Vagus

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Acemi
Cihazım
Mi note 3
Konular
4
selamun aleyküm arkadaşlar. 3 gün önce mi note 3 aldım. bazı sorularım olacak. bi kaç tane uygulamayı açtığımızda uygulamalar arasında nasıl geçiş yapabilirm? yada nasıl bazılarını kapatabilirm. örnek vericek olursam mesela rehberi, mesaj kutusunu , twitterı ekranda aynı anda nasıl görebilirim, daha önce lg g2 kulanıcısıydım dokunmatik tuşa basılı tutarak çalışan bütün uygulamalrı gösteriyodu sağa yada sola çekerekte kapatabiliyodunuz yada tıklayarak tekrar uygulamaya girebiliyodunuz.
Soldaki navigasyon tusu

Tuyytun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tuytun
Cihazım
Xiaomi mi no
Konular
0
İnstagrama video yuklerken sorun yasayan var mi? Videolarda takilmalar oluyor. Ayni videoyu baska cihazda yuklerken hicbir skinti yasamiyorum. Neden olmus olabilir? Bir cozumu var midir

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Batarya kullanımı bende de son 1 haftadır düştü. farklı yerlerde olmuyorum aynı yerlerdeyim ( Şebekeden farzerdersek diye )

Nedeni çözemedim.

serkanbudakli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
selamlar, bugün xiaomi mi note 3 aldım, genel olarak memnunum fakat instagramdan ya da snapden story çektiğim zaman ses çok kısık geliyor sebebi nedir bilen, yardımcı olabilecek var mı?

celalibo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
celal
Cihazım
discovery
Konular
0
sesteki cızırtı sorununu yaşayan çözebilen var mı ?

samederdeger

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 3
Konular
5
şarjlarınızın düşüş sebebi havadaki sıcaklık artışı arkadaşlar herkeste mevcut