İnceleme Xiaomi mi note 3

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Arkadaşlar bende mi note 3 almayı düşünüyorum mavi renkte. Bütün saticilardaki kutu içeriği aynı mıdır.herkes cepport u öneriyor ama mavi rengi kalmamış. Başka satıcıdan alsak sıkıntı olmaz herhalde.?

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar merhaba ben telefonu aldım cepporttan ama video çektığımda yada ses kaydi aldigimda ozellikle konu muzik olunca berbat bir ses alıyordum su altındaymış gibi ben de aradım cepportu kronik dedi haliyle iade ettim. Gerçekten harika bi sorun ama en önemlisi benim için ses ve video kaydının iyi olmasıydı

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Aralarında donanım olarak çok fark yok.
Ama ekran olarak samsung daha iyi hem çözünürlük olsun hem de amoled olsun daha iyi. Diğer bir husus da eğer note serisi amacı ile kalemi olsun filan derseniz zaten samsung alacaksınız. Her iki telefonu da sizi üzmez parasal yönden aradaki 500₺ önemli değil derseniz samsung alın kamera diyafram açıklığı filan daha iyi. AnTuTu skoru da samsung fazla.

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
valla bende mı note 3 kullanıyorum net amoled daha ıyı yanı ekran olarak gerıde su an xıaomı .

WarriorAnqeL

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
G2
Konular
3
Arkadaşlar merhaba ben telefonu aldım cepporttan ama video çektığımda yada ses kaydi aldigimda ozellikle konu muzik olunca berbat bir ses alıyordum su altındaymış gibi ben de aradım cepportu kronik dedi haliyle iade ettim. Gerçekten harika bi sorun ama en önemlisi benim için ses ve video kaydının iyi olmasıydı

Mi max 2de de öyle bir sorun var
Note 3 tede varsa alınmaz bu telefon.
Ciddi bir sıkıntı bence.

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Mi max 2de de öyle bir sorun var
Note 3 tede varsa alınmaz bu telefon.
Ciddi bir sıkıntı bence.
Ben herkesde varmı onu merak ediyorum. Telefonu inanılmaz beğendim gerçekten. Ama video ses kotu kaydedince bi anlamı olmuyo cidden geri iade ettim kabul eder heralde cepport şuan şansımı bidaha denemek istiyorum kaydi problemsiz telefon gelirse seve seve kullanacağından eminim

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Ben herkesde varmı onu merak ediyorum. Telefonu inanılmaz beğendim gerçekten. Ama video ses kotu kaydedince bi anlamı olmuyo cidden geri iade ettim kabul eder heralde cepport şuan şansımı bidaha denemek istiyorum kaydi problemsiz telefon gelirse seve seve kullanacağından eminim
Örnek bir video var mı tam olarak anlamak istiyorum sorunu? Yani müzik sesi mi boğuk geliyor arka plan sesleri mi kötü yoksa konuşma sesleri mi onu anlamak istiyorum

ozgur1sey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1.adım
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Örnek bir video var mı tam olarak anlamak istiyorum sorunu? Yani müzik sesi mi boğuk geliyor arka plan sesleri mi kötü yoksa konuşma sesleri mi onu anlamak istiyorum

Malesef telefonu gönderdim insan sesleri boğuk arka planda sanki telefon sudaymis gibi ya. Gitar çalıp söylerken kaydettiğim de heleki rezalet. Bütün ayarlarla uğraştım. Zaten ben cepport aradığımda ses sıkıntılı dediğimde direk telefon suda gibi kaydediyor dimi dedi kendileride ben demeden. :) bi çoğunda var felan dedi hatta. Ben yine mi note 3 almak istiyorum umarım düzeltilir bu durum
[doublepost=1517679616,1517679534][/doublepost]Komple ses kötü boğuk on plandakide arkadakide. Insan sesleri kısık boguk arka plan da suda dediğim gibi

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Malesef telefonu gönderdim insan sesleri boğuk arka planda sanki telefon sudaymis gibi ya. Gitar çalıp söylerken kaydettiğim de heleki rezalet. Bütün ayarlarla uğraştım. Zaten ben cepport aradığımda ses sıkıntılı dediğimde direk telefon suda gibi kaydediyor dimi dedi kendileride ben demeden. :) bi çoğunda var felan dedi hatta. Ben yine mi note 3 almak istiyorum umarım düzeltilir bu durum
Mi max 2 de de varmış aynı problem ama düzeltmişler dün gelen güncelleme ile.
Note 3 de de Facebook grubuna yazdım bakalım ne cvp dönecekler. Ben kendim denedim bir sıkıntı göremedim o yüzden merak ettim.

akavuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Bende siyah mı note 3 alarak aranıza katıldım.Bahsettiginiz video kaydetmede ses problemini farkedemedim.Sorun yokmuş gibi geldi bana.

Çetin ceviz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çetin
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Mi max 2 de de varmış aynı problem ama düzeltmişler dün gelen güncelleme ile.
Note 3 de de Facebook grubuna yazdım bakalım ne cvp dönecekler. Ben kendim denedim bir sıkıntı göremedim o yüzden merak ettim.

Aynı sorun bende de var arkadaşlar düzelir mi ne dersiniz, iade etmek de istemiyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt