İnceleme Xiaomi mi note 3

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Çin beta sürümünde de 2 hafta bildirim sorunu oldu, daha sonra düzelttiler. Bu model için şuana kadar global beta sürümü çıkmamış olmaması ok büyük bir eksiklik. Stabil sürümlerin en büyük sıkıntısı çok sık güncelleme almadığı için bir şeyin düzelmesi için uzun bir süre beklemek zorunda kalıyorsun.
Ben bootloder kilidini açtım, Çin beta tabanlı Miuipro kullanıyorum, hiç bir yazılımsal sorunu yok, zaten olsada kısa sürede hemen düzeltiliyor...
ben samsung dan gectım bıde yıne aynı seyle karsılastım sansa bakın ıste :D neyse ben bılmıyorum ama bır gun ogrencem nasılsa resmen sogudum yazılım yuzunden telefondan

suleymanyalcin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
POCO F2 PRO
Meslek
SMMM
Konular
33
Umarım 1 aya kadar global beta rom çıkacaktır. Ozaman cihaz daha verimli olacak diye düşünüyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Umarım 1 aya kadar global beta rom çıkacaktır. Ozaman cihaz daha verimli olacak diye düşünüyorum

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet hocam aynen öyle olacak. Ama o konuyu miui forumunda takip ediyorum, hakkında en ufak bir tarih veya ipucu yok. Aynısını Mi5s telefonumda yaşamıştım, global beta çok sonradan çıkmıştı. Biraz sabretmek lazım...

pathfinderperfect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Ben de forumdan takip ediyorum herkes bağırıyor global beta için. En ufak bir cevap yok ekipten.

Yuniforce

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Güncelleme şu aralar gelmeyecek gibi gözüküyor . Çin 1 ay tatile girdi an itibariyle :) .

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Telefonun donanımsal hiç bir sıkıntısı yok çok şükür. Yazılımsal ufak tefek problemler kullanan arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla var. Ancak şu paylaştığım ekran görüntüsünden sonra hiç birşey umurumda olmaz canımı da sıkmam. Telefonu 14 günlük süre dolmadan denemek için 4 gündür kullanıyorum. İçinde hat takılı bir kaç oyun yükledim genel anlamda youtube ve puhu tv uygulamalarını kullandım video film vs. Bekleme süresi ve ekran kullanımı ortada daha da %13 şarj var.. Maşallah diyelim. Telefonu alacaklara tavsiyem kimseyi bu paraya üzmez eğer donanımsal bir sıkıntı çıkmazsa.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguz707

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Yok
Konular
2
Arkadaşlar mi note 3 ve Samsung note fan edition arasında kamera açısından hangisi daha iyidir? Birde bu ikisi arasında kararsız kalıp da note 3 alanlar memnun mu? Bir de sizin bu iki telefon hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şimdiden cevaplar için teşekkürler...

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Arkadaşlar mi note 3 ve Samsung note fan edition arasında kamera açısından hangisi daha iyidir? Birde bu ikisi arasında kararsız kalıp da note 3 alanlar memnun mu? Bir de sizin bu iki telefon hakkında düşünceleriniz nelerdir? Şimdiden cevaplar için teşekkürler...
Aralarında donanım olarak çok fark yok.
Ama ekran olarak samsung daha iyi hem çözünürlük olsun hem de amoled olsun daha iyi. Diğer bir husus da eğer note serisi amacı ile kalemi olsun filan derseniz zaten samsung alacaksınız. Her iki telefonu da sizi üzmez parasal yönden aradaki 500₺ önemli değil derseniz samsung alın kamera diyafram açıklığı filan daha iyi. AnTuTu skoru da samsung fazla.

oguz707

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Yok
Konular
2
Ama ekran olarak samsung daha iyi hem çözünürlük olsun hem de amoled olsun daha iyi. Diğer bir husus da eğer note serisi amacı ile kalemi olsun filan derseniz zaten samsung alacaksınız. Her iki telefonu da sizi üzmez parasal yönden aradaki 500₺ önemli değil derseniz samsung alın kamera diyafram açıklığı filan daha iyi. AnTuTu skoru da samsung fazla.

Hocam teşekkürler bu çift kamera olayı biraz kafamı karıştırdı. Sonuç

Hocam cevap için teşekkürler. Çift kamera olayı biraz kafamı karıştırdı. Çift kamera demek her zaman daha mı iyi demek. Birde mi5 var eşimde mi5 in kamerası mi note 3 ile aynıysa o zaman Samsung alayım mı?

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Hocam teşekkürler bu çift kamera olayı biraz kafamı karıştırdı. Sonuç

Hocam cevap için teşekkürler. Çift kamera olayı biraz kafamı karıştırdı. Çift kamera demek her zaman daha mı iyi demek. Birde mi5 var eşimde mi5 in kamerası mi note 3 ile aynıysa o zaman Samsung alayım mı?
Mi 5 ile mi note 3 kamerası tabiki aynı değildir. Kullandığı sensörler farklı. Ancak çift kamera sadece portre mod da işe yarıyor onu kullanmadığınız zamanlar tek kamera ile çekim yapıyorsunuz. Video çekerken vs hep tek lens kullanıyor. Bunların haricinde dediğim gibi mi note 3 sizi üzmez fiyatı da çok iyi.
Samsung fan edition da baktım biraz daha çok piyasadan toplanan note 7 yi tekrar birkaç değişiklik ve güncelleme ile piyasaya sürmüşler. Bir de ithalatçı garantili yani xiaomi ile garanti prosedürü aynı. Bana kalırsa o parayı hak etmiyor.

Üst Alt