İnceleme Xiaomi mi note 3

pathfinderperfect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
China rom'a sürekli update geliyor bu sorunları yüksek ihtimal onlar yaşamıyorlar. Global kullanıcılar yazılımsal olarak tamamen dışlanmış durumda. 3 aydır süren büyük sorunlar nasıl olur da hala düzeltirmiyor anlamıyorum.

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
China rom'a sürekli update geliyor bu sorunları yüksek ihtimal onlar yaşamıyorlar. Global kullanıcılar yazılımsal olarak tamamen dışlanmış durumda. 3 aydır süren büyük sorunlar nasıl olur da hala düzeltirmiyor anlamıyorum.
Verdiğin bilgiler için teşekkürler ben global çin anlamıyorum bu tarz sorunlar insanı telefon ne kadar fiyata göre iyi de olsa soğutur

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Verdiğin bilgiler için teşekkürler ben global çin anlamıyorum bu tarz sorunlar insanı telefon ne kadar fiyata göre iyi de olsa soğutur

mesajlar hala cıft cıft gelıyor ınanılmaz valla herseyı guzel pıl tasarım kamera ama yazılım ı ıh

pathfinderperfect

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi Note 3
Konular
2
Öyle soğutuyor tabi ki. Ancak xiaomi alacaksan bu fiyatlarda mi6 şahsen beni korkutuyor. Yazılımsal sorunlar çözülür elber note3teki. Ama mi6da çok kronik sorun var donanımsal. Bunlar asıl soğutacak şeyler olmalı. Yazılımsal sorunlara rağmen kesinlikle alınabilecek bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Öyle soğutuyor tabi ki. Ancak xiaomi alacaksan bu fiyatlarda mi6 şahsen beni korkutuyor. Yazılımsal sorunlar çözülür elber note3teki. Ama mi6da çok kronik sorun var donanımsal. Bunlar asıl soğutacak şeyler olmalı. Yazılımsal sorunlara rağmen kesinlikle alınabilecek bir telefon olduğunu düşünüyorum.
genelde forumda cok sorun yasayan gormedım mı 6 da ama

osmzcn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
GM one 4g
Konular
4
Mi6 da kronik sorun ekran diye biliyorum yeni gelen güncelleme de düzeltilmiş sesle ilgili sorunlar birde cepport tan alınan mi6 lar ekranı LG mı geliyor acaba yoksa karışık mı

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Mi6 da kronik sorun ekran diye biliyorum yeni gelen güncelleme de düzeltilmiş sesle ilgili sorunlar birde cepport tan alınan mi6 lar ekranı LG mı geliyor acaba yoksa karışık mı

mı6 da ekran sorunu yok hocam lg olsa bıle daha ghost screen gormedım

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
mesajlar hala cıft cıft gelıyor ınanılmaz valla herseyı guzel pıl tasarım kamera ama yazılım ı ıh

Çin beta sürümünde de 2 hafta bildirim sorunu oldu, daha sonra düzelttiler. Bu model için şuana kadar global beta sürümü çıkmamış olmaması ok büyük bir eksiklik. Stabil sürümlerin en büyük sıkıntısı çok sık güncelleme almadığı için bir şeyin düzelmesi için uzun bir süre beklemek zorunda kalıyorsun.
Ben bootloder kilidini açtım, Çin beta tabanlı Miuipro kullanıyorum, hiç bir yazılımsal sorunu yok, zaten olsada kısa sürede hemen düzeltiliyor...

Üst Alt