İnceleme Xiaomi mi note 3

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Birde bazı Hindistana özel ek programlar geliyordu galiba

Mi Note 3 / MiuiPro latest version

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
Pil durumunu iyi gibi hissediyorum sizce yanılıyormuyum ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-05-04-01-33-24-585_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-05-04-01-33-24-585_com.miui.securitycenter.png
    78,2 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2018-05-04-01-33-49-427_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-05-04-01-33-49-427_com.miui.securitycenter.png
    77,1 KB · Görüntüleme: 37
  • Screenshot_2018-05-04-01-32-53-775_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-05-04-01-32-53-775_com.miui.securitycenter.png
    59,1 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_2018-05-04-01-33-44-794_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-05-04-01-33-44-794_com.miui.securitycenter.png
    166,8 KB · Görüntüleme: 37

şevket

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şevket
Cihazım
mi note 3
Konular
0
merhaba herkese .. 3 gün önce mi note 3 aldım. yaptığım araştırmalarda kamerası çok övülmüştü. ancak kamera da özellikle video da çok karıncalanma var. bu sorunu yaşayan var mı aranızda? yoksa normal bir durum mu? şu an tedirginim. cihazı değişime mi göndersem? Acil olarak yorumlarınızı bekliyorum...

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
merhaba herkese .. 3 gün önce mi note 3 aldım. yaptığım araştırmalarda kamerası çok övülmüştü. ancak kamera da özellikle video da çok karıncalanma var. bu sorunu yaşayan var mı aranızda? yoksa normal bir durum mu? şu an tedirginim. cihazı değişime mi göndersem? Acil olarak yorumlarınızı bekliyorum...
Hocam xiaomi nin kamera gerçeğine hoşgeldiniz çok üzgünüm ama xiaomi nin hangi modeli olursa olsun kameraları gündüz şaheser ama gece ve düşük ışıkta sapıtıyor. Bu konuda en çok araştırma yapan bu kardeşinizdir(skorpi Hocam çok iyi bilir ). Nice google camera lar yükledim, nice ayarlar yaptım ama sonuç değişmedi ve artık kabullendim bu durumu. Yalnız gece fotoğrafta çok bariz karıncalanma yok ama video resmen rezalet. Ayrıca root yaparak google camera kullanmanızı tavsiye ederim. Bir nebze netleşiyor ama videosu yine aynı ayrıca stock kameraya göre biraz karanlık çekiyor.
Not: isterseniz servise göndererek bir şansınızı deneyin ama sonucun çok değişeceğini sanmıyorum. Ondan önemlisi çevrenizde başka bir note 3 bularak karşılaştırırsanız çok daha iyi olur, en azından servisle uğraşmamış olursunuz. Son bir şey gece kamera çekimi dışında diğer yönlerden on numara beş yıldız bir telefondur xiaomiler. Güle güle kullanın.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Hocam xiaomi nin kamera gerçeğine hoşgeldiniz çok üzgünüm ama xiaomi nin hangi modeli olursa olsun kameraları gündüz şaheser ama gece ve düşük ışıkta sapıtıyor. Bu konuda en çok araştırma yapan bu kardeşinizdir(skorpi Hocam çok iyi bilir ). Nice google camera lar yükledim, nice ayarlar yaptım ama sonuç değişmedi ve artık kabullendim bu durumu. Yalnız gece fotoğrafta çok bariz karıncalanma yok ama video resmen rezalet. Ayrıca root yaparak google camera kullanmanızı tavsiye ederim. Bir nebze netleşiyor ama videosu yine aynı ayrıca stock kameraya göre biraz karanlık çekiyor.
Not: isterseniz servise göndererek bir şansınızı deneyin ama sonucun çok değişeceğini sanmıyorum. Ondan önemlisi çevrenizde başka bir note 3 bularak karşılaştırırsanız çok daha iyi olur, en azından servisle uğraşmamış olursunuz. Son bir şey gece kamera çekimi dışında diğer yönlerden on numara beş yıldız bir telefondur xiaomiler. Güle güle kullanın.

Hocam sanırım son çıkan telefonlarıyla birlikte artık Xiaomi kamera olayına el atmaya başlamış ufaktan
2018'den sonraki telefonlarında kamera artık eskisi gibi dert olmayacak gibi.
Ama eski telefonlarda bu dertler devam edecek tabi

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Hocam sanırım son çıkan telefonlarıyla birlikte artık Xiaomi kamera olayına el atmaya başlamış ufaktan
2018'den sonraki telefonlarında kamera artık eskisi gibi dert olmayacak gibi.
Ama eski telefonlarda bu dertler devam edecek tabi
İnşallah hocam ümidimizi hiçbir zaman kaybetmedik

şevket

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şevket
Cihazım
mi note 3
Konular
0

Hocam gündüz video çekimlerinde de aynı sorun var. sanki kameranın önünde bir filtre var ve sürekli küçük küçük karıncalanıyor. acaba atladığım bir ayar kısmı mı var. mi 5 s te kullandım böyle bir problem yoktu mi 5s te..

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
İnşallah hocam ümidimizi hiçbir zaman kaybetmedik

Dipnot: mi note 3 xiaomi nin kamera konusunda en iddialı telefonu olarak çıktı, hatta Dxomark ta yanlış hatırlamıyorsam 90 puan almıştı, bilmem anlatabildim mi

Üst Alt