Yardım Xiaomi mi note 3 mü? One Plus 5T mi?

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum xiaomi mi note 3 1500 civarı bişey one plus 5t 2100 civarı bişey sizce hangisini almalıyım 600 tl eklicek kadar iyi bir cihaz mı op5T sizce

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Yüz tanıma zaten resmi rom da yok.
Custom romda var.
Çok küçük ama bana göre sinir bozucu hataları oluyo. Kullanımı çok etkilediğini söyleyemem.Ama insan sorunsuz istiyor işte :).
Beta kullanıyorum şimdi. Şeytan diyo gçdal yine custom romlara :), oda bir hastalık oluyo. Ondan ona geçio insan boşa zaman ölüyor.
Ne çok konuştum :)

Ben bu rom nedir onu bile bilmiyorum :)) nasıl ayarlicam aldığımda bilmiyorum custom rom falan diyorlar olaya fransızım anlicağınız

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Ben bu rom nedir onu bile bilmiyorum :)) nasıl ayarlicam aldığımda bilmiyorum custom rom falan diyorlar olaya fransızım anlicağınız

Rom denilen şey aslında Android işletim sistemini cihaza göre özelleştirme.
Telefonu aldığınızda resmi rom yüklü gelir hiç bir işlem yapmaya gerek yok. Direk kullanabilirsiniz. Custom dedikleri kişisel romlar. Yani Xiaomi firması değilde başka şahıslar tarafından düzenlenen sürümler. Örneğin resmi romun altyapısını alıp üzerinde oynama yaparlar hataları giderir, bir kaç özellik eklerler(yüz tanıma, çift tık ekranı açma, vs) yayınlarlar.
Kısaca telefonu aldığınızda ki gibi kullanın en temizi. Yoksa çok zamanınızı alıyor. Alışkanlık oluyor.

Oyla:

bedirhanakcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bedirhan
Cihazım
İphone 6s
Konular
9
Rom denilen şey aslında Android işletim sistemini cihaza göre özelleştirme.
Telefonu aldığınızda resmi rom yüklü gelir hiç bir işlem yapmaya gerek yok. Direk kullanabilirsiniz. Custom dedikleri kişisel romlar. Yani Xiaomi firması değilde başka şahıslar tarafından düzenlenen sürümler. Örneğin resmi romun altyapısını alıp üzerinde oynama yaparlar hataları giderir, bir kaç özellik eklerler(yüz tanıma, çift tık ekranı açma, vs) yayınlarlar.
Kısaca telefonu aldığınızda ki gibi kullanın en temizi. Yoksa çok zamanınızı alıyor. Alışkanlık oluyor.

Tamamdır şimdi anladım bence de en mantıklısı öyle kullanmak :))

Oyla:
Üst Alt