Haber Xiaomi Mi Note 2

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, bu yıl tanıtacağı Mi Note 2 ile fiyat performans odaklı amiral gemisi üretimine devam ediyor. Daha önce teknik detaylar ve çıkış tarihi sızdırılan Mi Note 2’nin fotoğrafları da sızdırıldı.

İlk olarak göze çarpan nokta Samsung’un S7 Egde ile Mi Note 2’nin benzerliği. Çift taraflı kavisli ekrana sahip olan cihaz görsel olarak oldukça şık bir tasarıma sahip. Xiaomi’nin özellikle piyasaya sürdüğü tüm cihazlarındaki çizgileri koruyan Note 2 donanımsal olarak da oldukça başarılı bir cihaz.

Metal bir kasa ile gelen Mi Note 2, 370 – 405 dolar arasında donanımlarına bağlı olarak farklı fiyatlar gösterecek. Ayrıca daha önceden de sızdırılan çıkış tarihi Xiaomi Mi Note 2’nin, 5 Eylül 2016’da tanıtılacağını belirtiyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Note 2 5.7 inç boyutunda Full HD ekranla karşımıza çıkıyor. Bu ekran çözünürlük olarak rakiplerinin gerisinde kalıyor fakat performans ve batarya ömrü açısından hissedilir artışlar ortaya koyuyor. Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 821 işlemciden güç alan cihazın 6 GB RAM’e sahip olacağı belirtiliyor 64GB ve 128GB dahili depolama seçeneği bulunan cihazın Sony IMX298 sensöre sahip 13MP çözünürlükte fotoğraflar çekebilen çift kameraya sahip. 3600 mAh batarya kapasitesi ile başarılı kullanım süreleri sunmaya aday cihazın ön tarafında yer alan home tuşunda parmak izi sensörü bulunuyor. Android 6.0 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan cihazın kısa süre içerisinde Android 7.0 Nougat güncellemesi alacağı belirtiliyor.

Cihaz hakkında görüsleriniz neler ?
Bu soruyu kendi adıma sorucam :) Xiaomi Mi 5 Pro alıcam.Sizce beklemelimiyim bu cihazı yoksa mi5 pro almalımıyım ?

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Valla bi çift camera gördüm birde seramik kaplama muhabbeti geçti ama anlayamadım bende, Nerde bu Miui Türkiye ekibi biri çeviri yapsın yaw :D

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Valla bi çift camera gördüm birde seramik kaplama muhabbeti geçti ama anlayamadım bende, Nerde bu Miui Türkiye ekibi biri çeviri yapsın yaw :D

Biz de izliyoruz hocam :D Bitince tanıtımlar geliyor ;)

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
Tek kamera alttaki parmakizi okuyucu sanirim bir de 6 inc in uzerinde sanki bu telefon

Send from my phone using Tapatalk

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
yuh gördünüz mü? çerçeveler yok :D

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
590 dolar mi mix supermis

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
Bu mi mix hamlesi.guzel olmus hic bir yerde haberi cikmamisti. Mi note 2 yi bilerek sizdirdilar herhalde. Evet aquos kopyasi gibi ama seramik kasa ince yapi kenarlari yuvarlatilmis guzel olmus bence

retchop

Ağlayabilseydiniz, anlayabilirdiniz.
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Redmi note 3
Konular
8
Mi mix iyi bir sürpriz oldu. Mi note 2'yi kaçırdım ben. Birazdan ayrıntılar yayınlanır sanırım.

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Mi mix iyi bir sürpriz oldu. Mi note 2'yi kaçırdım ben. Birazdan ayrıntılar yayınlanır sanırım.
Valla Mi Mix beni şoke etti :D kesin alırım onu, ama ön kamera varmı yokmu orasını anlayamadım ...

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
ön kamera var sağ altta