İnceleme Xiaomi Mi Mix Teknik Özellikler ve Resimler

molenbeek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
izzet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
Çok güzel cihaz ama fiyat olarak gereksiz pahalı 3.100tl nedir arkadaş...
cihaz çok kaliteli. büyük ekran severler için birebir. fiyat olarak gayet makul eğerki türkiye pazarında olsaydı(garanti anlamında)
şu an cihaz yeni çıktığından ve ilk 10.000 üretildiğinden biraz pahalı.3-4 aya kalmaz 2400 lere çekilir.

Dışarda kullanırken iphone veya samsumg kullansan kimse bakmaz telefona. ama bunda herkesin gözü bende :) hatta biri geldi telefonunuza bakabilirmiyim uzaktan gördüm hayran kaldım dedi. aldı inceledi.

neyse hava civayı geçelim de :) Rom yükleyeceğim. developer sürümü var şu an. onu yüklesem sonra stable çıktığında sadece güncellemem yeter mi? tekrar tekrar format atmak istemiyorum..

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
cihaz çok kaliteli. büyük ekran severler için birebir. fiyat olarak gayet makul eğerki türkiye pazarında olsaydı(garanti anlamında)
şu an cihaz yeni çıktığından ve ilk 10.000 üretildiğinden biraz pahalı.3-4 aya kalmaz 2400 lere çekilir.

Dışarda kullanırken iphone veya samsumg kullansan kimse bakmaz telefona. ama bunda herkesin gözü bende :) hatta biri geldi telefonunuza bakabilirmiyim uzaktan gördüm hayran kaldım dedi. aldı inceledi.

neyse hava civayı geçelim de :) Rom yükleyeceğim. developer sürümü var şu an. onu yüklesem sonra stable çıktığında sadece güncellemem yeter mi? tekrar tekrar format atmak istemiyorum..
su 2 gun ıcınde attıgım format sayısını unuttum soruna gelırse evet format atman ıyıdır.
3000 tl kusura bakmasın kımse pahalı sonucta turkıye maas ortalaması belli .

Free_21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
azat
Cihazım
Mi Max 3
Konular
4
arkadaşlar merhaba Çinden gelen bir arkadaş 2.200,00 TL ye getirdi, bootloader kilidinin açılması için başvuru yaptım, mesajın gelmesini bekliyorum, telefon tek kelime ile mükemmel..

..a.z.a.t..

YahyaArslan52

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yahya
Cihazım
HuaweiMate10
Konular
10
arkadaşlar merhaba Çinden gelen bir arkadaş 2.200,00 TL ye getirdi, bootloader kilidinin açılması için başvuru yaptım, mesajın gelmesini bekliyorum, telefon tek kelime ile mükemmel..

..a.z.a.t..
hayırlı olsun gule gule kullan

garfi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
0
Arkadaslar bende alacagim ama bu kulaga sesin az gelme olayinda biraz takili kaldim, cidden sorun etmelimiyim? Isim geregi biraz fazla konusurum, cogu zaman dis hoparloru kullanip konusurum. Çok rahatsız edixi bi durumu var mi? Net anlasilirmi kulaktayken? Kullanan arkadaslar hemen simdi cevaplarlarsa cok sevinirim :))

JohnA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can AKAR
Cihazım
mi note 2
Konular
7
Arkadaslar bende alacagim ama bu kulaga sesin az gelme olayinda biraz takili kaldim, cidden sorun etmelimiyim? Isim geregi biraz fazla konusurum, cogu zaman dis hoparloru kullanip konusurum. Çok rahatsız edixi bi durumu var mi? Net anlasilirmi kulaktayken? Kullanan arkadaslar hemen simdi cevaplarlarsa cok sevinirim :))
Sahsen deneme sansim olmadi ama asagidaki video da ses farkliligi net olarak gozukuyor. Ama daha az gelecegini dusunmuyorum acikcasi. (Yaklasik 3. Dakikada deniyor)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Send from my phone using Tapatalk

yucelis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
note 4
Konular
1
Aslında tüm ürünler aynı fakat isim işte Samsung bu özelliklerle bu satışları yakalıyor ve sadece isim. Xiaomi gibi isimler Türkiye piyasına ve dünya piyasasına girse ortalık toz duman olur bu özellikte tel Samsung ta kim bilir kaç lira olur...

Delerium

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yüce
Cihazım
Mi MIX 18K
Konular
1
Ses biraz içerden geliyor gibi ancak gayet iyi duyuluyor sadece sesin içeriden geldiğini hissediyorsunuz o kadar. ekrankomple hoparlörmüş hissi veriyor sanki. Konuşmada bir sıkıntı görmedim kısaca.

molenbeek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
izzet
Cihazım
Mi Mix
Konular
0
bildirim konusunda hala sıkıntı yaşıyorum.
Mesela yandex mailde bildirim gelmiyor. açık olmasına rağmen. arada bi geliyor.
keza whatsapp öyle. bildirim arada bi gelmemezlik yapıyor. çin versiyonu olduğundan mıdır ?

Üst Alt