Haber Xiaomi Mi Mix Alpha

Xiaomi Mi Mix Alpha şelale görüntüsüne ve % 100'e yakın ekran oranıyla gelebilir​

Xiaomi’nin 24 Eylül’deki büyük etkinliği öncesinde, şirket yaklaşmakta olan Mi Mix Alpha hakkında daha fazla bilgi açıkladı. Bu, aslında Mi Mix 3'ün halefi olacak ve selefine kıyasla radikal olarak farklı bir tasarım sunacak. Gelecek haftaki etkinlikte bekleyebileceklerimiz hakkında ufak ipuçları veren şirketin Weibo profilinde birkaç teaser afiş yayınlandı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi Mi Mix Alpha kasa oranı ve şelale ekranına daha yüksek ekran kullanımı deneyimi sunacak.
İlk poster, telefonun ismini ve Mix çizgisinde yenilik yapmaya devam etme hırsını detaylandırıyor.Görsellerin en ilginci bize Mix Alpha'da bazı kitapların kapaklarının yanındaki ekranın bir yanını gösteriyor. Bu, telefonun ekranının, vivo NEX 3'teki şelale ekranına benzer taraflarda çok belirgin bir eğri göstereceği anlamına gelir. Son teaser, Mix Alpha'nın Xiaomi'nin kadrosunda bulunan modeller arasında en yüksek ekran kasa oranına getireceğini gösteriyor.

Xiaomi MIX Alpha'nın Samsung’un yeni optik sensörü ile donatılmış ilk Xiaomi cep telefonu olması bekleniyor. Özel arka kamera çözümü aşağıdaki konfigürasyonu kullanacağı tahmşn ediliyor : 108MP + 16MP süper geniş açılı lens + 12MP periskop lens. Aynı zamanda, Xiaomi MIX Alpha'nın maksimum 12 GB belleğe sahip olması bekleniyor. Fabrikada önceden kurulmuş MIUI 11 sistemi ve ters şarjı desteklemesi bekleniyor. İşlemci Qualcomm Snapdragon 855 plus ile donatılmış, ancak Xiaomi MIX Alpha'nın ayrıca Snapdragon 855 işlemci sürümüne sahip olduğunu da bildiren raporlar var.
Xiaomi 24 Eylül'de 5G yeni ürün lansmanı konferansı yapacak. Xiaomi MIX Alpha resmen bizinle buluşacak olmasını bekliyoruz
.
Etkinliğe kadar dört güna kaldı ,bu sürede daha çok teaser görebiliriz, bu da bize Mix Alpha'nın nasıl bir tasarıma sahip olacağı hakkında farklı fikirler sunabilir.

Etkinlik Türkiye Saati ile 24.09.2019 da başlayacaktır.
Etkinliği takip etmek için

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:

Rasit03

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RAŞİT
Cihazım
POCO X5 PRO 5 G
Meslek
emekli teknisyen
Konular
5
Bu ne arkadaşlar buna vereceğimiz paraya gider bir araba alırız.hayaller mix Alpha gercekler mix 2

Son düzenleme:

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Görüntü olarak çok hoş ama bu şekildeki ekranlar nedense bana çabuk parcalanacak mis gibi geliyor insan bir tedirgin olur telefonu kullanırken :D

Aybin.Kilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aybin Kılıç
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Elektrik Teknisyen
Konular