Haber Xiaomi Mi Mix 2s

ooemir

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Huawei
WhatsApp ta dönmüyor.

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zgrdrtyl

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
HTC M8
Hocam kolay gelsin bu ön kamerası çok kötü diye herkes söylüyor da ürünü yarın alıcam. mi 5s'ten de kötü müdür acaba bi söyler misiniz ?
5S kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz.
Kötü demek yerine diğer markaların güncel amiral gemisi telefonların gerisinde demek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada bir sorum olacak baya kurcaladım ama bulamadım.
Portre modunda kızımın fotoğraflarını çekerken otomatik olarak yüzünü yani cildini pürüzsüz hale getiriyor. Normal modda bu ayarı kapatabiliyorum ama portre modunda nasıl kapanır bulamadım.
Çözümü var mıdır bilgisi olan var mı?

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Arkadaşlar mix 2s konusunda merak ettiğim bir konu var o da WhatsApp, Skype vb. uygulamalarda video araması yaparken tel ters çevirildiğinde görüntü kendi kamerasında olduğu gibi dönüyor mu? Yoksa third party uygulamlarda çalışmıyor mu?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok kardeş o uygulamalarda malesef ki çalışmıyor güncelleme ile durum ne olur bilinmez.

Evet arkadaşlar telefonu bugün itibariyle aldım. Telefonu kasa olarak çok beğendm.Mi taşıyıcı ile bütün uygulamalrı fotoları hızlı bir şekilde aktardı. Ön kamera konusu biraz değişik 4:3 oranından 16:9 yaptığın zaman aşırı şekilde kesiyor fotoğrafı bunu hiç beğenmedim.Bundan dolayı ne instagram ne snapchat nede wp ta fotoğraf çekiliyor.Ancak kendi kamerasından çekip oraya dosya ekle yapmanız gerekmekte onu eklerken de gene fotoğrafı kestiği için aynı pozisyona düşülüyor bunu hiç beğenmedim. Arka kamerası ise ön kameradan alıp arka kameraya akıtmışlar bildiğiniz.Bende Canon 5d m2 var gerçekten onun kadar iyi çekiiyor bunu çok beğendim.Ön kamera.dışında telefonda başka hiç bir problem gözükmemekte herşeyi ile mükkemmel bir telefon. Kasa yapısı olsun.Ekran olsun premium bir ürün

Son düzenleme:

system

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
murat
Cihazım
Mİ MİX
Meslek
Oto müzik sistemleri
Yok kardeş o uygulamalarda malesef ki çalışmıyor güncelleme ile durum ne olur bilinmez.

Evet arkadaşlar telefonu bugün itibariyle aldım. Telefonu kasa olarak çok beğendm.Mi taşıyıcı ile bütün uygulamalrı fotoları hızlı bir şekilde aktardı. Ön kamera konusu biraz değişik 4:3 oranından 16:9 yaptığın zaman aşırı şekilde kesiyor fotoğrafı bunu hiç beğenmedim.Bundan dolayı ne instagram ne snapchat nede wp ta fotoğraf çekiliyor.Ancak kendi kamerasından çekip oraya dosya ekle yapmanız gerekmekte onu eklerken de gene fotoğrafı kestiği için aynı pozisyona düşülüyor bunu hiç beğenmedim. Arka kamerası ise ön kameradan alıp arka kameraya akıtmışlar bildiğiniz.Bende Canon 5d m2 var gerçekten onun kadar iyi çekiiyor bunu çok beğendim.Ön kamera.dışında telefonda başka hiç bir problem gözükmemekte herşeyi ile mükkemmel bir telefon. Kasa yapısı olsun.Ekran olsun premium bir ürün
Ön kamera çok önemli değil benim için, arka kamera hakkındaki yorumlarınız içimi rahatlattı, korkuyorum arka kamerası kötü çıkar diye. Note FE de çok memnunum arka kamerasından umarım onu aratmaz.

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Ön kamera çok önemli değil benim için, arka kamera hakkındaki yorumlarınız içimi rahatlattı, korkuyorum arka kamerası kötü çıkar diye. Note FE de çok memnunum arka kamerasından umarım onu aratmaz.
Bu arka kamera performansı diyim. Ben çok beğendim arka kamerasını

Ekli dosyalar

zgrdrtyl

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
HTC M8
Şu yüze otomatik rötuş yapma özelliğini portre modda nasıl kapatacağız?

Erkek kadın farketmiyor otomatik rötuş yapıyor yüze

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Şu yüze otomatik rötuş yapma özelliğini portre modda nasıl kapatacağız?

Erkek kadın farketmiyor otomatik rötuş yapıyor yüze

Hocam bunu öğrenirseniz lütfen bana da söyleyin :D bende kapatmak istiyorum ancak hiç bir yerden bu özelliği kapatamadım

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Arkadaşlar bugün telefonda bir özellik daha keşfettim.Bizim bu mi mix 2s te çift hoparlör varmış bunu yeni anladım :)

batuozalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Batuhan
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Paramedik
Bugün mediamarkt'a gittim şöyle telefonlarla bi inceleme etme yaptım.Huawei p20 biraz daha kibar duruyor ancak onun arayüz balonlarını falan sevmedim.Size asıl söyleyeceğim olay şu samsungun bütün ama bütün modellerinde (8/9/9+/note8) hepsinde amoled yanığı var.Bugün akrabamın note 2 ve note 3 modellerini inceledim ikisinde de çok hafif olmak üzere amoled yanığı vardı.Bu beni o kadar rahatsız etti ki anlatamam.Ben telefon alcam 5-10 dk fazla aynı pozisyonda tutmucam.Yada pubg onarken iz olacak böyle saçma bir şey olabilir mi ? Orda ki çalışanda bana diyor ki hocam zaten bunu samsunga gönderiyorsunuz değiştiriyor.Ben onla mı uğrascam ya.Xiaomi sağlam adımlarla dünya markası olma yolunda ileriyor. Bununla gurur duydum.Adam benim telefonu gördü arkadaşları falan geldi.Bi anda herkes telefonu incelemeye başadı :D Fotoğrafına dikkatli bakın çok iyi görünüyor.

ooemir

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Huawei
Hocam ön kamera sorun degilse alacağın telefon bu yada 3 4 aya mi mix 3 çıkacak. İlk defa masada dur telime ya bu neymis diye bakiyorlar. Pil konusu 4000 mah mate 10 promdan neredeyse iyi. Hele yeni guncellemeyle efsane oldu. Gece kablosuz sarj koyup uyuyorum isinma vs yok. Sarjim suan 42 olmasina rağmen durum bu.

system

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
murat
Cihazım
Mİ MİX
Meslek
Oto müzik sistemleri
Hocam ön kamera sorun degilse alacağın telefon bu yada 3 4 aya mi mix 3 çıkacak. İlk defa masada dur telime ya bu neymis diye bakiyorlar. Pil konusu 4000 mah mate 10 promdan neredeyse iyi. Hele yeni guncellemeyle efsane oldu. Gece kablosuz sarj koyup uyuyorum isinma vs yok. Sarjim suan 42 olmasina rağmen durum bu.

Verdim siparişi hocam, telefonun gelmesini bekliyorum. Teşekkür ederim paylaşımınız için.

ismail57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
ismail
Cihazım
şuan yok
Selamunaleyküm . Telefon da OTG özelliği var mı acaba bilgisi olan var mı ?

Onoresa

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Henüz yok
Xiaomi Türkiye garantili versiyonunu ne zaman alabileceğiz acaba? Mart ayından beri bekliyoruz valla çok sabırlıymışım ben bunu öğrendim :) Sene bitti Türkiye'ye halen Xiaomi garantilisi gelemedi.

chatin_62

Süper Üye
Yönetici
Co-Admin
Moderatör
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Çetin
Cihazım
MiMix2/MiNt2
Meslek
Bilgi Teknolojileri

HiddeNKinG

Admin
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Hasan Özkan
Cihazım
Mi Mix 2
Meslek
Uçak Tek.
Aktif etmemiz için bir ayar yapmamız gerekiyor mu. Taşınabilir disk takıyorum okumuyor aynı diski başka telefonlar okuyor.
Dönüştürücü aparat ile takıyorsanız okumaz direk type c otg olması lazım

asteo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
burhan kuzu
Cihazım
mi mix
Saygıdeğer arkadaşlar belki yeri burası değil ancak mi mix 2s telefona imei atılması yani kayıt edilmesi gerekiyor , forumda ücret mukabili yapabilecek arkadaş var mıdır acaba ?

archesm

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
mesut
Cihazım
mi mix2s
merhabalar
tavsiyem imei attırmakla vs uğraşmayın.Fabrika ayarlarına döndüğün de imei uçuyor. bir de geri dönmeme ihtimali var böyle bir riski göze alma derim. 250-300 tl ye pasaport kaydı yapan arkadaşlar var onlarla irtibata geçsen daha sağlıklı olur.
Saygıdeğer arkadaşlar belki yeri burası değil ancak mi mix 2s telefona imei atılması yani kayıt edilmesi gerekiyor , forumda ücret mukabili yapabilecek arkadaş var mıdır acaba ?

asteo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
burhan kuzu
Cihazım
mi mix
merhabalar
tavsiyem imei attırmakla vs uğraşmayın.Fabrika ayarlarına döndüğün de imei uçuyor. bir de geri dönmeme ihtimali var böyle bir riski göze alma derim. 250-300 tl ye pasaport kaydı yapan arkadaşlar var onlarla irtibata geçsen daha sağlıklı olur.

Tamam teşekkürler

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!