Haber Xiaomi Mi Mix 2s

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Yigit
Cihazım
Huawei
Ben de oyle soyluyorum zaten.2700-2800 6gb olanini satiyorlar sahibinde.firma getirmis olsa daha ucuza getirmis olacak,ancak BTK si, vergisiydi hemen hemen ayni fiyata gelecek.2799 bence :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Mix 2s'e ait mi.com satış fiyatlarını ekleyeyim arkadaşlar... Türk Lirası olarak düşünürseniz maalesef hata yaparsınız, kur inanılmaz yükseliyor. :(

Fiyat dönüşümlerinde 22.05.2018 tarihindeki değerleri aldım.

6/64 : 3299 Yuan / 518 $ / 2395TL
6/128 : 3599 Yuan / 565 $ / 2612 TL
8/256 : 3999 Yuan / 628 $ / 2.900 TL

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Mix 2s'e ait mi.com satış fiyatlarını ekleyeyim arkadaşlar... Türk Lirası olarak düşünürseniz maalesef hata yaparsınız, kur inanılmaz yükseliyor. :(

Fiyat dönüşümlerinde 22.05.2018 tarihindeki değerleri aldım.

6/64 : 3299 Yuan / 518 $ / 2395TL
6/128 : 3599 Yuan / 565 $ / 2612 TL
8/256 : 3999 Yuan / 628 $ / 2.900 TL
Xiaomi yaklaşık 1 yıl öncesine kadar ülkemizde çok ucuzdu. Şuan pahalı olması Xiaomi’nin suçu değil ama malesef arkadaşlar sanki Xiaomi fiyatları arttırmış gibi görüyor.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zgrdrtyl

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
HTC M8
Forumda mi mix 2s satan güvenilir satıcılar var mı varsa isimlerini öğrenebilir miyim?

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Forumda mi mix 2s satan güvenilir satıcılar var mı varsa isimlerini öğrenebilir miyim?
Forumda alışveriş bölümüne girip hangi satıcının ne yorumlar aldığına bakın size referans olacaktır.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

atakani

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
ege
Cihazım
mi mix 2s
arkadaşlar ekran kapanınca wifi stand by'a geçiyor nasıl kapatabilirim birde samsung gibi bildirimden cevaplama yok mu mi mix 2s te

zgrdrtyl

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Özgür
Cihazım
HTC M8
Piyasada Mix 2 uyumlu birçok seçenek var ama 2S uyumlu pek göremedim.
Ekran olarak da boyut farkları olduğundan dolayı emin olamıyorum.

2S için ekran koruyucu olarak tavsiye edebileceğiniz tam uyumlu, kaliteli bir ürün bir ürün var mıdır?

sozyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Selcuk
Cihazım
Xiaomi MI6
Herkese merhaba, bugün Çinden Mi mix 2S getirttirdim. Tabi doğal olarak cihaz ingilizce. Global Rom atmak istiyorum, internette bir iki yerde Xiaomi tools ile bootloader acmadan rom atma falan oldugu yaziyor. Bunun aslı astarı varmıdır, yoksa ben bu işi en iyi nasıl kıvırabilirim. Bir üstüme az biraz android bilgisi atsın. Malesef ki Android kurcalama cahiliyim. Şimdiden kusura bakmayiniz, forumda bir sürü yerde elbetteki var anlatımi ama dediğim gibi durumum.

Serlo

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Sertan
Cihazım
İphone 5S
Arkadaşlar merhaba
Ben bir bucuk aydır ortalama 2s kullanıcısiyim AliExpressden ekran koruyucu aldım bugün taktırdım sıfıra sıfır oldu kamera için çizilmesin diye ufak koruyucu aldım 2 tanede kap aldım telefon bugüne kadar hiç sıkıntı çıkarmadı rom yuklerken baya darlandim ios tan geçtim hiç bilgim yoktu şuan çok memnunum nazar değecek diye korkuyorum sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırim.

sozyurt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Selcuk
Cihazım
Xiaomi MI6
Arkadaşlar merhaba
Ben bir bucuk aydır ortalama 2s kullanıcısiyim AliExpressden ekran koruyucu aldım bugün taktırdım sıfıra sıfır oldu kamera için çizilmesin diye ufak koruyucu aldım 2 tanede kap aldım telefon bugüne kadar hiç sıkıntı çıkarmadı rom yuklerken baya darlandim ios tan geçtim hiç bilgim yoktu şuan çok memnunum nazar değecek diye korkuyorum sorularınız varsa yardımcı olmaya çalışırim.
Hocam selam. Valla suan zor durumdaýim. Mi mix 2 s konusunda. Cildiracagim. Lutfen ama lutfen biri bana ulaşsın. Özel mesaj da atamiyorum telefonuma mesaj gelmiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Yigit
Cihazım
Huawei
Hocam siz bilgili birisiniz.Sizin mesajin uzerine 1 aydan fazla zaman gecmis.2 hafta oldu BTK test surecinde demistiniz.toplamda 6 hafta oldu.ne zaman satilacak su cihaz.bi bilginiz duyumunuz var mi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
MIUI Expert
Premium Üye
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Emre
Cihazım
Mi Note 2
Hocam siz bilgili birisiniz.Sizin mesajin uzerine 1 aydan fazla zaman gecmis.2 hafta oldu BTK test surecinde demistiniz.toplamda 6 hafta oldu.ne zaman satilacak su cihaz.bi bilginiz duyumunuz var mi?
Çok büyük ihtimalle bayramdan hemen sonra testten çıkmış olur hocam

Serlo

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
Sertan
Cihazım
İphone 5S
UVR Xiaomi Mi Için 2 ADET Mix 2 S Kamera Lens Temperli Cam ekran Koruyucu Film Xiaomi Mi Için Mix2S Geri Kamera Lens Yumuşak Film
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
to Clipboard

2 Adet/grup Tam Temperli Cam Xiaomi Mi Mix 2 2 S Için Ekran Koruyucu 0.26mm 9 H Karşıtı Blu-Ray Cam filmi xiaomi mi mix/mix 2 s
to Clipboard

Xiaomi MI Mix 2 S Vaka Karması 2 S Kapak Yumuşak TPU Silikon Akrilik Ultra Ince Kılıf Kapak Için Xiaomi Mix 2 s Mix2s Mi Mix 2 s durumlarda
to Clipboard

Temizle TPU Telefon Kılıfı Xiaomi Redmi için Not 4X4 3 5 5a Pro Başbakan S2 4a Mi6 mi5s mix 2 s max 2 Mi a1 5 6X6 8 SE Silikon Kapak
to Clipboard

Arkadaşlar benim sipariş Edip kullandığım aksesuarlar ve hepsinden memnunum öneririm.

Onoresa

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Henüz yok
Merhaba arkadaşlar.

Bu telefon tanıtılalı 9 gün sonra 3 ay olacak ve halen Türkiye'de alabilecek bir yer bulamıyoruz. Elektronik mağazalarımız bunları satmayı düşünmüyorlar mı acaba? Yeni telefon tanıtılınca satmayı düşünüyorlar herhalde :) Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. 3 aydır bekliyoruz ve halen yok.

Bir de malum mi 6 lg panellerde ghost screen sorunu oluyordu. Mix 2s'de panellerin içinde Lg panel var mıdır? Mix 2s alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Telefonu alabilirsem nihayet aranıza katılacağım. Teşekkürler şimdiden :)

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Merhaba arkadaşlar.

Bu telefon tanıtılalı 9 gün sonra 3 ay olacak ve halen Türkiye'de alabilecek bir yer bulamıyoruz. Elektronik mağazalarımız bunları satmayı düşünmüyorlar mı acaba? Yeni telefon tanıtılınca satmayı düşünüyorlar herhalde :) Bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. 3 aydır bekliyoruz ve halen yok.

Bir de malum mi 6 lg panellerde ghost screen sorunu oluyordu. Mix 2s'de panellerin içinde Lg panel var mıdır? Mix 2s alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Telefonu alabilirsem nihayet aranıza katılacağım. Teşekkürler şimdiden :)
Yukarda o kadar yazıyı okumadanmı bu yazıyı yazdın yoksa okuyuptamı yazdın satışlar başladı malum yerlerde bolca var gidicen ve alıcan hepsi bu selametle hocam

Onoresa

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Henüz yok
Yukarda o kadar yazıyı okumadanmı bu yazıyı yazdın yoksa okuyuptamı yazdın satışlar başladı malum yerlerde bolca var gidicen ve alıcan hepsi bu selametle hocam
Malum siteler derken? Özel mesaj ile gönderebilir misiniz ben bulamıyorum bir türlü.

jokerinabisi

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Malum siteler derken? Özel mesaj ile gönderebilir misiniz ben bulamıyorum bir türlü.

Malum yerlerde derken doğubank ı kastettim forumda aldığı yeri yazan çok kişi var aratırsan bulursun hocam site içersindede satanlar var babara mesala
[doublepost=1529347202,1529347180][/doublepost]
Malum yerlerde derken doğubank ı kastettim forumda aldığı yeri yazan çok kişi var aratırsan bulursun hocam site içersindede satanlar var babara mesala
Selametle hocam

Onoresa

Aktif Üye
Aktif Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Onur
Cihazım
Henüz yok
[doublepost=1529347202,1529347180][/doublepost]
Selametle hocam
Teşekkür ederim hocam.

Peki Mix 2s'lerde Mi6'daki gibi panel farklılıkları var mı acaba? Mi 6'da Lg, Jdi, sharp gibi 3 farklı panel çıkıyordu yanılmıyorsam. Mi 6 alan insanlar Lg panel olmaması için açıp bakıyor lg çıkarsa iade ediyorlardı ghost screen yüzünden. Bunlarda da bu şekilde 3 farklı panel olayı var mı? Hangi firma yapıyor panellerini acaba?

babara

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
SMS Onaylı
umut
Cihazım
One plus 5t
Bildiğim kadarıyla

mi6
mi5s
mi5

bunlar dışında ekran yanığından muzdarip çok model yok. mi4 modelinde de sararma çok nadir cihazlarda yanık-hayalet olduğunu gördüm internette.

redmi note3
redmi note4 ama bunlarda çok dillendirilmedi ghost olayı

Mavikerelacivert123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Yigit
Cihazım
Huawei
Dostum tek tuk getirilen yerlerden almak istemiyoruz sorun o. Çince oluyor ingilizce oluyor.hic birsey olmasa bile ithalatci garantili dahi olsa bi garantisi olsun istiyoruz.o yuzden hepsiburada, migros,teknosa gibi yerlerde satisinin olmasini bekliyoruz doğrusu

archesm

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
mesut
Cihazım
mi mix2s
Teşekkür ederim hocam.

Peki Mix 2s'lerde Mi6'daki gibi panel farklılıkları var mı acaba? Mi 6'da Lg, Jdi, sharp gibi 3 farklı panel çıkıyordu yanılmıyorsam. Mi 6 alan insanlar Lg panel olmaması için açıp bakıyor lg çıkarsa iade ediyorlardı ghost screen yüzünden. Bunlarda da bu şekilde 3 farklı panel olayı var mı? Hangi firma yapıyor panellerini acaba?
Selam
mix2s kullanan arkadaşların yorumlarında, hiç birisinin lg panel olduğunu okumadım, duymadım da.
yanlış olmasın ben okuyup, duymadım.
mix2s de Jdi panel mevcut, mix 2 de kullandım 6 ay kadar onda da Jdi panel mevcuttu, hiç bir soruna ghostscreen vs rastlamadım. panel konusun da jdi dan yana bence sıkıntı yok.
Zaten Xiaomi nin, Samsung ile panel konusunda anlaşmasından sonra Üst segment telefonlarda özellikle ve bu kadar sıkıntı yaşadıktan sonra başka panel kullanıcağını sanmam.
Şahsi fikirim.

Mi MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

system

Forum Uzmanı
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
murat
Cihazım
Mİ MİX
Meslek
Oto müzik sistemleri
Arkadaşlar mi mix 2s de samsunglarda olan sürekli açık ekran var mı ?

Üst Alt

Sevgili Xiaomi Sever!

Sitemizdeki reklamların görüntülenmesini engellediğinizi tespit ettik.

Lütfen sitemizi istisna listesine ekleyin veya AdBlock'u devre dışı bırakın.

Sitemizde ki tüm kaynaklar ÜCRETSİZ olarak sizlere sunulmaktadır bize destek olmak için engellemeyi kaldırınız

Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz!