Ana Başlık Xiaomi Mi Mix 2 Kullanıcılar Kulübü

Blade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Birşey merak ediyorum bu mix 2 android 10 alacakmi ? Bilgisi olan varmı bazı yerlerde alacak bazı yerlerde almayacak yazıyor

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Emin değilim, ancak Mi Mix 2 ile ilgili analiz yaptığımız zaman bir amiral gemisinin almaması diye bir şey söz konusu olmaz diye düşünüyorum.
Üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen gerek performans ve gerekse özellikleri açısından hala çok iyi durumda.

Blade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Emin değilim, ancak Mi Mix 2 ile ilgili analiz yaptığımız zaman bir amiral gemisinin almaması diye bir şey söz konusu olmaz diye düşünüyorum.
Üzerinden bu kadar zaman geçmesine rağmen gerek performans ve gerekse özellikleri açısından hala çok iyi durumda.
anladım bı kaç yere baktım bazı yerlerde alacak diyor bazı yerlerde almayacak diyor miforum da millet bekliyoruz gelecek diyor saçma sapan oldu :)

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
anladım bı kaç yere baktım bazı yerlerde alacak diyor bazı yerlerde almayacak diyor miforum da millet bekliyoruz gelecek diyor saçma sapan oldu :)
Sanıyorum bu tip haberler bilgi kirliliğiyle dolu.
Hani şu neredeyse ayda bir kaç kez emeklilere zam konusunda çıkan haberler gibi. :))

Güvenli kaynaklara itibar etmek lazım.

Blade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Sanıyorum bu tip haberler bilgi kirliliğiyle dolu.
Hani şu neredeyse ayda bir kaç kez emeklilere zam konusunda çıkan haberler gibi. :))

Güvenli kaynaklara itibar etmek lazım.
Ayrıca mix 2 için adamlara miui 11 le ortam ekranı gelmiş bana gelmedi ben anlamadım ki herkes için ayrı guncellememi dagitiyolar :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Ayrıca mix 2 için adamlara miui 11 le ortam ekranı gelmiş bana gelmedi ben anlamadım ki herkes için ayrı guncellememi dagitiyolar :)
Farklı rom olabilir.

MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakancetinnet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hakan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
0
volte için operatörüne sms atıp aktif etmeden göremezsiniz arkadaşlar önce ooeratörden açtıracaksınız hepsinden önce.ttelekomda cihazın imei ne olursa olsun sms ile aktif edilebiliyor turkcellde mecbur volte destekleyen bi imei olan cihaza sim kartınızı takarak aktif edebiliyosunuz.sonra resimdeji kodları girip disable yazmasına dikkat edin.enabke yazdıysa daha önce kodlar girilmiş demektir kesin disable yazması lazım kodları girince.sonra sim yarlarına girin volte aktif edin telefonu kapatıp açın.

sensör için ekte verdiğim dosyaların içinden persis dosyalarını dışarı çıkarıp root explorer ile telefonunuzdakilerin yerine verdiklerimi koyun.cihazınızın rootlu olması lazım önce.bunları yaptıktan sonra cihaz aç kapa işlem tamam.gözünüzde büyütmeyin sakince 10dk içinde ikisinide halledersiniz
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

volte için operatörüne sms atıp aktif etmeden göremezsiniz arkadaşlar önce ooeratörden açtıracaksınız hepsinden önce.ttelekomda cihazın imei ne olursa olsun sms ile aktif edilebiliyor turkcellde mecbur volte destekleyen bi imei olan cihaza sim kartınızı takarak aktif edebiliyosunuz.sonra resimdeji kodları girip disable yazmasına dikkat edin.enabke yazdıysa daha önce kodlar girilmiş demektir kesin disable yazması lazım kodları girince.sonra sim yarlarına girin volte aktif edin telefonu kapatıp açın.

sensör için ekte verdiğim dosyaların içinden persis dosyalarını dışarı çıkarıp root explorer ile telefonunuzdakilerin yerine verdiklerimi koyun.cihazınızın rootlu olması lazım önce.bunları yaptıktan sonra cihaz aç kapa işlem tamam.gözünüzde büyütmeyin sakince 10dk içinde ikisinide halledersiniz

root explorerda sol root bölümü system/persis/sensor içindeki dosyaların yerine verdiklerimi koyacaksınız hepsi bu.(root bölümünde üsrttr r/w yazan yere dokunun r/o olsun küçük resimde gösterdiğim yer)

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-11-14-20-58-59-620_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2019-11-14-20-58-59-620_com.whatsapp.jpg
    647 KB · Görüntüleme: 7
  • MiMix2sensor_files.zip
    2,1 KB · Görüntüleme: 1
  • Root Explorer.apk
    3,8 MB · Görüntüleme: 2
  • Screenshot_2019-11-14-21-08-00-660_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    Screenshot_2019-11-14-21-08-00-660_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    355 KB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_2019-11-14-21-08-09-451_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    Screenshot_2019-11-14-21-08-09-451_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    295,6 KB · Görüntüleme: 8
  • Screenshot_2019-11-14-21-08-12-425_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    Screenshot_2019-11-14-21-08-12-425_com.speedsoftware.rootexplorer.jpg
    197,1 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_20191114_211128.jpg
    IMG_20191114_211128.jpg
    86,3 KB · Görüntüleme: 7
Son düzenleme:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
benim sensör sorunu güncelleme ile çözüldü ama sorunu devam eden varmıdır bilmiyorum kamera netleme sorunuda yasıyordum oda çözüldü enteresan biçimde bu sorunu yazan kimseyide görmedim nasıl olduysa bi tek bende komplke sekilde oldu sanırım:) telefon suan serviste kasa daki nokta nokta boya atmaları ve arka kapakdaki acılmadan dolayı verdim servis elemanınada kendim bizzat elle gösterdim bak koskoca kagıt hatta zorlarsan tırnak giriyor araya dedim çünkü kendi baktıgında göremedi bile kargoyla göndersem muhtemelen bana oldugu gibi geri gelecekti inş. ritzy bana sorun cıkarmaz cünkü kafaya koydum sorun cıkarırlarsa tüketici mahkemesine gidicem direk.

Blade

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi A3
Konular
1
dunku guncellemeyle bereber benim sensor sorunu duzeldi sistem.daha iyi daha kullanisli olmus ben sevdim 11 i android 10.nezaman geliyor artik :)
Mix 2 için Android 10 gelmiyecek diye biliyorum

Üst Alt