Rehber Xiaomi Mi Mix 2 Bootloader Kilidini Açma.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16

abdullah29

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Memur
Konular
3
Arkadaşlar telefona MIUI 10 yükledikten sonra bootloader kilidini açacaksanız kesinlikle yedek alın. Her şey siliniyor.
Birde bana kilidi açtığımda şu kadar saat bekleyeceksin diye bi süre vermedi hemen açıldı kilit

sille

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mevlut
Cihazım
mi mix2
Konular
3
buradakı yolları takıp edin teldel hesap eklemeye gerek yok sadece mıuı hesap olsun programı kurun hesap bilginizi girin cıkan sayfaya evet kılıtac 10sn de acılıyor forf doldurma gun bekleme yok ben boyle actım rom yukledım mıuı hesap sıfrenı yaz yukle tamamdır tel mımix 2 bu arada yukarıda kı anlatım icin ustaya saygılar elıne saglık tşkrlclap~~clap~~clap~~

Son düzenleme:

enula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert akgun
Cihazım
mix2s
Konular
0
arkadaşlar mi mix2s cihazını unlock yapamıyorum. pc ye bağladıktan sonra verifiyng yapıyor ama unlock aşamasında %99 da takılıp "current account is not bound to this device" hatası veriyor. forumda bir çok başlığa baktım ama kimseden düzgün bir yanıt bulamadım. yabancı forumlara da baktım ama detaylı bir cevap yok. konudan anlayan veya uzman biri cevap verirse sevinirim.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
arkadaşlar mi mix2s cihazını unlock yapamıyorum. pc ye bağladıktan sonra verifiyng yapıyor ama unlock aşamasında %99 da takılıp "current account is not bound to this device" hatası veriyor. forumda bir çok başlığa baktım ama kimseden düzgün bir yanıt bulamadım. yabancı forumlara da baktım ama detaylı bir cevap yok. konudan anlayan veya uzman biri cevap verirse sevinirim.
Geliştirici seçeneklerden add account yapmanız gerekli.

MI 6X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert akgun
Cihazım
mix2s
Konular
0
Geliştirici seçeneklerden add account yapmanız gerekli.

öyle bir seçenek yok. settings->additional settings-> developer settings veya developer options yok cihazda ondan dolayı kafayı yicem.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
öyle bir seçenek yok. settings->additional settings-> developer settings veya developer options yok cihazda ondan dolayı kafayı yicem.
Miui sürümü üzerine ard arda basarsanız 6-7 kere geliştirici seçenekler açılır ve o yolda bulabilirsiniz

enula

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mert akgun
Cihazım
mix2s
Konular
0
teşekkürler Zenex
settings te "version" diye arattıkta sonra çıkan yerde 6-7 kere tıkladım ve dediğinizi yaptım.
unlock dedikten sonra ekranda "after 720 hours of trying to unlock the device" uyarısı alarak ne kadar şanslı olduğumu da anladım.
unlock ekranındayken bağlantınız vpn üzerinden ise varsa hata veriyor, ama çin bağlantısı olunca işlem yapıyor bunu da hatırlatmakta fayda görüyorum.

Üst Alt