Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

Patron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Z.Katibi
Konular
3
Beni de ekler misin hocam?:)

efectinggg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Evet arkadaşlar forum sitemizde Mi Max 3 kullanıcılarının sayısını bilmek ve herkesi bir çatı altında toplamak için forum sitemizin ikinci Kullanıcılar Kulübü konusunu açmış bulunmaktayım. (İlki Sayın HiddeNKinG hocam tarafından açıldı ve ondan Kopya çektim, ama sayıları çok az, biz onları geçeceğiz Allahın izniyle)

Konunun amacı ; Tüm Mi Max 3 kullanıcılarının tek bir çatı altında toplayarak barış ve huzur içinde yaşamak dışında bilgi paylaşımı ve yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözüme ulaşmasını sağlamaktır. Ayrıca yeni gelişmeler modlar, romlar, tweekler bunların tek bir yerde toplayıp kullandığımız cihazı daha verimli ve tam performans ile kullanmayı hedefliyorum.

Şimdi Mi Max 3 ile ilgili teknik bilgiler ve önemli başlıklar
eklenecek...

Kulüp Üyeleri - Üye olmak için konuya yazın, hemen ekleyelim ve Mi Max 3 madalyanız olsun

nanelimon2048
resitugur
Sakin61
thezalim02
muallim16
alpikkkk
karadayi
illetyus
DIYARBAKIR
hakan.aktas
bdrayr
omrfrk
Admin hanim
lanet
mfarslan06
HalilKaraa
zaferturk
sub182
Patron

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
bu güncellemede kamerada ne gibi iyileştirmeler var

Moderatör tarafında düzenlendi:

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
skorpi abi nerdeyse 1 bölük olduk..yeni gelenlere kamuflaj ve bot verelim,koğusta yer ayarlayalım..su nöbet isini de sıraya koyduk mu tamamdrunk~~haha--..
tikkaayytt..max 3 bölüğü 7 acemi,4 romkolik,3 sabırsız,6 kaşıntılı,3 hevesli ,4 uzman ve 8 çekingen üyeyle bilgi ve önerilere hazırdır komutanım..
rahaatt..facepalm~~haha--

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
skorpi abi nerdeyse 1 bölük olduk..yeni gelenlere kamuflaj ve bot verelim,koğusta yer ayarlayalım..su nöbet isini de sıraya koyduk mu tamamdrunk~~haha--..
tikkaayytt..max 3 bölüğü 7 acemi,4 romkolik,3 sabırsız,6 kaşıntılı,3 hevesli ,4 uzman ve 8 çekingen üyeyle bilgi ve önerilere hazırdır komutanım..
rahaatt..facepalm~~haha--
Dikaaaaatttt komutan sağda

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Kaza sonucu benden ayrilan mi 6 yerine bende araniza max 3 ile katildim :) Artik biraz bizde buyuk ekran kullanalim degilmi. Batarya tam oturmadi 1.5 gunde bitiyor ama oturacaktir. Buyuklugu hosuma gitti iyi yapmis adamlar bence :))

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Kaza sonucu benden ayrilan mi 6 yerine bende araniza max 3 ile katildim :) Artik biraz bizde buyuk ekran kullanalim degilmi. Batarya tam oturmadi 1.5 gunde bitiyor ama oturacaktir. Buyuklugu hosuma gitti iyi yapmis adamlar bence :))

arkadasın kaydı yapılsın,bot ve kamuflaj verılsın,ranza gosterılsın,bu aksam kogus nobetı yazılsın:D

smirk~~ hayırlı olsun..buyuklugu ideal bence de, 6"lik cihazlar bile ufak gelıyor zaten buna alısınca nod~~ Yes~~

efectinggg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Soner
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Arkadaşlar merhaba bir sorum var xiaomi mağazasından personelin ve benim bilgim ile mi max 3 aldım internettende araştırmalarıma göre kulandığı arka kamerayıda birçok üst düzey cihazlar kullanmakta fakat mi note 6 proda portre modunda fotp çekildiğinde hemen sağ üstte arka bokeh efecti düzenleme ayarı çıkıyor ordan arka fonu renklendirme daha flulaştırma yapılabiliyor ama mimax 3 de bu yok bunun sebebi ne olabilir bu arada arkadaştaki cihazına klon imei işlemi uygulanmış sizce güncelemeler ile bu sorun giderilirmi şimdiden teşekkür ederim

Üst Alt