Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Cihazi yeni aldim ya neler yapmam gerekiyor acaba. Boot root vs islerle ugrasmam simdilik. Stock global romda puf nokta olarak neler yapmam gerekiyor arkadaslar... Tesekkurler

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Cihazi yeni aldim ya neler yapmam gerekiyor acaba. Boot root vs islerle ugrasmam simdilik. Stock global romda puf nokta olarak neler yapmam gerekiyor arkadaslar... Tesekkurler
Rom root yapmayacaksan stock da yapacağın en büyük püf noktaları sadece kullan tema yükle film seyret gibi gibi

byeagle

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
iyi derecede
Cihazım
Mi max 3
Konular
7
Mi max 3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ChamYapragi

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Mi 6
Konular
3
Rom root yapmayacaksan stock da yapacağın en büyük püf noktaları sadece kullan tema yükle film seyret gibi gibi
Root rom olaylari icin peki tavsiye edilen en iyi rom nedir? Birde cihaz delta garantili eskiden garanti disi birakmiyordu delta o isler icin durum hala oyle midir?

sub182

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
sub
Cihazım
mi max 3
Konular
1
Root rom olaylari icin peki tavsiye edilen en iyi rom nedir? Birde cihaz delta garantili eskiden garanti disi birakmiyordu delta o isler icin durum hala oyle midir?

root rom derken, root etmenın romla ılgısı yok..root ederek cıhaz uzerınde tam yetkıye sahıp olursunuz;yanı sıstem dosyalarını kaldırmak,font yuklemek,dpi degıstırmek veya reklam engellemek gıbı ıslemlerı yapabılırsınız..ama rom tavsıyesı herkese gore degısır; ben global romdayım hala,henuz baska rom denemedım..mi pro,eu beta,eu global ya da mi room gıbı romlar mevcut,bootloader kılıdınız acıksa twrp(custom recovery) ile yukleyebılırsınız..bununla ilgili epey konu var max 3 catısı altında..kımılerı eu betayı ove ove bıtıremıyor ama ben hala gecmeye gerek gormuyorumsmirk~~,global benım ıcın stabıl ve yeterlı simdilik..
root etmek garantıyı bozmuyor xiaomi de,cunku root etsenız bıle formatlayıp resmı rom kurarsanız roottan eser kalmıyor,yanı root edıldıgını anlamak ımkansız; o nedenle cekınmenıze gerek yok..samsung un knox sayacı gıbı bır durum soz konusu degıl,atış serbest Yes~~8=)

Son düzenleme:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
sub182 arkadaşın acıklaması en doğrusu ben Latife ediyorum
Nasıl kullanmak istiyorsan öyle kullan
Aldıktan 1 ay bekleme süresi sonrası kilidi açtıktan sonra tek rom yükledim hepsi bu maceraya gerek yok

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Onu tepsi olarak kullandığımız doğrudur

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Bugün bende Kulübe artık üye olabilirim.Her şey güzel sadece BL konusu var 358 saat Şubat 5 inde tutsaklık bitecek..Bakalım belki girişimlerime başlayınca ''Erken Serbest'' kalabilirim...haha--

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bugün bende Kulübe artık üye olabilirim.Her şey güzel sadece BL konusu var 358 saat Şubat 5 inde tutsaklık bitecek..Bakalım belki girişimlerime başlayınca ''Erken Serbest'' kalabilirim...haha--
Aramıza hoşgeldiniz hocam, hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah....358 saat de çabuk geçer umarım

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tap

Son düzenleme:
Üst Alt