Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
değerli cevabınız için teşekkür ederim. Hayırlı olsun. Kafamdaki soru işaretli kalkınca ben de sipariş edeceğim :)

Çin'e özel olmasına üzüldüm açıkçası. Sizce global versiyonu çıkar mı?
Aslında Note 9 güzel bir telefon. Herhangi bir problemim yok ama %100'den %24'e kadar 5 saat 10dk ekran süresi alıyorum. Bu bence can sıkıcı. Bir de bu süre zarfında "Android sistemi" ve "telefon boşta" adlı iki güzide app telefonun %30'unu sömürmüş. Akıl almaz bir durum... Yani Note 9'da kullanmadığın halde bataryayı yiyen şeyler var. Belki yazılım güncellemesi sorunu çözer diye bekliyorum ama Ekim güncellemesi bile gelmedi. Sizce Custom Rom yüklesem bu batarya sorunumu çözer mi Note 9'da.
Pil konusu max 3 için tartışma konusu değil hatta kategori dışı çünkü 1 aydır kullanıcısıyım ve üzerinde orjinal rom var şunu söylemem lazım adamlar bitmeyen pil yapmışlar note 8 kullanılan arkadaşım ışığını asla full yapamıyor sürekli Ram temizliyor ama genede günü çıkaramıyorum diyor
Bende 125 program yüklü ekran full ki ben kısık ışık asla sevmem bluetooth vifi açık akıllı saat sürekli bağlı ve 24 saat açık tek şarjla

Oyla:

illetyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğretmen
Konular
15
note 9 yeni çıktı ama forumlara bakmakta fayda custom romlar daha iyi olabilir,
max 3 te custom romlarda normalden çok daha iyi pil süreleri var;
128 olanın globali çıkmaz, bu saatten sonra, adamlar uygun fiyata iyi telefon yapıyolar bide kendilerine torpilli modeller yapıyolar :)
ayrıca az önce forumda saliharda global romların; çin romlarının sadeleştirilmiş versiyonları olduğunu yazmıştı, eğer öyleyse global romlara takılmaya gerek yok sanki

Haklısınız. Takılmıyorum :)

Benim derdim şu. Akıllı saatim var. Arasıra GPS kullanıyorum ve yürüyüşlerde spotify'dan müzik dinliyorum. Yatmadan önce de youtube vanced adlı programdan video izliyorum. "Çin versiyonu olduğu için bunları yapamazsınız" demiyorsunuz. öyleyse problem yok :)

Yani diyorsunuz ki "2500tl Global alma, 2300TL'ye kayıtsız Çin versiyonu al 6GB'lık. Pasaporta kayıt ettir."

İngilizce olması benim için hiç önemli değil.
Ama Rom yüklemek, Root yapmak bana göre değil. Yaparım ama uğraşmak istemem.
Telefoncular kayıt işini hallederler mi yoksa Çin versiyonu olduğu içim IMEI kayıt olayında sıkıntı yaşar mıyım?

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Haklısınız. Takılmıyorum :)

Benim derdim şu. Akıllı saatim var. Arasıra GPS kullanıyorum ve yürüyüşlerde spotify'dan müzik dinliyorum. Yatmadan önce de youtube vanced adlı programdan video izliyorum. "Çin versiyonu olduğu için bunları yapamazsınız" demiyorsunuz. öyleyse problem yok :)

Yani diyorsunuz ki "2500tl Global alma, 2300TL'ye kayıtsız Çin versiyonu al 6GB'lık. Pasaporta kayıt ettir."

İngilizce olması benim için hiç önemli değil.
Ama Rom yüklemek, Root yapmak bana göre değil. Yaparım ama uğraşmak istemem.
Telefoncular kayıt işini hallederler mi yoksa Çin versiyonu olduğu içim IMEI kayıt olayında sıkıntı yaşar mıyım?
Size tavsiyem bildiğiniz bir kişinin yada sizin üzerinize kayıtlı olmasıdır abi hallettim demelerinden ben şüphe duyarım satıcıların
Saat üzerinden bende Spotify kullanıcısıyım kablosuz kulaklık kullanırken cihazı cıkarmadan kullanmak hoş oluyor metrobüs de özelikle insanlar biraz garip bakıyorlar ama olsun :)

Oyla:

illetyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğretmen
Konular
15
Size tavsiyem bildiğiniz bir kişinin yada sizin üzerinize kayıtlı olmasıdır abi hallettim demelerinden ben şüphe duyarım satıcıların
Saat üzerinden bende Spotify kullanıcısıyım kablosuz kulaklık kullanırken cihazı cıkarmadan kullanmak hoş oluyor metrobüs de özelikle insanlar biraz garip bakıyorlar ama olsun :)

Hocam yanlış bilmiyorsam E-Devlet üzerinden IMEI kaydına bakabiliyorsunuz. Ama daha önce hiç XIAOMI ve kayıtsız telefon kullanmadığım için aslında çok çok önce aşılan şeyleri dert ediyorum. Daha doğrusu merak ediyorum.

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Hocam yanlış bilmiyorsam E-Devlet üzerinden IMEI kaydına bakabiliyorsunuz. Ama daha önce hiç XIAOMI ve kayıtsız telefon kullanmadığım için aslında çok çok önce aşılan şeyleri dert ediyorum. Daha doğrusu merak ediyorum.
Çok basit 120 gün içinde yurtdışından gelmiş bir pasaport ve o pasaport sahibi oturup e devlet sitesine giriyor önce harç yatırıyor vergi dairesine sonrasında bdtk sitesinden kayıdı yapıyor

Oyla:

omrfrk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ömer faruk
Cihazım
mix 2 - max 3
Konular
3
:))
bende aynı böyleydim
telefonu sipariş edince onlar gidiyo
"yaa hallederiz" moduna giriyosun
:)) yeterki telefon sağlam gelsin

Oyla:

illetyus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Öğretmen
Konular
15
Çok basit 120 gün içinde yurtdışından gelmiş bir pasaport ve o pasaport sahibi oturup e devlet sitesine giriyor önce harç yatırıyor vergi dairesine sonrasında bdtk sitesinden kayıdı yapıyor

Hocam basit ama o tanıdığı bulmak zor :)

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Hocam basit ama o tanıdığı bulmak zor :)
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bende aynı böyleydim
İşini sağlama almak gerek kardeş
bende aynı böyleydim
İşini sağlama almak gerek kardeş

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
16 Auğustos da bu konuyu açtığımda, sorduğum soru çok basitti, ancak bu süre zarfından konuyla alakası olmayan mesajlarla dolmuş....
Gün içinde konu ile alakasız tüm mesajlar tarafımca temizlenecektir..İlgililerin bilgilerini rica ederim....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
16 Auğustos da bu konuyu açtığımda, sorduğum soru çok basitti, ancak bu süre zarfından konuyla alakası olmayan mesajlarla dolmuş....
Gün içinde konu ile alakasız tüm mesajlar tarafımca temizlenecektir..İlgililerin bilgilerini rica ederim....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Yes~~

Oyla:
Üst Alt