Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
Arkadaşlar honor note 10 128gb aldım. Aldığım gibi gelen güncelleme de varsayilan başlatici tamamen kayboldu. Huawei Çin cihazları için karar almış ve bundan sonra kendi launcher dışında başka launcher kullanmaya izin vermeyecekmis. Resmen zorlanmadır bu yapılan. XDA da çoğu huawei kullanıcısı bu iş çözülmez ise telefonları safacaklarini söylüyorlar. Şu an bende de aynı durum mevcut. Şimdiye kadar kullandığım bütün telefonlarda Nova Launcher kullandım. Ama maalesef dönüş yapamıyorum.

Hayırlı olsun hocam, telefonunuzu gösteren üç beş tane foto bekliyorum. Huawei son dönemde çok yasakçı olmaya başladı. Başka Launcher kullandırmamak neymiş.

Oyla:

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Hayırlı olsun hocam, telefonunuzu gösteren üç beş tane foto bekliyorum. Huawei son dönemde çok yasakçı olmaya başladı. Başka Launcher kullandırmamak neymiş.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22

Hocam elinizde çok şık duruyor. Tekrar güle güle kullanın. Bence note 10'a iyi tarafından bakınız. Satmayı düşünmek yerine alışmayı tercih ediniz. 1080p film izlerken ses kalitesi nasıl?

Oyla:

karadayi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
3
Hocam elinizde çok şık duruyor. Tekrar güle güle kullanın. Bence note 10'a iyi tarafından bakınız. Satmayı düşünmek yerine alışmayı tercih ediniz. 1080p film izlerken ses kalitesi nasıl?
+ yönleri daha çok hocam kesinlikle.
Emui ara yüzüne alışmak fazla zamanımı almadı. Miui ye göre bazı + yönleri var. Özellikle Akıllı Yardım, Hareket Sensörü ile yapılanlar gerçekten çok ama çok pratiklik katmış telefona. Kirin 970 ile birleşince takılma olayı hiç kalmamış derecede. Ekranın parlaklığı her ışık altında gayet net görünüyor. Büyüklük dersen umrumda değil :) gayet güzel görünüyor benim açımdan herhangi bir rahatsızlık oluşturmuyor. Cebime çok rahat sığıyor. Sesine hayran kaldım hocam özellikle 1080p kaliteli videolarda çok net bir sesi var.

Ama kılıfsız elden kayıyor. Kılıf ile kullanmayı sevmeyen biri olarak mecbur takıyorum. Hele de böyle bir telefonu kılıfla kullanmak görselliğini tamamen kapatıyor.
18:9 özelliğine halen bi çare bulamadılar. Tam ekrandan faydalanmak için ekrana sığdır deyince sağa sola görselliği genişletiyor. (Gerçi bu sadece bu telefonda olan bir durum degil) Mi max 2 kullanırken ekranın boyutundan dolayı videolar tamamen ekrana oturuyor biliyorsun zaten hocam.

Genel anlamıyla çok begendim telefonu. Ama bu launcher olayını çözmeleri lazım yoksa git gide gıcık alacağım bu olaydan :)

Oyla:

emrekaragol6

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Arkadaşlar global mi max 3 aldım ama kılıf bulamıyorum çinden sipariş verdim ama 1 ay sürer gelmesi eğer elinde fazla olan varsa ücretini verip almak istiyorum

Oyla:

alpikkkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Arkadaşlar global mi max 3 aldım ama kılıf bulamıyorum çinden sipariş verdim ama 1 ay sürer gelmesi eğer elinde fazla olan varsa ücretini verip almak istiyorum
N11 de gitti gidiyor,h.burada sitelerinde var hocam

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Ünals57

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ünals57
Cihazım
Max3
Konular
1
Ben gittim Eminönü’nden aldım kılıf ve ekran koruyucusunu ve kılıf kamera ile eşit kılıf 1milim daha kalın olsa kamerayı bile temastan koruyabilirdi ama ben beğendim

Ekli dosyalar

• AF79DA96-7ABE-453F-BDF7-50879E3CEF53.jpeg
    AF79DA96-7ABE-453F-BDF7-50879E3CEF53.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 30
  • 18CA60CF-F758-4BFA-856E-16F9E5693034.jpeg
    18CA60CF-F758-4BFA-856E-16F9E5693034.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 30
  • 7986FD48-E21F-4A83-9636-00590FB6A617.jpeg
    7986FD48-E21F-4A83-9636-00590FB6A617.jpeg
    705,1 KB · Görüntüleme: 25
  • A6144595-5174-4482-B835-B670D66BF51A.jpeg
    A6144595-5174-4482-B835-B670D66BF51A.jpeg
    641,4 KB · Görüntüleme: 21
Oyla:

saliharda

Xiaomi Sever
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
saliharda
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Teknokolik
Konular
22
mofi ve nillkin kılıf tavsiye ederim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

hayırlı olsun güle güle kullanın.

Oyla:

oskis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oski
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Ben gittim Eminönü’nden aldım kılıf ve ekran koruyucusunu ve kılıf kamera ile eşit kılıf 1milim daha kalın olsa kamerayı bile temastan koruyabilirdi ama ben beğendim
kapakli bir kilif yokmudur acaba ben kapakli ariyorum ve bulamiyorum

Oyla:

emrekaragol6

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
kayıt ücretide 500 tl olmuş bir kulak arkası kalmıştı o da gitti ben bu max 3 ü kayıtsız olarak ne kadar kullanırım arkadaşlar

Oyla:
Üst Alt