Soru Xiaomi Mi Max 2 Sahiplerinin dikkatine

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 458
  • Görüntüleme 49K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Şu an forumumuzda bildiklerim dahilinde 55 Kişiyiz.....
Bazıları forumda aktif, bazıları değil....Benim merak ettiklerim ise:

Kim hala MIUI 8 Kararlı rom 8.5.8.0 kullanıyor?
Kim BL Kilidini açtı?
Kim cihazını rootladı?
Kim hangi romu kullanıyor ve/veya hangilerini denedi ve hangisinden memnun kaldı?

Bunların yanısıra cihazınızdan genel olarak memnunmusunuz veya herhangi bir şikayetiniz varmı?

Cihazınız için büyük diyenlere, Sizde, Cihazım büyük değil, sizinki bunun yanında küçük kalıyor deyin8=)

Teşekkürler...

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Lineage os da çok iyi gidiyor hocam, %31 şarjım var ve 12 saat 30 dk ekran sürem var en son şarj 1 gün 5saat önce, h.veri bluetooth acik hep
Biz MIUI Sever'iz ve MIUI Rom'lardan hoşlanıyoruz...hem herkesin BL Kilidi açık ve TWRP yüklü değil....
AOSP tabanlı Custom romlar genelde Üreticiler cihazlarına güncelleme vermediklerinde cazip olmaktadırlar

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

marslan81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Tasarım Teknisyeni
Konular
1
Biz MIUI Sever'iz ve MIUI Rom'lardan hoşlanıyoruz...hem herkesin BL Kilidi açık ve TWRP yüklü değil....
AOSP tabanlı Custom romlar genelde Üreticiler cihazlarına güncelleme vermediklerinde cazip olmaktadırlar

Miui'yi gördükten sonra AOSP'ler çok boş geliyor, custom romda olsa MiUi rom yinede

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Miui'yi gördükten sonra AOSP'ler çok boş geliyor, custom romda olsa MiUi rom yinede

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende işte tam da bunu diyorum, ki ben bir RR Rom fanatiği olmama rağmen MIUI ye Aşığım ve artık vazgeçilmezim
Sayın cantara hocamı şimdi çok daha iyi anlayabiliyorum

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11

Bazı şeyler için bir şeylerden feragat edilmesi gerekir hocam, tabikide zevkler tartışılmaz ama gerekirse miui dan bile vazgeçebilirim. Ayrıca arada bir bakıyorum gelişme var mı diye miui tarafalarına. :)

Oyla:

namekrronn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
gmd
Konular
13
Lineage os da çok iyi gidiyor hocam, %31 şarjım var ve 12 saat 30 dk ekran sürem var en son şarj 1 gün 5saat önce, h.veri bluetooth acik hep
lineage os ve rr official olarak yayinlandi mi acaba su dpi en az 380 ayarlama olayi cok canimi sikiyor da benim buyuk ekrandan faydalanamiyorum gibi geliyor

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
lineage os ve rr official olarak yayinlandi mi acaba su dpi en az 380 ayarlama olayi cok canimi sikiyor da benim buyuk ekrandan faydalanamiyorum gibi geliyor
Kernel kodları daha henüz yeni yayınlandı ve official sürümlerin çıkması geliştiricilere bağlı olarak en az 3-4 ay sürer diye düşünüyorum

Oyla:

yldrm33

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
yıldırım
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
11
Custom rom kullanırsanız lineage os gayet stabil ve uzun gidiyor batarya, ama kilidi açık değilse global beta öneririm.
üstadım bende max2 aldım hanıma gayet güzel bir cihaz. merak ettiğim bir konu var. şimdi bu cihaza rom atarsak bl kilidi vs işlemleri garantiyi bozuyormu?

Oyla:

TheRosguest

Uzman Üye
Kıdemli Üye
Emekli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi max2
Meslek
Öğrenci
Konular
11
üstadım bende max2 aldım hanıma gayet güzel bir cihaz. merak ettiğim bir konu var. şimdi bu cihaza rom atarsak bl kilidi vs işlemleri garantiyi bozuyormu?
Normalde garantiyi bozuyor bu gibi işlemler fakat delta servisi sahip çıkıyor yinede cihaza, bl kilidini kapatabiliyorsunuz zaten bir sorun olursa eski hale getirilebilir cihaz, zaten fiziksel arızalar dışında nerdeyse her türlü yazılımsal hatayı burdan yardımcı olarak çözebilirsiniz lakin, cihazı eşiniz kullanacaksa bu işlere girişmenizi tavsiye etmem.

Oyla:

evdekises

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tevfik
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Herkese merhaba 15 gün oldu mi max 2 sim kart etkinleştirme olmadı forumdaki tüm yönlendirmeleri yaptım operatörü aradım vs sorunum çözülmedi fabrika ayarlarına döndüm rom neydi bakmadan 9.0.1 kurdum sorun tek ektinleştirmeydi şimdi çekim kuvvetide düştü ilk aldığımda office klasörü vardı şimdi o yok eşimde mi max var aynı yerde o daha kuvvettli çekimi var hem wifi si de daha kuvvetli neler önerirsiniz

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Mi Max 2 ciler, eğer cihazınızda BL Kilidi açık ve TWRP kullanıyorsanız, lütfen Sayın Codered Üstadımın düzenlediği TWRP 3.2.1.0 yükleyin, muhteşem bir Recovery, çok detaylı ve ayrıca da EFS yedeğinizi de alabiliyorsunuz ( Şu an MİDO dan uyarlanmış olanı kullanmayın)

Recovery - Mi Max 2 için Twrp 3.2.1-0 (Oxygen) Unofficial

Oyla:
Üst Alt