Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Açık geldi kilit :D Allahtan onunla uğraşmadım. Çünkü sürücüde mi hata oldu ne oldu hata verdi. Epey bir denemenin ardından halledebildim sonunda. Şimdilik roma girmeyip fuzuli şeyleri sileceğim hocam. Tabi en önemlisi bir de reklamlar punch~~
Cihazınız şu an Root'lu... Peki hangi Rom'la geldi/mevcut?

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Oyla:

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Cihazınız şu an Root'lu... Peki hangi Rom'la geldi/mevcut?

Hocam rom root islerine yakınım. Ancak miui biraz farkli bir sistem anladigim kadarıyla. Saniyorum global versiyon yuklu. Mui global 8.5 yaziyor.

Bir de telefonla alakali midir bilemiyorum bir sorunum var. Telefonla gorusme yaparken kulak ve basin o kisminda hafif agri oluyor. Nereden baksan 10cm mesafeden konusuyorum. Yine agri yapıyor. Eski telefonlarimda da olurdu. Ancak bunda daha fazla oluyor. Boyle bir sey gördünüz mu? Duydunuz mu?

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam rom root islerine yakınım. Ancak miui biraz farkli bir sistem anladigim kadarıyla. Saniyorum global versiyon yuklu. Mui global 8.5 yaziyor.

Bir de telefonla alakali midir bilemiyorum bir sorunum var. Telefonla gorusme yaparken kulak ve basin o kisminda hafif agri oluyor. Nereden baksan 10cm mesafeden konusuyorum. Yine agri yapıyor. Eski telefonlarimda da olurdu. Ancak bunda daha fazla oluyor. Boyle bir sey gördünüz mu? Duydunuz mu?
Valla ben bugüne kadar böyle bir durum yaşamadım, daha önceki Huawei Mate 7 dahil... İsterseniz 3-4 gün sadece kulaklıkla kullanın
Sorun devam ederse, bence acilen Nöroloji servisine bir görünmenizde fayda var

Son düzenleme:
Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
Bugün itibariyle benim :) . Alanlarada kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Rabbım.

Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
Skorpi Sana bir şey sorabilirmiyim. Çift hoparlöl olduğunu sanıyorum fakat youtube ile bir video açtığımda sağ hoparlöl ve kulaklık ahizesinden (görüşme yaptığında kulağını dayadığın yer) den müzik sesi geliyor. Benim bildigim kulak ahizesinden gelmez ve sol hoparlöl çalışmıyor sendede aynımı benim ayarladamı bir sorun var acaba ?

Oyla:

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
Cihazın alt bölümünde tek hoparlör var, diğer delikler mikrofon için, ikincil stereo hoparlör ise ahize içine gömülü bu modelde. FeaRLesS

Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
damn2u
Anladım sol tarafı ben hoparlör sanıyordum demek mikrofonmuş , sağ taraf ve ahize kısmında hoparlör var demek. Teşekkür ederim.

Oyla:

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Valla ben bugüne kadar böyle bir durum yaşamadım, daha önceki Huawei Mate 7 dahil... İsterseniz 3-4 gün sadece kulaklıkla kullanın
Sorun devam ederse, bence acilen Nöroloji servisine bir görünmenizde fayda var

Beyin kanseri falan olmayalim simdi :D Bir sorunum da. Ayarlari yapmama ragmen uygulamalar arkaplanda çalışmıyor. Hepsi kapaniyor. Oysa kimi uygulamaya ayricalik taniyorum. Pil tasarrufu modunu komple mi kapatmak lazim acaba|(

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi Sana bir şey sorabilirmiyim. Çift hoparlöl olduğunu sanıyorum fakat youtube ile bir video açtığımda sağ hoparlöl ve kulaklık ahizesinden (görüşme yaptığında kulağını dayadığın yer) den müzik sesi geliyor. Benim bildigim kulak ahizesinden gelmez ve sol hoparlöl çalışmıyor sendede aynımı benim ayarladamı bir sorun var acaba ?

Cihazın alt bölümünde tek hoparlör var, diğer delikler mikrofon için, ikincil stereo hoparlör ise ahize içine gömülü bu modelde. FeaRLesS
Sayın FeaRLesS öncellikle Cihazınız hayırlı olsun ve güle güle kullanın....Sorunuza, 3 gündür Hasta olmam sebebiyle anında cevap veremedim ve bu konunun önemine binaen yazma gereği duydum.
Altta her iki taraf da Hoparlör ve müzik dinlerken hem buradan, yani ikisinden de ve aynı zamanda kulaklık ahizesinden de Ses gelmektedir.Sağ hoparlör aynı zamanda da mikrofon vazifesi görmektedir.
Youtube dinlerken neden böyle olduğu konusunda bir fikrim yok

Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
Oncel
Sayın FeaRLesS öncellikle Cihazınız hayırlı olsun ve güle güle kullanın....Sorunuza, 3 gündür Hasta olmam sebebiyle anında cevap veremedim ve bu konunun önemine binaen yazma gereği duydum.
Altta her iki taraf da Hoparlör ve müzik dinlerken hem buradan, yani ikisinden de ve aynı zamanda kulaklık ahizesinden de Ses gelmektedir.Sağ hoparlör aynı zamanda da mikrofon vazifesi görmektedir.
Youtube dinlerken neden böyle olduğu konusunda bir fikrim yok
Öncelikle geçmiş olsun. Ne yaptıysam program ,formatlama ve mp3 programları hiç birinden sol taraftaki hoparlör delikli yer calismadi. Sağ ve kulaklık ahizesindeki hoparlör sorunsuz calisiyor. Üstteki arkadaşın dedigi şekilde ise sorun yok, ama skorpi lafina göre sıkıntı var demek.Tereddutte kaldım sorunluysa iade etmek istiyorum çünkü.

Oyla:
Üst Alt