Soru Xiaomi Mi Max 2 - Kimlerde var?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Arkadaşlar cihazın oyun performansıdan ve hızından memnun musunuz? Yani 60k antutu az gibi geldi. mi max 1 bile 80k antutu. Neredeyse aynı paraya antutudan 160k alan xiaomi mi5 plus var. Tabi ekran fark ettiriyor ama çok düşük değil mi 60k antutu 2017 yılında?

Oyla:

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Bende alacağım ama kararsız kaldım 1 sene içinde çöp mü olur telefon? Siyah rengini almayı düşünüyorum global versiyonmuş o ama b20 desteği yok çekim problemi çok yaşar mıyım kararsızım. Kimisi çekmiyor diyo kimisi hiç sorun yok bırak 4gy volte bile kullanyorum yazmış:S

Oyla:

FeaRLesS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖnaL
Cihazım
Mİ MAX 2
Konular
1
FeaRLesS hocam oncelikle hayirli olsun, aramiza hosgeldiniz. Cihazi iade etmenize gerek yok cunku alttaki izgarali alanlardan sag taraftaki dusuk frekansli hoparlor sol taraftaki mikrofondur. Ahize kisminda ayni zamanda yuksek frekans hoparlor gorevi gorur.
Çok teşekkür ederim. Resmi sitesinde de birşey bulamadım eu forumlardada böyle bir soru sorulmamıs demek ben hariç herkez farkında durumun ki sormamis kimse :). Skorpi seninkine fazladan hoparlör koymuşlar abi üretici duymasın geri ister belki :) İlginize teşekkürler Allah razı olsun cumlenizden

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çok teşekkür ederim. Resmi sitesinde de birşey bulamadım eu forumlardada böyle bir soru sorulmamıs demek ben hariç herkez farkında durumun ki sormamis kimse :). Skorpi seninkine fazladan hoparlör koymuşlar abi üretici duymasın geri ister belki :) İlginize teşekkürler Allah razı olsun cumlenizden
Valla ben bile artık neredeyse Cihazımın özel üretim olduğuna inanacağım yahu....her 2 hoparlör de muntazam çalışıyor...

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Skorpi hocam gün geçtikçe sayımız artıyor ;)

Bende alacağım ama kararsız kaldım 1 sene içinde çöp mü olur telefon? Siyah rengini almayı düşünüyorum global versiyonmuş o ama b20 desteği yok çekim problemi çok yaşar mıyım kararsızım. Kimisi çekmiyor diyo kimisi hiç sorun yok bırak 4gy volte bile kullanyorum yazmış:S
Bu cihazlarda b20 bandı yok hocam, 4g şehir merkezlerinde rahatlıkla kullanırsınız fakat merkezden biraz uzaklaştığınızda 3g/2g şeklinde devam eder. Sentetik test konusunda gelirsek, bana göre normal hayattaki kullanımla hiçbir alakası yok. Cihaz gayet akıcı ve yeterli zaten SD 625 güncel oyunların hepsini akıcı bir şekilde çalıştırıyor ben herhangi bir sıkıntı görmedim, daha geniş cihaz ve oyun performans incelemeleri için youtube bakabilirsiniz.

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Oyla:

eren15935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Oneplus 10 pro
Konular
11
Hoparlör soran olursa cevap vereyim. Altta tek hoparlör var. Ahizeden de tizler geliyorhi~~

Oyla:
Üst Alt