Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Auth key için modlu mi fit yüklemeniz gerekir
Modlu mi fit yükledim, hatta resim de attım dosyanın içinde key yok. Ve notify de uyku verisini alabiliyorken nasıl mi fit'de alamıyorum çok saçma. Şu anlık mi fit'e bağlı olarak notify kullanıyorum fakat mi fitten bağımsız notify kullanmak istiyorum. Fakat authy key save dediğimde bana verilen dosyada key olmuyor?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Modlu mi fit yükledim, hatta resim de attım dosyanın içinde key yok. Ve notify de uyku verisini alabiliyorken nasıl mi fit'de alamıyorum çok saçma. Şu anlık mi fit'e bağlı olarak notify kullanıyorum fakat mi fitten bağımsız notify kullanmak istiyorum. Fakat authy key save dediğimde bana verilen dosyada key olmuyor?
Mi fit e dosya erişim izni verdiniz mi ? Auth key dosyası Mi Fit uygulama dosyalarına kaydedilmiyor. Ana dizine Mi Fit adlı bir klasör ekleniyor ve içine İnformation.txt dosya ekleniyor bunu açtığınızda aşağıdaki resimle karşılaşacaksınız
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Mi fit e dosya erişim izni verdiniz mi ? Auth key dosyası Mi Fit uygulama dosyalarına kaydedilmiyor. Ana dizine Mi Fit adlı bir klasör ekleniyor ve içine İnformation.txt dosya ekleniyor bunu açtığınızda aşağıdaki resimle karşılaşacaksınız
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Evet o dosya geliyor içinde mac adresim de yazıyor fakat authy key olmuyor

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Orijinal Mi Fit e hangi hesapla girdiyseniz bunada aynı hesapla girmeniz gerekir. Google ile girilmiyorsa hata veriyorsa nasıl girileceği konuda mevcut
Evet aynı hesap ile girdim profil foton doğum bilgilerim falan hep aynı. Acep 4.6.0 mı indirsem 1 yerine?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orijinal Mi Fit e hangi hesapla girdiyseniz bunada aynı hesapla girmeniz gerekir. Google ile girilmiyorsa hata veriyorsa nasıl girileceği konuda mevcut
Uygulamayı durmaya zorlayıp tekrar girince halloldu teşekkürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şimdiki sorun işe authy key ile eşleştirdim ve pro sürümünü satın aldım nofity'nin fakat doğru düzgün çalışmıyor mesela durum ile nabızın yerini değiştiriyorum olmuyor müzik çalar tuşlarına atama yapıyorum olmuyor ne yapmam lazım. Mi fit uygulamasını zorla durdurdum belki silerim.

Son düzenleme:

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Nofity'i uyku takibi için yüklemiştim ve amacıma da ulaştım, hatta bunun üstüne pro sürümünü aldım fakat şu an pişmanım ve iade edeceğim sanırım. Çünkü uygulama çalışmıyor resmen. Pro sürümüne özel müzik çalar tuşları özelleştirme yapmışlar fakat çalıştığı yok. Onu geç daha hava durumunun yerini bildirimler ile değiştiremiyorum çok saçma. 26₺'den 21₺'ye indirim almıştım fakat 21₺'ye bile değmeyecek.
Yoksa normalde çalışıyor da bende mi bozuk?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Notify uygulamasını kullanmak Mi Fit kadar kolay değildir. Herşeyin tek tek ayarlanması gerekir. Ayrıca ekran sıralamasında ayarı yapıp geri tuşuna basınca kaydedilsinmi ? sorusu ile karşılaşırsınız evet e basınca kaydeder bilekliğe

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Mi Band 4, yüzde kaçta şarja koymak lazım? 20 iyimi?

Üst Alt