Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
16.09.2020 Tarihinde D&R'dan mi band 4 aldım 22.09.2020 17:30 civarı elime ulaştı. Mi uygulaması zaten vardı bende akıllı yağ ölçer tarı kullandığım için. Eşleştirme ve kurulum yaptım, tüm ayarları yaptım.
Nabız izleme bölümünde hem "Otomatik nabız izleme" hem de "Uyku yardımcısı" açık algılama sıklığı ise 5 dakika yaptım. Diğer ayarlarda açık.
Yabancı forumlarda baya gezdim ve sabah 9'dan sonra uyku takibi yapmadığını öğrendim. Fakat ben sabah saat 6'da yattığım halde uyku takibi yapmadı. Sorun nedir bunu nasıl çözebilirim?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
16.09.2020 Tarihinde D&R'dan mi band 4 aldım 22.09.2020 17:30 civarı elime ulaştı. Mi uygulaması zaten vardı bende akıllı yağ ölçer tarı kullandığım için. Eşleştirme ve kurulum yaptım, tüm ayarları yaptım.
Nabız izleme bölümünde hem "Otomatik nabız izleme" hem de "Uyku yardımcısı" açık algılama sıklığı ise 5 dakika yaptım. Diğer ayarlarda açık.
Yabancı forumlarda baya gezdim ve sabah 9'dan sonra uyku takibi yapmadığını öğrendim. Fakat ben sabah saat 6'da yattığım halde uyku takibi yapmadı. Sorun nedir bunu nasıl çözebilirim?
Bugünde deneyip tekrar yazın durumu daha ayrıntılı anlamış oluruz

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Tamamdır bugün de deneyeyim umarım çalışır

Mmt-Zyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Yeni güncelleme geldi. Bi güncelle istersen ona göre yazılımsal bi sıkıntı olmuş olabilir. Bende kullanıyorum sıkıntı olmadı ölçtü her açtığımda.

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Yeni güncelleme geldi. Bi güncelle istersen ona göre yazılımsal bi sıkıntı olmuş olabilir. Bende kullanıyorum sıkıntı olmadı ölçtü her açtığımda.
Evet güncellemeyi yapmamışım, yaptım şu an. Şimdi sabah 9'dan sonra ölçüm yapmadığını biliyoruz, peki akşam ve ya gece kaçtan sonra yapmaya başlıyor onu biliyor muyuz?

Mmt-Zyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Evet güncellemeyi yapmamışım, yaptım şu an. Şimdi sabah 9'dan sonra ölçüm yapmadığını biliyoruz, peki akşam ve ya gece kaçtan sonra yapmaya başlıyor onu biliyor muyuz?
Hiç takip etmedim saat kaçta yapmaya başladığını. Ama bildiğim kadarıyla hareketsiz kaldığını anlıyor uyuyunca ona göre başlıyor olabilir.

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Hiç takip etmedim saat kaçta yapmaya başladığını. Ama bildiğim kadarıyla hareketsiz kaldığını anlıyor uyuyunca ona göre başlıyor olabilir.
Anladım teşekkürler, mi band 4'ün hali hazırda olan bileklik ekranlarını beğenmediğim için PlayStore'dan başka bir uygulama indirip oradan bileklik ekranı seçtim, bunun bir zararı olmaz değil mi sonuçta sadece bileklik ekranını ayarlıyor?

Mmt-Zyn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Poco x3 Pro
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
5
Anladım teşekkürler, mi band 4'ün hali hazırda olan bileklik ekranlarını beğenmediğim için PlayStore'dan başka bir uygulama indirip oradan bileklik ekranı seçtim, bunun bir zararı olmaz değil mi sonuçta sadece bileklik ekranını ayarlıyor?
merak etmeyin bende mi band4 kullanıyorum. Kendi mi fit uygulamasının dışında başka uygulamalar kullanıp ekran resmini değiştiriyorum
Hatta bazen bazı programları varki navigasyon olarak ta kullandırıyor saati

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Yeni güncelleme olarak Mi Fit 4.6.x sürümlerinden bahsediyorsunuz bu sürümler sorunlu

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Ben cihazı yeni aldım.
vardiyalı çalışan biriyim. sürekli kolumda. Gayet güzel ölçüyor bende. Hatta geçenlerde inanamadım 2 saatten fazla derin uyku uyumuşum. :)
Acaba siz uyurken çok hareket ediyor olabilirmisiniz? Yada bileklik gevşekmi takılı kolunuzda? Bunlardan dolayıda olabilir.

Üst Alt