Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Yeni güncelleme olarak Mi Fit 4.6.x sürümlerinden bahsediyorsunuz bu sürümler sorunlu
Ben cihazı yeni aldım.
vardiyalı çalışan biriyim. sürekli kolumda. Gayet güzel ölçüyor bende. Hatta geçenlerde inanamadım 2 saatten fazla derin uyku uyumuşum. :)
Acaba siz uyurken çok hareket ediyor olabilirmisiniz? Yada bileklik gevşekmi takılı kolunuzda? Bunlardan dolayıda olabilir.

evet zaten bi düzeltemediler sorunları
Öncelikle bileklik sıkıca takılı. Ne çok sıkı ne gevşek. Çıkartınca biraz iz kalmış oluyor o derece sıkı. Bugün erken uyuyamadım ve 6~7 gibi uyudum gene çalışmadı. Evet mi fit playstore yorumlarına baktım çoğu kişi "bazı özellikler çalışmıyor" " 3 gündür uyku takibi yapamıyorum" gibi şeyler demiş. Sanırım sorun uygulamada. Mi fit dışında başka bir uygulama önerebilir misiniz? Ve teşekkürler~

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Öncelikle bileklik sıkıca takılı. Ne çok sıkı ne gevşek. Çıkartınca biraz iz kalmış oluyor o derece sıkı. Bugün erken uyuyamadım ve 6~7 gibi uyudum gene çalışmadı. Evet mi fit playstore yorumlarına baktım çoğu kişi "bazı özellikler çalışmıyor" " 3 gündür uyku takibi yapamıyorum" gibi şeyler demiş. Sanırım sorun uygulamada. Mi fit dışında başka bir uygulama önerebilir misiniz? Ve teşekkürler~
Başka uygulama maalesef.
Ben Mi Fit kullanıyorum.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Android kullanıyorsanız Notify Fitness for Mi Band uygulamasını kullanabilirsiniz. Mi Fit'ten hiçbir eksiği yok daha pro versiyon alırsanız Mi Fit'ten kat kat üstün fakat kullanımı Mi Fit kadar kolay değil.

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Android kullanıyorsanız Notify Fitness for Mi Band uygulamasını kullanabilirsiniz. Mi Fit'ten hiçbir eksiği yok daha pro versiyon alırsanız Mi Fit'ten kat kat üstün fakat kullanımı Mi Fit kadar kolay değil.
Güzel uygulamaymış cidden.

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Başka uygulama maalesef.
Ben Mi Fit kullanıyorum.
O uygulamayı indirip silmiştim, bugün tekrar indirip deneyeceğim, eğer uyku takibini yaparsa Pro'yu da alırım. Teşekkürler. Dikkat etmem gereken bir konu var mıdır bu uygulama hakkında?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mi Fit'e bağımlı çalışıyor. Mi Fit'ten bağımsız çalışmasını istiyorsanız önce sabitlenmiş konulardan modlu mi fit indirip uygulamadaki bileklik ayarlarına girip oradan da gelişmiş ayarlara girip en alttan save auth key butonuna basıp modlu mi fit i silin. Sonra Notify uygulamasında eşelştirme esnasında mi fit yüklü değil seçeneğini seçin. sizden bir kod isteyecek bu kodu telefonunuzun dosya yöneticisinde Mi Fit klasörü oluşturulmuş olacak bu klasördeki dosyada ";"den sonra bi kod olacak bu kodu notify e yazdığınızda başarılı bi şekilde eşleşmiş olacak sonra kullanmaya başlayabilirsiniz

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Mi Fit'e bağımlı çalışıyor. Mi Fit'ten bağımsız çalışmasını istiyorsanız önce sabitlenmiş konulardan modlu mi fit indirip uygulamadaki bileklik ayarlarına girip oradan da gelişmiş ayarlara girip en alttan save auth key butonuna basıp modlu mi fit i silin. Sonra Notify uygulamasında eşelştirme esnasında mi fit yüklü değil seçeneğini seçin. sizden bir kod isteyecek bu kodu telefonunuzun dosya yöneticisinde Mi Fit klasörü oluşturulmuş olacak bu klasördeki dosyada ";"den sonra bi kod olacak bu kodu notify e yazdığınızda başarılı bi şekilde eşleşmiş olacak sonra kullanmaya başlayabilirsiniz
Peki sizce notify mi yoksa modlu mi fit mi hangisi daha iyi olur benim için şu an?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

4.6.1 sürümü indirdim fakat google hesabı ile giriş yapamıyorum hüüü

Peki sizce notify mi yoksa modlu mi fit mi hangisi daha iyi olur benim için şu an?

4.6.1 sürümü indirdim fakat google hesabı ile giriş yapamıyorum hüüü
Xiaomi hesabım ile giriş yaptım şimdi dediğin gibi notify için ayarlana yapacağım

Keyi göstermiyor anlamadım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-24-14-23-50-45.jpg
    Screenshot_2020-09-24-14-23-50-45.jpg
    86,7 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Masato

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
OPPO Reno 2 Z
Konular
1
Mi fit uygulaması yüklü seçeneği ile uygulamayı kurdum, mi band 4 uygulamasından verileri eşleştir dedim dün ve bugün uyuduğum veriler geldi. Şu an çok mutluyum, fakat orjinal program mi fit'in işe yaramayıp başka bir uygulamanın yaraması beni şaşırttı teşekkürler. Bu arada mi fit hala telefonda kurulu çünkü authy key bulamadım, fakat buna rağmen iyi çalışıyor gibi. Şimdi ne yapmalıyım?

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mi fit uygulaması yüklü seçeneği ile uygulamayı kurdum, mi band 4 uygulamasından verileri eşleştir dedim dün ve bugün uyuduğum veriler geldi. Şu an çok mutluyum, fakat orjinal program mi fit'in işe yaramayıp başka bir uygulamanın yaraması beni şaşırttı teşekkürler. Bu arada mi fit hala telefonda kurulu çünkü authy key bulamadım, fakat buna rağmen iyi çalışıyor gibi. Şimdi ne yapmalıyım?
Auth key için modlu mi fit yüklemeniz gerekir

Üst Alt