Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

ulubey6334

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halit
Cihazım
Xiaomi poco x3
Konular
0
Merhabalar nasılsınız verdigim rahatsızlık için özür dilerim poco x3 nfc telefonum brick oldu telefona mi flash tool ile rom yüklüyordum clean all seçeneğini seçtim rom yüklemeye başladım yüklemenin ortasında bir hata sonucu telefon düştü ve kablo çıktı bu yüzden rom yükleme yarıda kaldı rom yüklemeye başlarken botladır kilidini kapat seçeneğinde bırakmışım anlayacağınız hem rom yarıda kadı hem telefon belleği tamamen silindi ve botladır kilidi kapanıdı telefon açılmıyor poco ekranında kalıyor telefon açılmadığı için botladır kilidini ve usb hata ayıklamayı açamıyorum onlar açılmadığı içinde yeniden rom atamıyorum formda dolaşıp bir çare ararken bu siteyi gördüm bu konularda bilgili ve uzmansınız sanırım bende size sormak istedim telefona tekrar rom atmak mümkünüm bir yolu var mı yapacağınız yardımlar için şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Optistable

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 6 pro
Konular
3
Allah aşkına yardım eder misiniz ?

Geçici bir süreliğine redmi note 6 pro kullanmam gerek ve android 10 ve üzeri kullanmam gerek.

Rom atılmıyor bootloader kapalı. Sim cardım yok takacak bu telefona.

Biri yardım edebilir mi bu konuda bana ? BL kilidi açılacak sim kartsız ve mümkünse beklemeden twrp de kurulursa ben rom atarım....

astravolta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
redmi
Konular
0
merhabalar, redmi note 11s
telefon açılmıyor yardımcı olabilirmisiniz?

astravolta

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adem
Cihazım
redmi
Konular
0
Ben telefonu çift imei atılmış şekilde almıştım. güncelleme yapılamıyordu, google mail adresi ile girilmiyordu. herşeyi silip tekrar fastbootdan enginerin rom yükledim(baya uğraştım), sonra mediatec için flash yükledim, ndata hatası veriyor açılmıyor. fastboot a giriyor oradan uygun rom yüklemeye çalıştım. bu kez de 5 saniyede rom yüklendi diyor ama yüklemiyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ben telefonu çift imei atılmış şekilde almıştım. güncelleme yapılamıyordu, google mail adresi ile girilmiyordu. herşeyi silip tekrar fastbootdan enginerin rom yükledim(baya uğraştım), sonra mediatec için flash yükledim, ndata hatası veriyor açılmıyor. fastboot a giriyor oradan uygun rom yüklemeye çalıştım. bu kez de 5 saniyede rom yüklendi diyor ama yüklemiyor
özel mesaj ile bilgi verdim

mustisinemcim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
redmi note 9pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu turtulamaz..
redmi note 9 pro joyeuse yapılıyormu

Üst Alt