Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Redmi 9T NV Data is Corrupted Hatası veriyor. Bootloader kilidi kapalı. Ürün yurtdışımı imei atılmış mı atılmamış mı bilmiyorum. Nasıl bir işlem yaparız ne kadar ücret çıkar. Birazda hayır işi olacak başkasına .
imei atıldığı için bu ekrana düşüyor zaten.bazı durumlarda arka kapak açılıp edl moda alınması gerekebiliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Niwmera26

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kasım can ka
Cihazım
Xoamia
Konular
1
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
Bootloader kilidi açık mı kapalı mı nasıl anlaşılır

Ferdiysk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferdi
Cihazım
K20 pro
Konular
2
Hocam benim mi 11 ultra cihazım da kapandı açılmıyor. Aygıt yöneticisinde 9008 diye görüyor cihazı.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hocam benim mi 11 ultra cihazım da kapandı açılmıyor. Aygıt yöneticisinde 9008 diye görüyor cihazı.
yazılımsal bir müdahaleden sora böyle olduysa yetkili hesap ile yazılım yüklenir açılır..

ilkerilyas_

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İlker İlyas
Cihazım
Redmi Note 9
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Cihazıma Fastboot ROM atarken 'NV Data is corrupted' hatasına düştü. Her şeyini normal yapmama rağmen. Cihazı kurtarma gibi bir şansımız var mı?

ahmet gezgin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet gezgin
Cihazım
zte v5
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
S.A. Redmi 9 lancelot Bootloader kilidi açık açılış ekranında kaldı uzaktan olurmu fiyat ne kadar.

Üst Alt