Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

rollorok

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Not 10
Konular
0
Sanıyorum evet.

Fuatdemirbilek_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fuat
Cihazım
Redmi 9c
Konular
1
ne tür bir sorun yaşıyorsunuz? imei atılmış cihazmı? imeiden sonramı böyle oldu?
Yok telefon yurt içi kendi mağazasından alınma ama arka kapat tamiri oldu ondan sonra bu şekilde oldu şebeke 3g de full çekiyor 4.5 g alınca 2 diş ne internete girebiliyorum ne telefonla konuşabiliyorum sesim kesilip duruyor

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Yok telefon yurt içi kendi mağazasından alınma ama arka kapat tamiri oldu ondan sonra bu şekilde oldu şebeke 3g de full çekiyor 4.5 g alınca 2 diş ne internete girebiliyorum ne telefonla konuşabiliyorum sesim kesilip duruyor
donanımsal arızadır o zaman. garanti varsa garantiye gönderin

levent_has

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
Merhabalar,Redmi 6 ( cereus) modeli için desteğiniz mevcut mu? Mi account remove ve FRP mümkün mü? İnternete bağlandıktan sonra settings'e girilemiyor.Google hesabımı aktif edebiliyorum.Fakat cihazdan mi account sign out yapmadan cihaza flash yapıldı,ve cihazın mi account'u da resmi olarak silinmişti,cihazın account ile bağlantısı kesilmedi maalesef.Durum bu..

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar,Redmi 6 ( cereus) modeli için desteğiniz mevcut mu? Mi account remove ve FRP mümkün mü? İnternete bağlandıktan sonra settings'e girilemiyor.Google hesabımı aktif edebiliyorum.Fakat cihazdan mi account sign out yapmadan cihaza flash yapıldı,ve cihazın mi account'u da resmi olarak silinmişti,cihazın account ile bağlantısı kesilmedi maalesef.Durum bu..
özel mesaj ile bilgi verildi

faster688

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ENES
Cihazım
Mİ6
Konular
0
Redmi 9T NV Data is Corrupted Hatası veriyor. Bootloader kilidi kapalı. Ürün yurtdışımı imei atılmış mı atılmamış mı bilmiyorum. Nasıl bir işlem yaparız ne kadar ücret çıkar. Birazda hayır işi olacak başkasına .

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt