Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

orthh

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur Karakuş
Cihazım
Mi8
Konular
0
ne tür bir işlemden sonra böyle oldu? ne yaptınız?
Gece gece gaza geldim, experience rom kurayım dedim. Ordan buraya, çalışan telefonu açılmaz hale getirdim. Esasında kurulumlarda problem de yaşamadım. En son tekrar orjinal roma dönmek istedim, twrp flashladım romu yükledim mi logosunda kaldı. 1 saate yakın bekledim. Olmayınca, mi flash ile fastboot üzerinden atayım dedim orda da sürekli hatalar verdi, flashing yazıp cihaza bir türlü bağlanmadı 15-20 saniye sayıp tekrar deneyin vs yazdı. Dedim bilgisayarı ve telefonu bir kapatıp açayıp, normal olarak kapadım. Sonrasında hiç bir şekilde açılmadı. QDL9008 olarak aygıt yöneticisinde görüyor ama cihazı. Cihazın en ufak yazılımsal ya da bir donanımsal problemi fln yoktu. Keyfe keder bozdum :)

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Gece gece gaza geldim, experience rom kurayım dedim. Ordan buraya, çalışan telefonu açılmaz hale getirdim. Esasında kurulumlarda problem de yaşamadım. En son tekrar orjinal roma dönmek istedim, twrp flashladım romu yükledim mi logosunda kaldı. 1 saate yakın bekledim. Olmayınca, mi flash ile fastboot üzerinden atayım dedim orda da sürekli hatalar verdi, flashing yazıp cihaza bir türlü bağlanmadı 15-20 saniye sayıp tekrar deneyin vs yazdı. Dedim bilgisayarı ve telefonu bir kapatıp açayıp, normal olarak kapadım. Sonrasında hiç bir şekilde açılmadı. QDL9008 olarak aygıt yöneticisinde görüyor ama cihazı. Cihazın en ufak yazılımsal ya da bir donanımsal problemi fln yoktu. Keyfe keder bozdum :)
özel mesaj ile bilgi verildi.

tqokmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alis
Cihazım
Note 7
Konular
0
Slm hocam IMEI alınamadı hatası alıyorum IMEI uçtu bootloader kilitli daha önce kaydı ben yapmadım mi hesab girişi olmuyor yardımcı olabilirmisiniz

efece

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eyüp
Cihazım
Not6
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihtimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
Selamünaleyküm bende resmi not 9 var güncelleme sonrası telefon mı yazısında açılıp kapanıyor ses açma ve ses kısma tuşları ise yaramıyor acil yardım lazım teşekkürler

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Bizde yardımcı olabiliyormuyuz yoksa sadece sizmi
bu konuya genelde ücretli destek gereken kişiler yazar. o yüzden forumdaki normal konularda yardımda bulunabilirsiniz. Ücretli işlemler için forumda tek yetkili kişi biziz hocam. Aksi hareket forumdan uzaklaştırılma sebebidir..

Üst Alt