Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Muhammet emin41

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Redmi note 9
Konular
3
bu konuya genelde ücretli destek gereken kişiler yazar. o yüzden forumdaki normal konularda yardımda bulunabilirsiniz. Ücretli işlemler için forumda tek yetkili kişi biziz hocam. Aksi hareket forumdan uzaklaştırılma sebebidir..
Yani biz ücretli işlem yapamiyoruz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Kafam karıştı yasak değil mi yani tespit edilirse uzaklaştırılmış oluyorsak yasak demek olmuyor mu
uzaklaştırılıp ban yediğinize göre Sizce yasakmıdır değilmidir kafa karışak ne var onu anlamadım tabiki yasak tek yetkili teknik servis biziz..

Aslan936

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hamza
Cihazım
General mobi
Konular
0
note9s rom attım imei duruyor mesaj geliyor mobil veri giriyor fakat kimseyi aramıyor arama sonlandı diyor direk bootloader kilitli nasıl çözebiliriz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
note9s rom attım imei duruyor mesaj geliyor mobil veri giriyor fakat kimseyi aramıyor arama sonlandı diyor direk bootloader kilitli nasıl çözebiliriz
bootloader kilidi açıkmıydı?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Yani biz ücretli işlem yapamiyoruz
Yasak değil hocam ama forum yönetimi ücretli onarım yapılabilmesi için bazı kriterler getirmiş. Bu kriterleri karşılayan daha doğrusu üyelik ücretini ödeyen şimdilik sadece konu sahibi. Tek bir teknisyen olacak diye bir kural yok yani hocam. Siz de ilgileniyorsanız aşağıdaki konuyu inceleyin.

Enagram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bülent Aray
Cihazım
Note 9 pro ve s
Meslek
Emekli
Konular
0
mrb. redmi 9 t güncellemeden sonra açılmıyor. Bir hafta bekledikten sonra şarj almaya başladı tam dolunca açıldı tekrardan yeniden başlat yapınca tamamen kapandı herhangi bir işlem yapmıyor Bilgisayara bağlayınca ses çıkarıyor. bu telefonun yapılabilme durumu nedir onarım yapılırsa ücreti nedir

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
mrb. redmi 9 t güncellemeden sonra açılmıyor. Bir hafta bekledikten sonra şarj almaya başladı tam dolunca açıldı tekrardan yeniden başlat yapınca tamamen kapandı herhangi bir işlem yapmıyor Bilgisayara bağlayınca ses çıkarıyor. bu telefonun yapılabilme durumu nedir onarım yapılırsa ücreti nedir
Anakarta küçük bir müdahale yapılması gerekli. bu modellerde kronik bir sorun bütün cihazlarda oluyor/olacaktır. Kargo ile gelirse hallederiz. ya da yaşadığınız yerde de araştırabilirsiniz..

LOGBOOK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuncay
Cihazım
samsung note 5
Konular
0
İyi günler elimde redmi note 9 var güncelleme sonrası telefon kapandı yeniden rom kurmyı denedim şimdi telefon açılıyor fakat "this mıuı versiyon cant be installed on this device" ikazı veriyor ve o ekranda kalıyor. Çözümü nedir?

Üst Alt