Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

Hizli K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hizli k
Cihazım
mi 8
Konular
0
mi 8 cihazım var.
bootlader kilitlendi.

mi hesabı cihazda tanımlı değil.
sadece ekran açılıyor ve Main menu kısmı geliyor.
tamir yapabilir misiniz ?
özel mesaj atamadım. sistem izin vermedi

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
mi 8 cihazım var.
bootlader kilitlendi.

mi hesabı cihazda tanımlı değil.
sadece ekran açılıyor ve Main menu kısmı geliyor.
tamir yapabilir misiniz ?
özel mesaj atamadım. sistem izin vermedi
EDL için arka kapak açabilir, edl porta alabilirseniz uzak bağlantı ile tamirini gerçekleştiririz.

Hizli K

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hizli k
Cihazım
mi 8
Konular
0
iletişim numarası verir misiniz, konuşalım

melikssahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melik
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Merhabalar elimde Redmi Note 9(merlin) bulunmakta cihazı satın aldığımda kilidi açıktı. Cihazıma twrp yüklerken hardbirck ettim ve spflashtool ile yazılım atmak zorunda kaldım fakat bu sırada cihazın kilidi kapanmış. Cihaza başarılı bir şekilde yazılımı kurdum fakat boot ekranında bir anda kapanıp recoverye girmekte ve recovery de alt kısımda "This MIUI version can't be installed on this device" yazmakta. Biraz araştırdığımda kilit kapandığından ötürü olduğunu gördüm fakat kilit açmaya çalıştığımda Ayarlar gidip geliştici ayarlarından bir şeyler yapmamı istiyor fakat sistem açılmadığı için bunu yapamamaktayım lütfen yardımcı olun.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Merhabalar elimde Redmi Note 9(merlin) bulunmakta cihazı satın aldığımda kilidi açıktı. Cihazıma twrp yüklerken hardbirck ettim ve spflashtool ile yazılım atmak zorunda kaldım fakat bu sırada cihazın kilidi kapanmış. Cihaza başarılı bir şekilde yazılımı kurdum fakat boot ekranında bir anda kapanıp recoverye girmekte ve recovery de alt kısımda "This MIUI version can't be installed on this device" yazmakta. Biraz araştırdığımda kilit kapandığından ötürü olduğunu gördüm fakat kilit açmaya çalıştığımda Ayarlar gidip geliştici ayarlarından bir şeyler yapmamı istiyor fakat sistem açılmadığı için bunu yapamamaktayım lütfen yardımcı olun.
özel mesaj ile bilgi verildi.

MchTHsyN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mücahit
Cihazım
Xaomi Note 8
Konular
6
mi 11t pro için uzaktan bağllantı ile imei atılması mümkün müdür ?

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

DESTEKLENEN MODELLER (QUALCOMM)

Mi S ( Gemini ) Mi 5s ( Capricorn ) Mi 5X ( Tiffany ) Mi 5s Plus ( natrium ) Mi 6 ( Sagit ) Mi 6X ( Wayne ) Mi 8 ( dipper ) Mi 8 Lite ( platina ) M 8 Pro ( equuleus M 8 SE ( Sirius ) Mi 9 Lite ( pyxis ) Mi 9 SE ( grus ) Mi CC9 ( pyxis ) Mi CC9 Meitu Edition ( vela ) Mi CC9e ( laurus ) Mi Max ( Hydrogen ) Mi Max 2 ( Oxygen ) Mi Max 3 ( Nitrogen ) Mi Mix ( Lithum ) Mi Mix 2 ( Chiron ) Mi Mix 2s ( Polaris ) Mi Mix 3 ( perseus ) Mi Mix 3 5G ( andromeda ) PocoPhone F1 ( beryllium ) Redmi 5 Plus ( virice ) Redmi 5A ( riva ) Redmi 6 Pro ( sakura ) Redmi 7A ( pine ) Redmi 8 ( olive ) Redmi 8 Dual ( olivewood) Redmi 8A ( olivelite) Redmi 8A Pro ( olivedual ) Redmi Go ( tiare ) Redmi Note 4 ( Nikel ) Redmi Note 4X ( Mido ) Redmi Note 5 (Vince) Redmi Note 5 Plus ( Vince ) Redmi Note 5 Pro ( Whyred ) Redmi Note 5A ( Ugg ) Redmi Note 6 Pro ( tulip ) Redmi Note 7 ( lavender ) Redmi Note 7 Pro ( violet ) Redmi Note 7S Redmi Note 8 ( ginkgo ) Redmi Note 8T ( willow ) Redmi Pro ( omega ) Redmi S2 ( ysl ) Redmi Y2 (ysl)

DESTEKLENEN MODELLER (MTK)
Note 8 Pro (Begonia)
Note 9 (Merlin)
Redmi 9 (Lancelot)

(Diğer modeller için sorunuz)

GEREKLİ BİLGİLER :

* Bootloader Kilidi açık / Kapalı
* Bootloader kilidi kapalı cihazların arka kapakları açılması gereklidir.
* Güncelleme alır
* Sıfırlama sonrası tekrar mi hesap ve şifre istemez..
* Herhangi bir VPN vb. arka plan uygulaması gerektirmez..

- Bu işlemler uzaktan bağlantı sistemiyle yapılabilmektedir. İşlemlerin hızlılığı ve hata ihkilit açıkmı bilmiyorum abimin cihazı urtdışı matimallerinin en aza indirgenmesi adına donanımı yüksek bilgisayar tercih edilmelidir.. -

FİYAT BİLGİSİ :

Fiyat bilgisi için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

Not: Bu servisle işlem yapılan cihazlara ait her türlü vicdani, Dini ve Hukuki sorumluluk cihaz sahibine aittir. Şahsım ve Miuiturkiye Forumu sorumlu tutulamaz..
merhaba note9 cihazı miui güncellemesi aldıktan sonra bootlop oldu kilit açıkmı bilmiyorum cihaz abimin yurtdışı cihazı fastboota girmiyor arka kaoak açık fiyat ne olur

Üst Alt