Haber Xiaomi Mi A2 Gelen Güncellemeler ve Kullanıcı yorumları

Bilal93

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal
Cihazım
Mİ MİX 2
Konular
3
ekran dalgalanma sorunu bende de mevcut umarım düzeltriler. Teli yeni aldım cok kurcalamadan güncelleyince donanımsal bişey sandım :)

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
burda bu yorumalrı yazan herkes xiaomi.eu daki romalrdan bahsetmiyor sanrım değil mi?

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Aman, saf Android çok hantal. Niye uğraşıyorsunuz acaba. Miui yükleyin telefon o kadar güzel oluyor ki bir daha dönmezsiniz.

gimmeluck

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ozan
Cihazım
mi5
Konular
38
Aman, saf Android çok hantal. Niye uğraşıyorsunuz acaba. Miui yükleyin telefon o kadar güzel oluyor ki bir daha dönmezsiniz.
ben de onu diyorum hocam,
xiaomi.eu daki güncel romu TWRP ile klasik şekilde flashlayamıyor muyuz A2'ye ?

yani alırsam nedeni saf android filan değil, uygun fiyato ve özellikleri olacak, ama miui atılamıyorsa veya stabil çalışmıyorsa bilmem lazım..

xiaomi.eu'da şu anda bile eni güncelleme var ama model adı mi6x diye belirtilmiş, buna flashlanabiliyor mu acaba sorunsuz şekilde , sizde ne var?

TR26SkyWalker26TR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SkyWalker
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
13
Hantal ama uzun ömürlü yavru ceylan..
Bence aşağı yukarı her firmanın kendi ROM'u varken, pekte uzun ömürlü değil. :) Yani evet sonsuza kadar çıkacak ama kullanılır mı bilmem. Elbette her romun kalbinde yaşamaya devam edecek ancak daha hafif bir şekilde. :) Elbette olmazsa olmaz ama dediğim gibi saf Android'in, tek başına değil, MIUI, Samsung Experience gibi kullanılması lazım. Çok daha iyi oluyor inanın bana. ;)

irish

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orkun
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
0
Mart güncellemesinde de renk dalgalanma sorunu devam ediyor..Koyu renk dalgalanmaları geçmemiş.. özellikle siyah renkteki bir duvar kağıdı kullanımında ekranın üst kısmı gri tonlarda..

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Mart güncellemesinde de renk dalgalanma sorunu devam ediyor..Koyu renk dalgalanmaları geçmemiş.. özellikle siyah renkteki bir duvar kağıdı kullanımında ekranın üst kısmı gri tonlarda..
Ya şu renk dalgalanmasını bi benmi göremiyorum video çekermisiniz başka telefondan filan ben yanşışlıkla yenıden başlatınca şubatı yüklemişti sizşn dediniz renk olayı bende olmadı şimdi mart geldı onuds denemedim duvar kağıdıda siyah canavar gibi renk dalgalanma yok bende aşağı yukarı yaptım

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Whatsappta oluyordu bende WhatsApp açtığımda sağa sola sekmeleri çektiğim zaman sol üst köşede beyaz renkli harelenmeler oluyordu YouTube da var bununla ilgili video ama şuan bulamadım gri olma durumunu ben ekran parlaklığını en son da açtığımda görebiliyorum onun dışında gri olmayi fark etmiyorsunuz

Üst Alt