Haber Xiaomi Mi A2 Gelen Güncellemeler ve Kullanıcı yorumları

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Şubat Güncellemesinde;

Ön kamera kalitesi düştüğü söyleniyor.
Pilde az bir iyileşme görülmüş.
Kulaklık üzerinden ses çıkışı önemli ölçüde arttı.
Ram yönetimi sorunu çözüldü.
Parmak izi sensörü hızı arttı.
Uygulama açılış süresi çözüldü.
Sistemin gecikmesi de çözüldü.
Hoparlör seside yükselmiş deniliyor ben aralık güncellemesindeyim halen
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

5 şubat 2019 güncellemesini yapmayın 6 gb mi a2 modeli var elimde canavar gibi telefonda şuan dokunamtik sorunu yaşıyorum kırılmaz camdan zannedip söktüm bide kırılmaz cam parası girdi. 1.5 aylık cihaz şimdi sürüm düşürttürmek için garantiye yollasam 20 gün yok telefon napıcam diye kara kara düşünüyorum bi akıl verebilecek olan var mı ?
Sürüm düöürmeyebilirler garantide ayrıca botloader açık değil düşürselerde para alabilirler düşürürse android 8 yüklettir

Laumexs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serkan
Cihazım
Mı a2
Konular
3
Güncelleme sonrası dokunmatik sorunu yaşamadım. Ses hoparlörler ve kulaklıkta artmış.

Sorun yaşayanlar yada güncelleme sonrası sağlıklı çalışması için yedekleme alıp videodaki gibi format atarsa sağlıklı olur. Ekranda takılı kalan arkadaş videodaki gibi format atsın. Belki kurtarır.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

irish

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orkun
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
0
yeni gelen güncellemeden sonra ekrandaki siyah renkler bi cozutmuş gibi.yani siyahlar eskisi gibi siyah değil hafif griye çalıyor.benden başka fark eden var mı? yada başkasında da olan ?
Aynı sorun bende de var.. ayrıca uygulamalarda ekranı kaydirinca renk dalgalanması da oluyor.. sesimizi kime duyursak

Evet aynen bende de öyle
Aynı sorun bende de var.. ayrıca uygulamalarda ekranı kaydirinca renk dalgalanması da oluyor.. sesimizi kime duyursak

Guvenlik güncellemesiden sonra On ve arka kamerada ciddi derecede düşüklük var.

Kulaklık taktigimizda gelen ses iyice artmış bu çok guzel.

Siyah ekran griye dönüşüyor ve ekranda renkler şerit seklinde. Sanki ekrana panjur takmış gibisiniz şerit serit.

Ayrıca whatsapta ekranı aşağı yukarı kaydirdikca üst ekranin yeşil olan kısmında sanki renkler yanıp sonuyor.

Gri ve siyah ekranda aşırı ton dalgalanması mevcut.
İzohipsler gibi halkalar şeklinde

Skypede arama yaptığınızda ortaya çıkan gri ekrana bakarsanız dediğimi anlarsiniz.

Renkler Bir garip olduğu telefonda.
Resim ekledim umarım ne demek istediğim anlaşılmıştır.
Sizde de aynı sorunlar var mı acaba ?

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
sizin olumsuz yorumlarınızı gördükten sonra şubat güncellemesini yapmama kararı almıştım, bu söylediğiniz sorunlar fixlendi mi? yoksa halen devam ediyor mu? ona göre güncelleme yapacağım

ttlga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
Mi 11 Lite
Konular
14
sizin olumsuz yorumlarınızı gördükten sonra şubat güncellemesini yapmama kararı almıştım, bu söylediğiniz sorunlar fixlendi mi? yoksa halen devam ediyor mu? ona göre güncelleme yapacağım
yok sakın yapma.daha fix güncellemesi gelmedi.bekliyoruz işte :(

Fatih38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
4
Aynı sorunlar bende de var.. uygulamalarda renk dalgalanmaları oluyor . Ve uygulamalar da açılırken bayağı bir bekliyor yani genel itibariyle telefon yavaşlamış.. şuan bunu yazarken bile kasıyor.. inşallah en kısa sürede sesimizi duyarlar.. çünkü çok büyük bir hevesle aldığım ve memnun kaldığım Mi A2 telefonumdan soğumaya başladım ...

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Bende 6gb sürüm var ne dokunmatik sorunu ne kamera portre modu cokmesi ne de siyah gri geçiş renk bozukluğu yok Ocak güncellemesi de Şubat guncellemesi de geldi sırasıyla cepporttan almıştım 10 numara telefon, bazen çağrı sırasında kulagimdayken ekran kilidi açıldığı için tuşlara degiyordu rahatsız oluyordum o suan gelen güncellemeden sonra düzelmiş artık çağrı sırasında kolay kolay açılmıyor ekran kilidi

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Aynı sorunlar bende de var.. uygulamalarda renk dalgalanmaları oluyor . Ve uygulamalar da açılırken bayağı bir bekliyor yani genel itibariyle telefon yavaşlamış.. şuan bunu yazarken bile kasıyor.. inşallah en kısa sürede sesimizi duyarlar.. çünkü çok büyük bir hevesle aldığım ve memnun kaldığım Mi A2 telefonumdan soğumaya başladım ...
En iyisi android 8 di herşryin ilk çıkanı iyi bende 9 a 20 gün sonra geçtim görsellik ve bazı özelliklet cezbetti ama ocak ve şubat güncellemelerini yapmadım aralıktayım

Üst Alt