Haber Xiaomi Mi A1 Tanıtıldı: Snapdragon 625, Android One, Dual Kamera!

Uzun zamandır beklenen gün geldi ve Xiaomi bugün düzenlenmiş olduğu etkinlik ile Xiaomi Mi A1 modelini Xiaomi sevenlere tanıttı. Mi A1 aşağıda listesi verilen ülkelerde satılacak Mi A1’in ilk satışı 12 Eylül öğleden sonra olacak ve yakında bir süre sonrada perakendeciler tarafından satılacak. Şimdi fiyatı hakkında konuşalım! Mi A1’in fiyatı 14.999 INR’dir. …

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam o kadar güzel anlatıp, tanıtmışsınız ki, insanın neredeyse alası geliyor...teşekkürler8=)

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Çok güzel bir anlatım olmuş teşekkürler

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oguzhan5200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oguzhan
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9
Anlatım çok güzel. En son nexus 5 ile stock android arayüzünden kopmuştum. Portlanmış romlar ise stabil çalışmıyor. Yüzde 90 alacağım bu telefonu. En erken ne zaman tr gelir. Garanti önemli değil.

Su-i Hal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Mi6
Konular
3
Google ile ortaklığı daha çok duyulmasını sağlayacaktır Xiaomi'nin. Ayrıca telefonda Mi6 gibi olacaktır kesinlikle.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Israrla düzeltilmeyen kullanışsız bildirimleri olmasa MIUI'dan başka sistem kullanılmaz tabi ki hocam :)

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Hocam yıllardır MIUI kullanan biri olarak hiç bildirim sorunum olmadı desem... :) Yani elbette ki bu kadar kişi yazdığına göre bir sıkıntı vardır muhakkak ama bana şimdiye kadar hiç denk gelmedi. Bir şeyler hatalı yapılıyor herhalde ama hatalı yapılan şey ne bilemiyorum.

eymenygt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eymen
Cihazım
Mi5 3/64
Konular
3
Hocam yıllardır MIUI kullanan biri olarak hiç bildirim sorunum olmadı desem... :) Yani elbette ki bu kadar kişi yazdığına göre bir sıkıntı vardır muhakkak ama bana şimdiye kadar hiç denk gelmedi. Bir şeyler hatalı yapılıyor herhalde ama hatalı yapılan şey ne bilemiyorum.
Hocam bahsettiğim şey çok kullanışsız olmaları. Tek parmakla çekemiyoruz, iki parmakla çekilebiliyor öyle yapınca da aynı mesajı 2 defa gösteriyor. Bir de durum çubuğunda uygulama simgesi olarak çıkıyor ki çok çirkin bir görüntü oluyor. AOSP Android 7'nin bildirim sistemini görmüşsünüzdür. Örneğin WhatsApp'ten 3 sohbetten 10 mesaj var. O bildirimi genişletince 3 sohbetin mesajları ayrılıyor ve sohbetlere ayrı ayrı hızlı cevaplama seçeneği çıkıyor. Sürekli kullanıyorum bu özelliği ve MIUI yükleyip 1 saat bile dayanamamamın tek nedeni bu lanet bildirimler. Bunu Xiaomi'ye bildirecek bir yer de bulamadım. MIUI 9'dan umudum bunu düzeltmeleri idi fakat o konuda da büyük bir hayal kırıklığına uğradım.

Üst Alt