İnceleme Xiaomi Mi A1 İlk İzlenimlerim

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
ArizonaDream PARMAK İZİYLE DURUM ÇUBUĞU AŞAĞI İNDİRME MEVCUT :)

Ayarlar > Sistem > Diller ve Giriş > Gelişmiş / Hareketler

Bu yolu izlersen bulabilirsin. Daha da kısası var. Ayarlara gir, arama butonuna hareketler yaz çıkar ;)
Teşekkür ediyorum Oreo'nun son güncellemesi ile şükür ki geldi ilk guncellemesinde eklemeyi unuttular heralde :D

merak_zamanı

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
volkan
Cihazım
apple x
Konular
0
öncelikle verdiğiniz cevaplar için çok saolun gerçekten çok yardımcı oldunuz fakat bir sorum daha var fiyatı 1800 tl altı olan en iyi xioami sizce hangisi ? Şimdiden teşekkürler

Frontier07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Selamlar kısmet olursa muhtemelen aldığım A1 bu gün elime ulaşacak uzman android kullanıcısı değilim daha önceden 4 yıl kullandığım bir Çin işi Leagoo vardı ama o zamandan bu yana cihaz teknolojileri acaip gelişti değişti A1 sanıyorum default olarak Android 7 ile gelecek açıldığında güncelleme alacak / mı ? sürüm yükseltmek çok fark ettirir mi ? Birde cihaz zaten 64 gb dahili depolamaya sahip ayrıca hafıza kartı gereklimidir ? Telefonu root lamak gerekli midir ? yaparsak garanti kapsamına girmiyor muhtemelen bu cihaz için önerebileceğiniz ön yüzüde kaplayan kılıf koruyucu kapak vs var mı ? Yorumlayacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Vendetta0

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kağan
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Merhabalar. Bende Pazar günü Xiaomi mi A1 alarak aranıza katıldım. Lg V10 cihazım vardı, 1.5 sene sonra malum bootloop sorunu ile patladı. Cihaz TR garantili fakat benim telefondan sürekli işlerim olduğundan, hem şimdilik beni götürecek, sonrasında anneme yetecek bir telefon aradım ve bu telefonu aldım. 1 gün kullandım henüz ama gerçekten harika bir telefon.

Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz, çünkü cihaz çok ince ve çizilmeye müsait, ben kesinlikle rahat edemem bu şekilde :D Masanın üstüne koyamadım daha kamera çıkıntılı olduğundan. Güzel bir silikon kılıf öneriniz var mıdır? ekran koruyucusu olarak da kutudan çıkanı mı kullanayım sizce?
Lg V10 telefonumda Spigen marka Rugged armor kılıf kullanıyordum.

saktas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sinan
Cihazım
Xioami Mi A1
Konular
0
Merhabalar. Bende Pazar günü Xiaomi mi A1 alarak aranıza katıldım. Lg V10 cihazım vardı, 1.5 sene sonra malum bootloop sorunu ile patladı. Cihaz TR garantili fakat benim telefondan sürekli işlerim olduğundan, hem şimdilik beni götürecek, sonrasında anneme yetecek bir telefon aradım ve bu telefonu aldım. 1 gün kullandım henüz ama gerçekten harika bir telefon.

Kılıf olarak ne kullanıyorsunuz, çünkü cihaz çok ince ve çizilmeye müsait, ben kesinlikle rahat edemem bu şekilde :D Masanın üstüne koyamadım daha kamera çıkıntılı olduğundan. Güzel bir silikon kılıf öneriniz var mıdır? ekran koruyucusu olarak da kutudan çıkanı mı kullanayım sizce?
Lg V10 telefonumda Spigen marka Rugged armor kılıf kullanıyordum.

Ben kullanmıyorum sağlam ve kaliteli. Kamera çıkıntısını örtüyor.

haritasikayip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Xioami A1
Konular
0
2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşları anlamak gerçekten guc. Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığına pişman olmak üzereyim.
[doublepost=1524431241,1524431196][/doublepost]2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşları anlamak gerçekten guc. Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığına pişman olmak üzereyim.

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
Mrb mi A1 kullanicisiyim genel kullanim olarak fiyat perfonmans telefonu diyebilirim.benim acikliga kavusrurmak istedigim konu ise Mi A1 kronik sorunlari ve yazilimsal hatalar uzerine suan whatspp bildirimlerini ne yaptiysam duzeltemedim ekrana felmesin bildirim diyorum once oluyor sonrasi cihaz kapanip acildiginda veya tekrar bildirim ekranini actigimda atarlar kendiliginden degisiyor bu sorun hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum tskler

haritasikayip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Xioami A1
Konular
0
İnceleme güzel ama daha gerçekçi konuşalım lütfen. Galaxy s7 ve iPhone 7 kamerasından daha iyi denmesi çok yanıltıcı ve gerçeğe uzak

Kesinlikle. Önceki telefonum samsung not3 u aratıyor bana.

BatuhanE

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Xoami A1
Konular
1
Arkadaşlar şöyle bir sorunum var kameraya giriyorum ama portre modu ikonu yok ve portre modunu kullanamıyorum yardım ederseniz sevinirim

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşları anlamak gerçekten guc. Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığına pişman olmak üzereyim.
[doublepost=1524431241,1524431196][/doublepost]2 günlük A1 kullanıcısıyım. Kamerasının bilmediğimiz ayarları mı var? 7 plusa falan benzeten arkadaşları anlamak gerçekten guc. Video kalitesi de cok kötü. Instagram'da ki vs renk kalitesi tamamen dustu. Samsung note 3 kullanıyordum A1 note 3 e bile yetişemez bırakın 7 plusı. Aldığına pişman olmak üzereyim.
Stock kamerasi zaten berbat ben onu kabulleniyorum google camera yuklersen kamera cok net ve cok canli cekiyor ve HDR+ ve EIS (video cekerken kameradaki titremeyi duzeltme) ozelligide geliyor youtube da yukeleme asamasiyla ilgili videolar var bakabilirsiniz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt