İnceleme Xiaomi Mi A1 İlk İzlenimlerim

haritasikayip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan Atila
Cihazım
Xioami A1
Konular
0
Stock kamerasi zaten berbat ben onu kabulleniyorum google camera yuklersen kamera cok net ve cok canli cekiyor ve HDR+ ve EIS (video cekerken kameradaki titremeyi duzeltme) ozelligide geliyor youtube da yukeleme asamasiyla ilgili videolar var bakabilirsiniz.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben sadece kamera çekiminin kalitesizliğinden bahsetmiyorum. beni daha çok şaşırtan ekran çözünürlüğü.
instagram, twitter, vb sitelerdeki videoları genelde dalgalı ve bozuk oynatıyor. görüntü net değil. çok kalitesiz. 2013 model samsung note 3 seviyesinde bile değil. alacak arkadaşlar sadece kameraya bakmasın ekran çözünürürlüğüne de dikkat etsin.

resmen attan inip eşeğe bindik a1 ile.

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
ben sadece kamera çekiminin kalitesizliğinden bahsetmiyorum. beni daha çok şaşırtan ekran çözünürlüğü.
instagram, twitter, vb sitelerdeki videoları genelde dalgalı ve bozuk oynatıyor. görüntü net değil. çok kalitesiz. 2013 model samsung note 3 seviyesinde bile değil. alacak arkadaşlar sadece kameraya bakmasın ekran çözünürürlüğüne de dikkat etsin.

resmen attan inip eşeğe bindik a1 ile.
Soylediginiz yazilimsal sorun herkesde var onun duzeltilmesini bekliyecegiz artik yaoacak bisey yok

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nacrok

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Krcn
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Arkadaşlar merhaba. Babama mi a1 aldık. Forumu inceledikten sonra 8.0 oreo ya yükseltmedim. Şimdilik kullanımında bir sıkıntı yok. Belirtilen kronik sorunlar çözüldü mü acaba? Güncelleme kısmında April 2018 güncellemesi var 1 GB dan fazla bir boyuta. Sizce bu nisan ayı güncellemesini yükleyeyim mi yoksa düzeltilmiş güncellemeyi mi bekleyeyim?

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
Mrb mi A1 kullanicisiyim genel kullanim olarak fiyat perfonmans telefonu diyebilirim.benim acikliga kavusrurmak istedigim konu ise Mi A1 kronik sorunlari ve yazilimsal hatalar uzerine suan whatspp bildirimlerini ne yaptiysam duzeltemedim ekrana felmesin bildirim diyorum once oluyor sonrasi cihaz kapanip acildiginda veya tekrar bildirim ekranini actigimda atarlar kendiliginden degisiyor bu sorun hakkinda bilgisi olan arkadaslardan yardim bekliyorum tskler
çözüldü telefonu sıfırladım launcher 3 guncelledim ve bugun whatspp guncellemesinden sonra bildirimler istediğim şekilde çalışıyor.

Üst Alt