Çözüldü xiaomi mi 9 t anti roll back çözümü nedir...

mavrick

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mevlüt
Cihazım
xiomi mi 9 t
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
davinci_global_images_V10.3.11.0.PFJMIXM_20190802.0000.00_9.0_global stable
Telefon Modeli
xiaomi mi 9t
Bootloader Kilidi
Açık
iyi geceler arkadaşlar. bu gün root atmaya çalışırken twrp dosyasını yüklerken sistem gitti. bu işlemi daha öncede yapmıştım , mi sitesinden flash ve global kararlı versiyonu yüklemiştim. bu gün aynı işlemi yaptım ama anti rollback error verdi . tuglamı oldu cihazım şimdi, olduysa çözümü var mı. lütfen yardım edin...

Aksan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
K20 pro
Meslek
Tekstil
Konular
26
Yetkili hesap istiyor olabilir cihaz kendini korumaya alıyor müdahale edemiyor sunuz belki de yanlış biliyorum daha bilgili arkadaşlar yardımcı olur umarım

Oyla:

Erhan5555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi 9T-
Meslek
uzman cavus
Konular
1
SUAN AYNI DURUM BENDE KİLİT ACIKTI ANTİ SAYISI 1 CIKIYOR AMA ANTİROLLBACK ERROR DIYOR
suan aynı durum bende de var kilit acıktı anti sayısı 1 cıkıyor ama antirollback error diyor faıled demiyor
dademın cozumunu buldum chn orjınal rom flash -boot ındırdım sadece onu kura bıldım ondan oncesı antırollback dıyordu 10.3.15 kurdum sımdı trwp yukledım sonra mıuı 11 ındırıdm tekrar denıyorum olmadı baska rom yukleyecegım

Oyla:

Erhan5555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi 9T-
Meslek
uzman cavus
Konular
1
s.a kolay gelsin hocam ben sorunu cozdum butun gunum gitti resmen soyle diyeyim fastboot modunda hic bi rom atamiyordum sonra fark ettim ki k20 yani mi 9 t en son orjinal romu 10.3.15 chn bakin chn sikinti telefon cunku cince oluyor sonra acildi usb hata ayiklamayi acip tekrar fastboot moduna alip trwp yukledim rom yuklemeyi denedim olmadi 15 ci denemem de tek rar 10.3.15 chn romu yukleyip trwp yukledikten sinra magist yukledim tekrar miui 11 yukledim ve oldu burda bir sikinti var cihaz kimligi null oldu imei ve mac adresileri uc tekrar imei atilmasi lazim oldu yarin imei hallederim insallah kolay gelsin

Oyla:

haszen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Konular
1
s.a kolay gelsin hocam ben sorunu cozdum butun gunum gitti resmen soyle diyeyim fastboot modunda hic bi rom atamiyordum sonra fark ettim ki k20 yani mi 9 t en son orjinal romu 10.3.15 chn bakin chn sikinti telefon cunku cince oluyor sonra acildi usb hata ayiklamayi acip tekrar fastboot moduna alip trwp yukledim rom yuklemeyi denedim olmadi 15 ci denemem de tek rar 10.3.15 chn romu yukleyip trwp yukledikten sinra magist yukledim tekrar miui 11 yukledim ve oldu burda bir sikinti var cihaz kimligi null oldu imei ve mac adresileri uc tekrar imei atilmasi lazim oldu yarin imei hallederim insallah kolay gelsin
Yani nasıl çözdün hocam tam anlayamadım nasıl yaptığını benim de cihaz miui11 idi twrp yükledim mi yazısında kaldı şimdi fastboot dan davinci_global_images_V11.0.1.0.PFJMIXM bu yazılımı deniyorum anti rool check error diyor

Oyla:

yasircpkn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yasir
Cihazım
Mİ9T
Konular
6
Arkadaşlar indirmiş olduğunuz fastboot rom dosyasının uzantsını .tar olarak yapın ve o şekilde klasöre çıkarın. Antirollback hatası giderilmiş olacaktır.

Oyla:
Üst Alt